Whisky 10 Jaar
Producten filteren
–
Whitlaw 2014/2024 - 10 jaar oud Rechar Butts (Signatory)
Ervaar een karaktervolle Single Malt van de Orkney-eilanden, gebotteld op zachte drinksterkte. Grijp uw kans en geniet.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
MacNair's Lum Reek 10 jaar oud Peated Blended Malt Batch 2
Geniet van whisky op intense vatsterkte met uitgesproken rook, rechtstreeks uit de hand van whiskylegende Billy Walker. Grijp uw kans.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Royal Brackla 2016/2026 - 10 jaar oud Cawdor Springs 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #282 (Best Dram)
Een 1st Fill Oloroso sherryvat geeft deze whisky zijn donkere vruchten en warme kruidigheid. Nu verkrijgbaar in onverdunde sterkte van 54,2% vol.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nikka Miyagikyo 10 jaar oud
Fruitige single malt met 10 jaar rijping en een zijdezacht mondgevoel – herontdek nu Japans elegante whiskykunst!
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Dragonjuice 10 jaar oud Peated Single Malt Highlands Batch #2 (Whisky Druid)
Ontdek de rijkdom van de Highlands uit vier uiteenlopende vatrijpingen. Bestel nu en geniet van rokerige verwenmomenten.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Mull's Finest 2014/2025 - 10 jaar oud Calvados Pays d'Auge Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
De 4-jarige Calvados-finish zorgde voor weelderige fruittonen in deze Isle of Mull Single Malt. Verzeker u van dit genot.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud Uitvlugt Rum Barrel Finish Benchmark (Murray McDavid)
Beleef pure whisky-exclusiviteit door rijping in rumvaten! Grijp nu uw kans en verzeker u van een gelimiteerde fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Benriach 2014/2025 - 10 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een evenwichtige Single Malt ontmoet kruidige rye-aroma's in deze uitgave van independent bottler Murray McDavid. Bemachtig hem nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Benromach 2012/2023 - 10 jaar oud Contrasts: Air Dried Virgin Oak
Voor de rijping werden uitsluitend nieuwe, aan de lucht gedroogde eikenhouten vaten gebruikt. Bestel en ontdek de verschillen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Ardlair 10 jaar oud The Untamed Grace 1st Fill PX Sherry Hogshead Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Fruitige single malt met honing, kerstgebak en bloemige elegantie – krachtig en tegelijk zoet. Bestel nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Millstone 2014/2024 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Casks
Veelgelaagde whisky met gedroogd fruit, donkere chocolade en kruidige eik – volmondig en uitgebalanceerd. Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
GlenCarrick 10 jaar oud Sherry & Ex-Islay Casks Finish (Claxtons)
Met kruidige sherrynoten en zachte rook roept deze Lowland-whisky de inmiddels gesloten Glencarrick Distillery in herinnering.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Blair Athol 2015/2025 - 10 jaar oud 1st Fill Ruby Port Barrique #302202 (Best Dram)
Geniet van de 10-jarige Blair Athol met uniek Port-finish, gelimiteerd tot 253 flessen! Bestel nu.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Tormore 2013/2024 - 10 jaar oud 1st Fill Armagnac Butt (Hart Brothers)
Ontdek intense fruitaroma's dankzij het zeldzame 1st Fill Armagnac Butt. Verzeker uzelf van deze Tormore op vatsterkte!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Teerenpeli 10 jaar oud Barley Wine Cask
Ontdek de zoete tonen van honingraten dankzij de zeldzame rijping van 10 jaar in Barley Wine-vaten. Verzeker u nu van deze Finse parel!
€ 87,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 175,98/Liter)
Braeval 2013/2023 - 10 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van het aroma van lichte vruchten in natuurlijke vatsterkte. Bestel dit zeldzame Braeval single cask nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Smoke on the Spey 2013/2024 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van rokerig shortbread en de verfijnde zoetheid van Oloroso in deze Speyside-malt. Bemachtig nu uw fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
GlenAllachie 2012/2023 - 10 jaar oud Cuvée Cask Finish Wine Series
Beleef de verrukkelijke symbiose van Schotse whisky en uitgelezen wijnvaten. Snel uw fles veiligstellen en genieten.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Seaweed & Aeons & Digging & Fire & Sherry Casks 10 jaar oud Islay Single Malt Scotch Whisky (Atom Labs)
Intens maar toch zacht. Bestel hem en geniet van de verfijnde combinatie van Islay-turfrook en weelderige sherryaroma's.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Glencadam 2012/2023 - 10 jaar oud Koval Bourbon Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De romige Glencadam onderging een heerlijk Bourbon-cask finish voordat hij onafhankelijk werd gebotteld. Ontdek hem meteen!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Dragonjuice 10 jaar oud Speyside Single Malt Whisky Batch 2 (Whisky Druid)
Ontketen de draak: superkrachtige, fruitige Dragonjuice. Verzeker uzelf van deze fruitige verleiding met diepgang!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Wormtub 10 jaar oud Sherry Cask Finish Batch #07 (That Boutique-Y Whisky Company)
Ervaar een krachtige smaak dankzij traditionele worm tub-condensors en first-fill sherryvaten. Bestel nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Benrinnes 2015/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #311506/2015 (The Old Friends)
U geniet van intense sherrynoten uit dit 10 jaar oude first-fill Oloroso single cask op vatsterkte. Bemachtig nu uw fles.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Elsburn 2024 - 10 jaar oud Distillery Edition 1st Fill Sherry Casks Batch No. 002
De special edition overtuigt met een diepe kleurintensiteit en intense sherrynoten uit eerstvullende vaten. Bestel nu en geniet.
€ 144,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 207,13/Liter)