Hogshead
Producten filteren
–
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud Oak Hogsheads Peated
Na volle 25 jaar op vat overtuigt deze whisky uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij met rijpe aroma’s. Koop nu!
€ 678,99
€ 509,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 727,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 476,99
– 25,00%
Ben Nevis 28 jaar oud Ross The Thanes Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Ontdek Ben Nevis van een nieuwe kant in de kunstzinnige presentatie van Livingstone. Bemachtig nu meteen een fles!
€ 472,99
€ 354,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 506,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 472,99
– 25,00%
Smögen 2014 - 6 jaar oud PX Twin Hogsheads No. 41 + 43 Germany Exclusive
Rokerig, fruitig en prachtig donker verschijnt deze voortreffelijke single malt in uw glas. Bestel nu voor onvervalst genot!
€ 100,99
€ 75,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 151,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 92,99
GlenAllachie 10 jaar oud Ruby Port Wood Finish Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
De exclusieve speciaaluitgave voor de Duitse markt overtuigt met een intensieve smaak. Bestel en geniet van portaroma's.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glen Scotia 2013/2022 1st Fill PX Hogshead No. 21/44-4 Single Cask Selection Spring 2022 - sample (Tasting Circle)
Intens en heerlijk fruitig uit het PX-enkelvat. Verwen uzelf nu met deze rijke single malt op vatsterkte!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Loch Lomond 10 jaar oud Fruit & Vanilla - sample (Tasting Circle)
Met fruit en vanille, ronde aroma's van 10 jaar rijping en een milde 40% vol. biedt dit een heerlijk drinkgenot. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Singleton of Dufftown 17 jaar oud - Special Release 2020 - sample (Tasting Circle)
Weelderig zoet en grasachtig zal deze single malt uit Dufftown u om de vinger winden. Sla dus beter snel uw slag.
€ 11,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 399,67/Liter)
Glen Scotia 2015/2022 1st Fill Ruby Port Hogshead No. 21/77-3 Single Cask Selection Spring 2022 - sample (Tasting Circle)
Volmondig en fruitig-bessenrijk uit een first-fill Ruby-portwijnvat. Verzeker u van één van de weinige beschikbare flessen.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Highland Park 2009/2021 - 11 jaar oud Single Hogshead No. 4860 Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
Heerlijke aroma's in een ongelooflijk intense bottelsterkte. Gun uzelf nu dit gelimiteerde genot!
€ 13,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 466,33/Liter)
Mortlach 2014 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogsheads Finish Small Batch Edition #15 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Met de onweerstaanbare smaak van nagerijping in eerstgevulde sherryvaten. Bestel en ervaar zintuiglijk genot.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Port Askaig 17 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Ontdek de aromawereld van Islay met deze elegante en karaktervolle Port Askaig. Bemachtig nu het 17-jarige genot!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Glen Spey 2011/2022 - 11 jaar oud Hogsheads The-Unchillfiltered Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Met zijn natuurlijke kleur is deze onafhankelijk gebottelde Speysider een waar juweel. Proef hem meteen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Teaninich 2014/2022 - 8 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De nabrijping in kleine rye‑whiskyvaten zorgde voor een boeiende verscheidenheid aan aroma's. Zeker het proberen waard!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Port Askaig 15 jaar oud Limited Edition 2024 - sample (Tasting Circle)
Zoete turfrook, karamel en een snuifje zeezout - ontdek nu de aromatische balans van 15 jaar rijping!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choice (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Proef na 21 jaar rijping in een eerste-vulling Oloroso-vat intense sherrynoten en een zachte vatsterkte. Nu bestellen!
€ 30,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 1.033,00/Liter)
Glen Grant 2009/2024 - 14 jaar oud Refill Sherry Hogshead #900927 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een smaakreis naar de Speyside met deze rijpe, intense en fruitige botteling. Bestel nu!
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Mortlach 2007/2026 - 19 jaar oud First Fill Bolgheri HHD #101 Lifting the World-Snake Thor's Trials II Old Gods (whic)
De tweede proef van de dondergod onthult een zwaar single cask uit Toscane op 56,9% vol. – ontdek het nu.
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Linkwood 2010/2023 - 13 jaar oud Sherry Hogsheads No. 301286+301287 Loki Edda #5 (whic)
Met zijn feestelijke sherrynoten overtuigt de Linkwood op alle fronten. Bestel nu de representatieve fles.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Mortlach 2008/2023 - 15 jaar oud Single Bourbon Hogshead No. 302203 Spirits of the Forest XII of XIII (whic)
Der Weg durch den abenteuerlichen Wald führt Sie zu saftigen Früchten und sahniger Süße. Jetzt eine der 443 Flaschen sichern!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
whic Ars Goetia #3 Beleth
Na 14 jaar rijping betovert de Linkwood met een overvloed aan aroma's uit een vers roodwijnvat. Wees snel!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Secret Orkney 2009/2023 - 14 jaar oud Single Bourbon Hogshead No. DRU 17/A67 #37 Spirits of the Forest VIII of XIII (whic)
Mysterieuze en evenwichtige aroma’s waaieren verleidelijk door het woud. Bestel nu één van de 411 flessen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 9 jaar oud Dechar/Rechar Hogshead No. 315423 Spirits of the Forest IV of XIII (whic)
Maak een wandeling met de Linkwood door een bloeiende boomgaard in het pittoreske Speyside. Bestel nu en laat u betoveren.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Dailuaine 2012/2023 - 10 jaar oud Single Dechar/Rechar Hogshead No. 312992 Spirits of the Forest XI of XIII (whic)
Ontketen levendige en zoet-fruitige aroma's bij een aangename drinksterkte. Bestel nu de 11e uitgave van de whic‑serie.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Teaninich 2009/2023 - 14 jaar oud 1st Fill Bolgheri Finish Hogshead No. 21 Spirits of the Forest XIII of XIII (whic)
Aan het einde van de reeks onderging hij een extra rijping in het bijzonder edele rode wijnvat uit Toscane. Gun uzelf deze unieke druppel.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)