Hogshead
Producten filteren
–
Linkwood 1956/2016 Private Collection
Een majestueuze Single Malt in volle perfectie. Bestel nu deze uitzonderlijke whisky!
€ 24.941,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35.631,41/Liter)
Finlaggan 2026 - 10 jaar oud Single Cask Release Bourbon Hogshead #318519 (The Vintage Malt Whisky Co. Ltd.)
Geniet van 10 jaar Islay‑rook in dit op 330 flessen gelimiteerde single cask. Bemachtig uw exemplaar nu!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Bruichladdich 2005/2023 - 18 jaar oud Rivesaltes Wine Cask Hogshead No. 899 (Rest & Be Thankful)
Geniet van de volle smaak die de verdere rijping in bijzondere wijnvaten voortbrengt. Bestel nu de intense vatsterkte.
€ 242,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 347,13/Liter)
Arran 30 jaar oud
Proef 30 jaar gerijpte elegantie uit oude en zeldzame sherryvaten van de distilleerderij, gebotteld op krachtige 46% vol.
€ 820,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.172,84/Liter)
Ballechin 2005/2023 - 17 jaar oud Burgundy Cask No. 327-334 - sample (Tasting Circle)
De cuvée van acht burgunderhouten vaten valt op door zijn spectaculaire kleur en fluwelen smaak. Trakteer uzelf op deze luxe.
€ 14,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 499,67/Liter)
Royal Brackla 2014/2025 - 10 jaar oud Bourbon Hogshead (Thompson Bros.)
Peer, gebakken appel & boterkoekje: deze Royal Brackla brengt een dessert in het glas. Grijpt uw kans en proef hem snel!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Glenburgie 1995/2024 Over 25 Years Single Hogshead No. 6714 Artist #14 (La Maison du Whisky)
Een indrukwekkende compositie van aroma's, gevormd door meer dan 25 jaar rijping, presenteert zich in de kunstzinnige fles. Bestel nu!
€ 567,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 811,41/Liter)
Dailuaine 2016/2023 - 7 jaar oud Oloroso Hogsheads (Thompson Bros.)
Geniet van de fruitig-kruidige smaak door de rijping in Oloroso-sherryvaten. Bestel nu de krachtige vatssterkte.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Benriach 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Hogshead (Thompson Bros.)
Ontdek Benriach op een nieuwe manier: een 17-jarige single malt in een onafhankelijke botteling van Thompson Bros. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Blended Malt Scotch Whisky 2016/2024 - 8 jaar oud Teaspooned Private Stock (Thompson Bros.)
De buitengewone intensiteit en de indrukwekkende smaak spreken voor zich – ontdek deze Teaspooned-Blended Malt.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Kinclaith 1969/2009 40 jaar oud Cask No. 301445 (Signatory Rare Reserve)
De luxueuze aroma's spreken voor zich. Deze voortreffelijke single malt behoeft geen lofzang. Deze Scotch perfectioneert de kunst van Brits understatement.
€ 7.113,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 10.162,84/Liter)
– 20,00%
Glendullan 2011/2023 - 12 jaar oud Single First Fill Amontillado Sherry Hogshead Finish No. 367833 (James Eadie)
Een nieuwe interpretatie van de aangename Speysider met heerlijke sherrynoten en intense vatsterkte. Ontdek hem nu!
€ 100,99
€ 80,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 94,99
Ardmore 1998+1999/2024 - 25 jaar oud (Thompson Bros.)
Geheime tip: een 25 jaar oude Single Malt uit twee Hogsheads, met rokerige BBQ-tonen en een vol, krachtig karakter van 48,9% Vol.! Snel toeslaan!
€ 246,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 352,84/Liter)
Glentauchers 2006/2024 - 18 jaar oud (Thompson Bros.)
Een heerlijke mix van citrus en graan, gebotteld door Thompson Bros. Grijp nu uw kans en geniet.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
– 10,00%
Mortlach 1988/2021 - 33 jaar oud Refill American Hogshead No. 4594 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Vatsterk en ongefilterd komen de voortreffelijke aroma's van een volle 33 jaar rijping in één enkel vat in uw glas. Bestel nu!
€ 1.024,99
€ 922,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.317,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 880,99
– 8,00%
Glenglassaugh 1978/2018 30th Anniversary + 2 glazen (Signatory)
Deze whisky maakt deel uit van de Signatory 30th Anniversary Edition. Streng gelimiteerd; grijp uw kans zolang hij beschikbaar is.
€ 1.445,99
€ 1.330,31
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.900,44/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.039,99
– 18,00%
Longmorn 1975/2021 Single Cask No. 21602801 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Dit Longmorn dankt zijn prachtige mahoniekleur en verrukkelijke aromenrijkdom aan maar liefst 46 jaar rijping. Ontdek hem nu!
€ 2.802,99
€ 2.298,45
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.283,50/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 2.171,99
– 10,00%
Highland Park 30 jaar oud
3 verschillende soorten vaten en 30 jaar zorgvuldige rijping lieten dit pronkstuk tot perfectie rijpen. Gunt u uzelf die luxe.
€ 2.162,99
€ 1.946,69
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.780,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 1.520,99
Glen Mhor 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
De verleidelijke, donkere kleur laat u slechts vermoeden welke genotvolle aroma's deze 40 jaar oude Glen Mhor herbergt. Tijd om hem te proeven.
€ 2.702,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.861,41/Liter)
Convalmore 1982/2022 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze schat uit de periode net voor de sluiting van de distilleerderij. Bestel nu deze buitengewoon zeldzame fles.
€ 2.703,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.862,84/Liter)
Glenlochy 1980/2015 - 35 jaar oud Cask No. 3231 Rare Reserve (Signatory)
Onvervalst genot uit de Glenlochy-distilleerderij, die reeds in 1983 werd gesloten. Bemachtig nu een van de allerlaatste flessen.
€ 2.346,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.352,84/Liter)
– 35,00%
Longpond 2000 - 21 jaar oud Single Cask No. 21 (Elizabeth Yard)
Uniek Single Cask uit de al lang gesloten distilleerderij. Bestel meteen een van de flessen met mooie vatsterkte.
€ 283,99
€ 184,59
Inhoud: 0.7 Liter (€ 263,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 283,99
– 30,00%
Dufftown 2008/2024 Armagnac Hogshead Finish No. 07091 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de intense single cask-botteling met een spannende narijping op een Armagnacvat. Wees er snel bij!
€ 125,99
€ 88,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 108,99
Glen Elgin Hogshead Cask Peated Islay Finish Cask Craft (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Dankzij de ideale drinksterkte komen de ongefilterde citrus- en rooksmaken bijzonder goed tot hun recht. Meteen bestellen!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)