Whisky 10 Jaar
Producten filteren
–
J.P. Wiser's 10 jaar oud Triple Barrel
Proef een mooi gerijpte Canadian Whisky met leeftijdsaanduiding! 10 jaar oud, geblend uit drie verschillende vattypes.
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud - 1st Fill Sauternes Hogsheads
U ervaart intense honingzoetheid dankzij de First Fill Sauternes-rijping. Bestel dit exclusieve Small Batch hier!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Braeval 10 jaar oud Sherry Cask Finish (Osprey)
Ervaar intense fruit- en cacaonoten dankzij het verfijnde Sherry Cask-finish. Bestel deze 10 jaar oude Braeval nu.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Miltonduff 10 jaar oud Sherry Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Weelderige sherrynoten en frisse bloemen. Een gelaagde, 10-jarige single malt. Ontdek deze Miltonduff van G&M!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Balmenach 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish 100 Proof Edition #79 (Signatory)
U geniet van intense sherrynoten dankzij de First-Fill-finish bij krachtige 57,1%. Bestel dit Speyside-highlight nu.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
– 16,00%
Glenrothes 2013/2024 - 10 jaar oud Single Cask No. 499493 Single Cask (Duncan Taylor)
Beleef Glenrothes van een nieuwe kant in een natuurzuivere, onafhankelijke botteling. Zorg dat u meteen een fles bemachtigt!
€ 79,99
€ 67,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 70,99
Dingle 10 jaar oud
Mijlpaal in de Ierse craft-whiskeyscène: ontdek de eerste 10 jaar oude single malt uit de Dingle Core Range.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Black Velvet 10 jaar oud Reserve (liter)
Dit merk behoort tot de populairste whisky’s in Canada. Ontdek nu de 10 jaar oude variant.
€ 33,99
Benriach 10 jaar oud The Smoky Ten Three Cask Matured
De rokerige toetsen verweven zich met aroma's uit bourbon-, rum- en virgin oak-vaten tot een prachtige Speyside-whisky. Sla uw slag!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Ben Nevis 10 jaar oud met cadeauverpakking
Een hoogstaande single malt, gedistilleerd aan de voet van de hoogste berg van Schotland! Grijp uw kans met deze krachtige Highland-whisky.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Glen Elgin 2013/2023 Hogshead Small Batch (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de verfijnde aroma's van de Speyside met deze rijpe, onafhankelijke uitgave. Bestel nu en geniet!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Arran 10 jaar oud Machrie Moor Peated Malt
Ervaar rokerige whisky op zijn best met deze krachtig geturfde eilandwhisky. Haal dit genot in huis!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Springbank 2013/2023 - 10 jaar oud Palo Cortado Finish
De vierjarige na-rijping in zeldzame Palo Cortado-sherryvaten gaf deze whisky zijn onnavolgbare karakter. Bestel nu!
€ 333,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 477,13/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Vino Dulce Wine Cask Finish
Het finishen in Spaanse zoete wijnvaten maakt de 10 jaar oude Bushmills tot een heel bijzondere druppel. Grijp nu uw kans.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
– 14,90%
Talisker 10 jaar oud
Geen enkele whiskyliefhebber gaat aan deze maritieme klassieker voorbij. Absoluut het proberen waard.
€ 46,99
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
Auchroisk 10 jaar oud Bourbon Cask Discovery (Gordon & MacPhail)
Zoete vanille vloeit over in frisse tonen van groene appel en citrusbloesem.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Aerstone 10 jaar oud Land Cask
Een romig-milde Single Malt met krachtige turfrook en vanillezoet aroma. Bestel nu en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
– 16,00%
Linkwood 2012/2023 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish No. 313778 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Het onafhankelijk gebottelde single cask brengt fruitige sherryaroma's in uw glas. Bemachtig dit genot in beperkte oplage!
€ 95,99
€ 80,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 89,99
Ledaig 10 jaar oud
Een rokerige whisky van de Isle of Mull. Kies voor dit knappe Islay-alternatief en ontdek de wereld van Ledaig!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Wolfburn 10 jaar oud Vibrant Stills Oloroso Sherry Butts 2014#116 & 2015#264
Met heerlijke zoetheid, fruit en kruidigheid door 10 jaar rijping in twee Oloroso-sherryvaten. Gun uzelf deze vatsterkte.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Arran 10 jaar oud
De perfecte kennismaking met het gamma van Arran beleeft u met deze klassieker van het eiland. Bestel meteen.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Glenrothes 10 jaar oud Jack-o-Barrel Creeper of the Casks 1st Fill Amontillado Sherry Casks The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Ontdek sherry in zijn puurste vorm met deze Glenrothes 10 jaar, gelimiteerd tot 666 flessen. Verzeker u nu van uw exemplaar!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Chichibu The First Ten 2020
De eerste 10-jarige Chichibu. Een mijlpaal in de geschiedenis van de jonge distilleerderij. Bemachtig nu deze gelimiteerde uitgave!
€ 1.024,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.464,27/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Irish Single Malt Whiskey in een tube
Typisch Iers: de drievoudige distillatie zorgt voor bijzonder fijne aroma's in deze Bushmills Single Malt whisky. Probeer hem gerust.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)