Whisky 10 Jaar
Producten filteren
–
Mannochmore 2015/2025 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish #11145589 The Octave (Duncan Taylor)
Ervaar de intense sherryaroma's van deze Mannochmore uit het Octave-vat. Bemachtig één van slechts 92 flessen.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Campbeltown Blended Malt 2014/2024 - 10 jaar oud Single Cask No. 11991 (Duncan Taylor)
Ontdek Campletown met deze 10 jaar gerijpte, aromatische Blended Malt. Bestel nu whisky in een fraaie tube!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Aberlour 2014/2025 - 10 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead Finish #378484 (James Eadie)
Ontdek Aberlour van een nieuwe kant in de onafhankelijke afvulling van James Eadie. Zorg dat u meteen een fles bemachtigt!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Tomintoul 2015/2025 - 10 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Barrique #82/2015 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Walnoten, donkere kersen en toffee – gerijpt in een Oloroso-vat met kruidige accenten en harmonische diepte. Bestel en geniet!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Millstone 2014/2025 - 10 jaar oud Rye Whisky American Oak Founders Reserve
Na 10 jaar in Amerikaanse eikenvaten fascineert de whisky met kruidige smaken en zachte intensiteit. Bestel nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Fettercairn 2015/2026 - 10 jaar oud Fresh Tawny Port Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van intense bessenaroma's die voortkomen uit de rijping in een tawny portwijnvat. Bestel dit Fettercairn-hoogtepunt nu.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Smögen 10 jaar oud Oloroso Sherry Hogsheads
Geniet van turfrook en Oloroso-kruidigheid in deze 10 jaar oude Zweedse malt. Plaats nu een fles in uw winkelmand.
€ 87,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 175,98/Liter)
Linkwood 2012/2023 - 10 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish #313762 Benchmark (Murray McDavid)
Natuurlijke kleurpracht en een indrukwekkende rijkdom aan aroma's komen voort uit lange rijping en een prachtig finish. Ontdek hem nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Glencoe 10 jaar oud
Een heerlijk zoet-fruitige en kruidige Blended Malt van Ben Nevis. Leg meteen een fles in uw winkelmand en geniet!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Auchroisk 2013/2023 - 10 jaar oud Single First Fill Marsala Cask Finish No. 367500 (James Eadie)
Dankzij de hoge vatsterkte komen de heerlijke aroma's van het geselecteerde single cask ongefilterd in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Annandale 10 jaar oud Man O' Sword Fresh Ex-Bourbon Cask #626
U beleeft een krachtige, vatrijke rook en zoete toffee uit dit single cask dat exclusief voor Duitsland is. Bemachtig nu uw fles.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
The Speysiders Blended Malt 2009 - 10 jaar oud (Murray McDavid The Vatting)
Een prachtige cuvée van fruitig-frisse Speyside single malts, met een rijke sherryfinish. Bestel nu en geniet!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 41,99
Nikka Yoichi 10 jaar oud
Ervaar de rokerige Yoichi Single Malt van Nikka in de gegeerde 10 jaar gerijpte uitgave. Haal hem snel in huis!
€ 137,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 197,13/Liter)
Ballechin 10 jaar oud
Een prachtige, uitgebalanceerde Highland Malt en geheime tip voor liefhebbers van turfachtige whisky’s. Overtuig uzelf!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glengoyne 10 jaar oud
Deze milde Glengoyne rijpte 10 jaar en is ideaal als aperitief. Bestel vandaag nog uw fles!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Glann Ar Mor 2014/2025 - 10 jaar oud Journal des Kirsch N. 13
Ontdek Franse single malt van Celtic Whisky Distillerie met lichte fruitaccenten en een maritieme toets. Bestel snel.
€ 156,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 224,27/Liter)
Peatside 2011 - 10 jaar oud Port & Madeira Finish Batch 6 The Vatting (Murray McDavid)
Sublieme rook en de invloed van bourbon-, port- en madeiravaten bepalen deze luxueuze blend. Bestel nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Springbank 10 jaar oud Local Barley (2021)
Van het veld tot in de fles – beleef met deze whisky het typische Campbeltown-karakter. Bestel en geniet binnenkort.
€ 313,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 448,56/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud Single Malt
Een intrigerende whisky uit Finland voor liefhebbers van evenwichtige single malts. Bestel nu en geniet.
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Dailuaine 2022 - 10 jaar oud Parcel No. 9 Reserve Casks (The Single Malts of Scotland)
In de prachtige fles sluimert een rijpe Dailuaine op perfecte drinksterkte. Gun uzelf dit genot!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud
Ontdek deze 10 jaar gerijpte Single Malt uit Finland, volwassen in bourbon- en sherryvaten. Nu te proeven met een zachte kracht van 43% vol.
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Righ Seumas II 2008 - 10 jaar oud (Crafted Blend Murray McDavid)
Een heerlijk fruitige blend met nabrijping op sherry- en wijnvaten, lekker en aangenaam! Bestel nu en geniet!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Tormore 10 jaar oud Bourbon Barrels Blueprint Cask Program
Verfijnde Speysider met vanille, hazelnoot en mout – elegant gerijpt in Bourbon Barrels, rond en harmonieus. Proef hem nu!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud Weden Emo Amarone Cask Whisky Trilogy, Part II
Met een vleugje Finse magie in elke fles — Weden Emo is de tweede uitgave van de Amarone Cask Trilogy. Laat u nu verleiden!
€ 84,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 169,98/Liter)