Bestseller
Hier vindt u een exclusieve selectie van whiskys, die zich onderscheiden door hun buitengewone populariteit en hoge vraag. Deze collectie dient als gids door de fascinerende wereld van whisky en biedt u inzicht in de meest actuele trends en beproefde klassiekers. Of voor persoonlijk genot, als mooi cadeau of als waardevolle aanvulling op uw verzameling – de hier gepresenteerde whiskys zijn handgeplukte topproducten. Laat u inspireren!
Producten filteren
–
Slyrs Single Malt Classic
Meenemen en genieten. De klassieker uit Opper-Beieren.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak
Amerikaans en Europees eikenhout vervolmaken samen deze 12-jarige Glenlivet. Bestel nu en proef zelf.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bulleit 95 Rye
Deze hoogwaardige rye whiskey heeft een uitzonderlijk hoog roggegehalte van 95%. Perfect om puur van te genieten of in verfijnde cocktails.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Laphroaig Oak Select
De instap single malt van Laphroaig, met krachtige turfrook en moutige zoetheid. Bestel nu en geniet!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Wild Turkey 101 Bourbon Whiskey
Premium bourbon met hoog roggeaandeel en iets meer alcohol. Leg deze klassieker meteen in uw winkelmand en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon
Gedistilleerd volgens het voor bourbon ongebruikelijke pot still-proces. Uitstekende Kentucky Straight Bourbon voor liefhebbers. Ontdek hem nu.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Maker's Mark Kentucky Straight Bourbon
Terecht een van de meest geliefde bourbons in de wereldwijde bartenderscène en een echte prijskwaliteitstip. Bestel nu.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
Kilbeggan Irish Whiskey
De dubbel gedistilleerde blend is bijzonder zacht, mild en toegankelijk. Ideaal voor ongedwongen genot en voor beginnende whiskyliefhebbers.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
GlenDronach 12 jaar oud met Geschenkverpackung
Vroeger een geheime tip, vandaag een klassieker! De prijs-kwaliteit-topper uit het sherryvat. GlenDronach 12 kopen en genieten.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Kilchoman Sanaig
Het hoge aandeel sherryvaten geeft deze krachtig rokerige Scotch zijn fruitige toets. Bestel nu voor genietmomenten thuis.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Johnnie Walker Blue Label
Een vleugje rook geeft deze wereldwijd geliefde klassieker de finale toets. Gun uzelf nu deze luxe.
€ 224,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 321,41/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Irish Single Malt Whiskey in een tube
Typisch Iers: de drievoudige distillatie zorgt voor bijzonder fijne aroma's in deze Bushmills Single Malt whisky. Probeer hem gerust.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Tomintoul Peated
De rokerige Tomintoul overtuigt met een evenwichtige smaak en een sterke prijs-kwaliteitverhouding. Nu ontdekken.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Monkey Shoulder Blended Malt Whisky
Een absolute premium blended malt met een voortreffelijke prijs-kwaliteitverhouding. Stop meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
– 20,01%
Buffalo Trace Bourbon Whiskey
Kentucky Straight Bourbon Whiskey van de langst onafgebroken werkende distilleerderij van de Verenigde Staten. Bestel nu deze klassieker.
€ 29,99
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 24,99
Cardhu Gold Reserve
Goudgele fruittonen en warm karamel typeren deze goudkleurige whisky. U kunt hem bijvoorbeeld als digestief serveren.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask
Bemachtig een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt op Caribische rumvaten!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Dalmore 12 jaar oud met cadeauverpakking
U haalt ambergouden genot in huis met deze Scotch! Bestel nu en geniet binnenkort samen met vrienden.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Famous Grouse (nieuw)
Mild en evenwichtig komt deze heerlijke blend in uw glas. Meteen kopen en genieten!
€ 21,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 31,41/Liter)
Glenfarclas 10 jaar oud
Een betaalbare instap in de wereld van in sherryvaten gerijpte single malts! Grijp uw kans, want met deze malt kunt u eigenlijk niets verkeerd doen.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
– 10,53%
Roe & Co Blended Irish Whiskey
Fluwelen vanilletoetsen dankzij het hoge aandeel First Fill Bourbon Casks. Typische Ierse lichtheid. Ontdek het zelf!
€ 37,99
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
Talisker Skye
De perfecte whisky om de wereld van Talisker te verkennen. Geef hem cadeau of geniet er zelf van!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Redbreast 12 jaar oud
Een in alle betekenissen bekroonde Irish Single Pot Still Whiskey. Nu bestellen en genieten!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)