Hogshead
Producten filteren
–
Nieuw
whic Ars Goetia #7 - Balam
Deze hellekoning heeft een zwak voor gebak, vanille en pruimen. Laat u verleiden door deze Holyrood Single Malt.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Nieuw
Edradour 18 jaar oud 1st Fill DFR Amarone Hogshead Small Batch
Ontdek fluweelzachte fruitnoten na 18 jaar rijping in een 1st Fill Amarone wijnvat. Verzeker u van deze beperkte editie.
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
North British 2008 - 18 jaar oud 1st Fill Sherry Hogsheads & Refill Borbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Na 18 jaar verrast deze jaargangwhisky van 2008 met toegankelijke 46% vol. en een scherpe prijs. Grijp uw kans, want deze is het waard.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Nieuw
Mortlach 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Rivesaltes Wine Hogsheads #104, 105, 107, 109, 110 The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de intense vruchtige tonen uit first-fill Rivesaltes-vaten. Verzeker u nu van deze karaktervolle Mortlach van Signatory.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2014/2026 - 11 jaar oud Sauternes Hogshead (Signatory)
Ontdek de Islay-rook en Sauternes-zoetheid van deze exclusieve jubileumabfilling. Bestel uw exemplaar rechtstreeks.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #900262 (Signatory)
Ontdek de rijke sherryaroma’s na 17 jaar rijping in een 1st Fill Oloroso-vat van Signatory. Grijp nu deze zeldzaamheid!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Nieuw
Royal Brackla 2014 - 12 jaar oud Bourbon Hogshead #301482 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de verfijnde vanillenoten van deze Royal Brackla single cask botteling op vatsterkte. Verzeker u van één van de 125 flessen!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Nieuw
Craigellachie 2009/2026 - 17 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead Finish #202 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van de onverdunde vatsterkte van 55,7% vol. en de fruitige smaak uit de Madeira-narijping. Bestel nu.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Nieuw
Glenlivet 2006/2026 - 20 jaar oud Sherry Hogshead (Signatory)
Ontdek de intense sherryaroma’s van deze exclusieve 20-jarige single cask Glenlivet. Verzeker u nu van uw fles!
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2009/2026 - 16 jaar oud Bourbon Hogshead #321170 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intensieve turfrook en vanille na 16 jaar rijping op vatsterkte. Verzeker u van uw exemplaar!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zoete PX-sherrytonen na 16 jaar rijping en een natuurlijke afvulling. Bestel en geniet op vatsterkte.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Nieuw
Ballechin 2013/2026 - 13 jaar oud Grand Marnier Hogshead Finish (Signatory)
Ontdek de rokerige complexiteit uit een zeldzaam Grand Marnier-vat. Laat u verrassen door deze bijzondere jubileumeditie!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Auchentoshan 2013/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogsheads Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek de nootachtige aroma’s dankzij de Amontillado-finish van deze 13-jarige Signatory-malt. Verzeker u nu van uw exemplaar.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
Zoete asrook en tropisch fruit nemen u onweerstaanbaar in hun greep. Bemachtig deel 2 van de exclusieve serie.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Glen Elgin 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Amarone Hogshead Finish #11 Cask Strength Collection (Signatory)
Verfijnde narijping in een Amarone-rodewijnvat en onvervalste afvulling op 53,5% Vol. in natuurlijke kleur. Een absolute aanrader.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Linkwood 2011 - 14 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogsheads & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #72 (Signatory)
Volmondig, intens en fruitig-kruidig — zo presenteert deze Linkwood zich op de tong. Bestel vandaag nog en geniet.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Caol Ila 2016/2026 - 10 jaar oud PX Sherry Hogshead Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek de krachtige combinatie van Islay-rook en zoete PX-sherry in deze krachtige vatting op fuststerkte. Een zeldzame afvulling van Claxton’s die u niet mag missen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Nieuw
Benromach 2014/2026 - 12 jaar oud First Fill Sherry Hogshead #434
Ontdek de intense First Fill Sherrytonen van deze op 300 flessen gelimiteerde Single Cask botteling met onverdunde 59,3% Vol.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Nieuw
Inchgower 2011/2025 - 13 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #101 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intense fruitige aroma’s uit het zeldzame 1st Fill Marsalavat. Proef deze bijzondere Signatory single cask nu!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Nieuw
Glenkinchie 2009 - 17 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead #300011 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de rijpe sherrytonen van deze 17 jaar oude Glenkinchie, gerijpt in een first fill Oloroso-vat. Een bijzondere zeldzaamheid.
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #212 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de verfijnde fruitige tonen van deze 30 jaar oude Glenburgie uit een 1e vulling Amontillado-vat. Een bijzonder smaakavontuur voor kenners.
€ 312,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 447,13/Liter)
Nieuw
M & H 2021/2026 - 4 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Sherry Hogshead #3550 (Best Dram)
Ontdek een zoete Single Malt uit Israël met onverdunde 57,7 % vol. na rijping in een PX Sherryvat. Bestel nu.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Knockando 2010/2026 - 15 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #8 Cask Strength Collection (Signatory)
Met hartig-fruitige aroma's voortkomend uit de na-rijping in een eerstgevuld Oloroso-sherryvat. Plaats hem direct in uw winkelmand.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Port Dundas 1995/2026 - 30 jaar oud Bourbon Hogshead Cask #64947 Cask Strength Collection (Signatory)
Deze intensieve single-cask-afvulling fascineert door haar hoge leeftijd en haar puur-natuurlijke karakter. Dat mag u zich gerust gunnen.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)