Whisky 10 Jaar
Producten filteren
–
Pike Creek 10 jaar oud Rum Finish
Een zachte Canadese whisky met verrukkelijke aroma's van vanille en melasse, dankzij een rumfinish. Proef hem meteen!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Smögen 2012/2023 - 10 jaar oud Tawny Port Cask Finish
De karaktervolle Zweed brengt u intensieve rook, rijpe aroma's en krachtige vatsterkte in het glas. Ontdek hem nu.
€ 106,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 213,98/Liter)
Royal Brackla 2014/2024 - 10 jaar oud Recharred Butt (Thompson Bros.)
Ontdek deze heerlijk fruitige Royal Brackla Single Malt, gebotteld door Thompson Bros. Koop nu en geniet.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Tomintoul 10 jaar oud
Een zeer evenwichtige Single Malt uit de Speyside – overtuigt ook door zijn sterke prijs-kwaliteitverhouding. Liefhebbers van milde whisky’s zitten hier goed!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
The Deveron 10 jaar oud
Beleef 10 jaar Highland-traditie met appeltoetsen! Bestel nu uw The Deveron en geniet van pure whisky!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Tormore 10 jaar oud Cream Sherry Casks Blueprint Cask Program
Notige Speysider met vanille, gedroogd fruit en sherryzoetheid – rond, elegant en aangenaam moutig. Bestel nu!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Lagavulin 10 jaar oud Travel Exclusive
Wie het vaste aanbod van Lagavulin weet te appreciëren, zal deze speciale botteling absoluut koesteren. Bestel nu en geniet van een ongeëvenaarde rookervaring.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Aerstone 10 jaar oud Sea Cask
Een niet-rokerige, zoete Single Malt van de Schotse kust. Romig en heerlijk. Meteen bestellen en genieten!
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Deanston 10 jaar oud Bordeaux Red Wine Cask Finish
De kwaliteitsdistilleerderij Deanston levert een single malt whisky uit Franse rodewijnvaten – dat moet u geproefd hebben.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Knockdhu 10 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Geniet van dichte PX-sherrytonen afkomstig van zeldzame wormtubs, gebotteld op vattsterkte. Verzeker u nu van deze unieke single cask!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Scapa 10 jaar oud
Ontdek het karakter van Scapa met deze 10 jaar gerijpte, tropisch-fruitige botteling. Gun uzelf dit genot!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Tyrconnell 10 jaar oud Madeira Cask Finish
De Madeira Cask Finish levert verrukkelijke aroma’s in de vorm van zoete honing- en rijpe ananastoetsen. Bestel nu.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Speyburn 10 jaar oud
Een moutige, milde Speyside Single Malt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel deze vlot drinkbare aperitiefwhisky.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Glenfarclas 10 jaar oud
Een betaalbare instap in de wereld van in sherryvaten gerijpte single malts! Grijp uw kans, want met deze malt kunt u eigenlijk niets verkeerd doen.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Ballechin 10 jaar oud (50 ml)
Een heerlijke, mooi uitgebalanceerde malt voor liefhebbers van turfgetinte whisky's. Bestel nu de fles in het handige proefformaat.
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Edradour 10 jaar oud (200 ml)
Ontdek deze klassieker met fruitige Oloroso sherryrijping en krachtige 46% vol. in een handige fles van 200 ml. Proef hem nu.
€ 21,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 109,95/Liter)
Ben Nevis 2014 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #63 (Signatory)
Ontdek de complexe aroma’s van de Ben Nevis Sherry Cask Whisky! Beleef de bijzondere 100 Proof Edition #63!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Ben Nevis 2015/2026 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Butts Finish 100 Proof Edition #80 (Signatory)
Geniet van volle sherrykracht bij 57,1 % Vol. uit de Ben Nevis distilleerderij. Verzeker u nu van deze 100 Proof Edition!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenturret 10 jaar oud Peat Smoked 2025 Release
Ervaar turf, vanille en gedroogd fruit van Glenturret – perfect voor kenners. Bestel nu en proef!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 10 jaar oud PX Sherry und Amarone Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Krachtige Islayrook ontmoet gelaagde fruittoetsen uit Sherry- en Amaronevaten. Gun uzelf dit genot!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Dragonjuice 10 jaar oud Peated Single Malt Islay Batch #2 (Whisky Druid)
Rookige Islay whisky uit eerste vulling Tawny Port-, Oloroso Sherry- en Bourbonvaten met krachtige 50,4% vol. – niet te missen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead #333/2015 (The Old Friends)
Ervaar de harmonie van sherry en specerijen in Tormore 2015. Verzeker u nu van een van de 325 exclusieve flessen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glenrothes 2013/2024 - 10 jaar oud Oloroso Cask Finish #4941099 The Octave (Duncan Taylor)
Beleef een intense smaak, gerijpt in het Oloroso Octave-Cask! Proef nu en herontdek het genoegen van Glenrothes!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glencadam 10 jaar oud
Een echte aanrader voor Highland-liefhebbers: deze tropisch-fruitige klassieker van Glencadam in een nieuw jasje. Bemachtig uw fles.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)