Hogshead
Producten filteren
–
Teaninich 2010 - 14 jaar oud Margaux Finish Hogshead #721397 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de Teaninich 2010 met complexe fruitaroma's dankzij de nadorijping in een Margaux-vat. Proef hem nu en geniet!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Nagahama 2020/2023 - 3 jaar oud Mizunara Cask No. 1060
Deze vatsterkte uit Japan rijpte in een Mizunara-vat en overtuigt met een evenwichtige smaak. Bestel nu.
€ 291,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 583,98/Liter)
Blair Athol 2013 - 12 jaar oud Pomerol Finish Hogshead #303635 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
De nagerijping in een Pomerol-rodewijnvat zorgde voor opvallend fruitige en kruidige tonen. Ontdek nu het fluweelzachte genot.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Blair Athol 2013 - 12 jaar oud Margaux Finish Hogshead #303639 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ervaar de elegante Blair Athol met intense bessen- en karameltonen. Verzeker u nu van uw fles!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Strathmill 1974/2021 - 47 jaar oud Refill American Hogshead #1786 The Dram Takers (Gordon & MacPhail)
U geniet van 47 jaar rijping van deze Strathmill-rariteit, gelimiteerd tot 62 flessen, van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 2.171,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.102,84/Liter)
Kingsbarns 6 jaar oud Ex-Peated Hogshead No. I650750 Germany exclusive
De 6-jarige rijping in één enkel ex-peated vat levert een rokerig-fruitige smaak op. Bestel nu en geniet.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Undisclosed Islay 2009 - 14 jaar oud Single Hogshead #6613 Coasts & Shores (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek deze gelimiteerde, krachtige Islay-whisky met maritieme toetsen! Bemachtig uw fles vandaag nog!
€ 137,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 197,13/Liter)
Righ Seumas II 2008 - 12 jaar oud Sherry Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Bourbon-, wijn- en sherryvaten zorgen voor de gelaagde aroma's van deze voortreffelijke Blended Scotch. Bestel nu en geniet!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Glenrothes 13 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish #4135 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Beleef Glenrothes: slechts 170 flessen met een Oloroso-sherryfinish! Ontdek vandaag nog de intense smaak.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Arran 1997/2023 - 25 jaar oud Single Sherry Cask No. 1997/1321 Selected by The Nectar
Een kwart eeuw rijpte de whisky in een sherryvat. Gun uzelf nu deze bijzondere speciale uitgave voor The Nectar.
€ 534,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 764,27/Liter)
Break the Mould 2003 - 20 jaar oud Oloroso Hogshead No. 9.289 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Een waar aromakunstwerk sluimert in de fraaie fles van de Artist-serie. Ontdek nu het mysterieuze genot!
€ 362,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 518,56/Liter)
Linkwood 1995/2025 - 30 jaar oud 1st Fill PX Hogshead Finish #21 Artist #15 The Dark Side of the Moon (La Maison du Whisky)
Ontdek 30 jaar gerijpte luxe met unieke 1st Fill PX-aroma's! Bemachtig nu deze gelimiteerde editie.
€ 597,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 854,27/Liter)
Littlemill 1989/2023 - Over 30 Years Hogshead No. 29 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Whisky uit een andere tijd. Beleef meer dan 30 jaar gerijpte single malt uit de in 1992 gesloten stokerij. Wacht niet — grijp nu uw kans.
€ 1.059,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.514,27/Liter)
Benrinnes 1997/2025 - over 25 years Sherry Hogshead #9746 Artist #15 The Dark Side of the Moon (La Maison du Whisky)
Laat u verleiden door het genot van deze unieke whisky, meer dan 25 jaar gerijpt in een sherryhogshead en ongefilterd afgevuld.
€ 503,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 719,99/Liter)
Strathisla 1997/2022 - 25 jaar oud Refill Hogshead No. 78844 Artist #12 by LMDW
Ontdek deze luxueuze Speyside single malt voor uw kostbare verzameling. Verwen uzelf nu met deze magnifieke druppel.
€ 817,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.168,56/Liter)
Sweet Smoky Dreams are made of this 1997 - 25 jaar oud Refill Bourbon Hogshead No. 66.248 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Een rokerig-zoete droom van een kwart eeuw in het bourbonvat. Gun uzelf dit heerlijke genoegen!
€ 531,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 759,99/Liter)
Glen Elgin 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #3800321 Crafted in Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de voortreffelijke Glen Elgin 18 jaar – een zoet-fruitige smaaksensatie. Bemachtig uw fles!
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Ardbeg 1991/2023 - Over 30 Years Bourbon Hogshead No. 1900657 Artist #13 (La Maison du Whisky)
Deze exclusieve whisky afkomstig van de legendarische distilleerderij Ardbeg rijpte meer dan 30 jaar in een bourbonvat. Bestel nu.
€ 3.595,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.137,13/Liter)
Tamdhu 1989/2024 - 34 jaar oud Refill American Hogshead No. 12881 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Na 34 jaar op vat fascineert de whisky met citrusnoten, honing en gekaramelliseerde suiker. Grijp snel toe en geniet.
€ 1.101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.574,27/Liter)
North Port Brechin 1976/2017 40 jaar oud - Cask No. 3887 (Hogshead) (Signatory Rare Reserve)
Een stokoude North Port (Brechin). Zeldzaam, en des te indrukwekkender om te zien. Bemachtig een fles van deze verdwenen stokerij.
€ 1.768,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.527,13/Liter)
Glenlivet 1978/2021 Refill Sherry Hogshead No. 9044402 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Donkere kleurpracht na 43 jaar rijping, met een sierlijke fles en een verfijnde houten doos. Bestel nu voor een unieke smaakervaring.
€ 2.385,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.408,56/Liter)
Ben Nevis 1966/2021 - 55 jaar oud Rare Reserve Cask No. 2456+2457+2458 Cask Strength Collection (Signatory)
Deze whisky laat u in zekere zin meeproeven van de geschiedenis van de distilleerderij. Gun uzelf nu dit voortreffelijke stukje luxe.
€ 5.232,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 7.475,70/Liter)
Ardmore 1987/2022 - 35 jaar oud Refill American Hogshead No. 2898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Indrukwekkende aroma's, heerlijke intensiteit en een elegante houten verpakking. Verzeker u nu van deze luxueuze single malt!
€ 1.181,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.688,56/Liter)
Benrinnes 1978/2021 Refill American Hogshead No. 1636 Private Collection (Gordon & MacPhail)
Deze Single Malt mocht een halve eeuw rijpen voordat hij als single cask werd gebotteld. Zorg dat u nu een fles bemachtigt.
€ 2.304,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.292,84/Liter)