Whisky 5 Jaar
Producten filteren
–
Nieuw
whic Ars Goetia #7 - Balam
Deze hellekoning heeft een zwak voor gebak, vanille en pruimen. Laat u verleiden door deze Holyrood Single Malt.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Nieuw
West Cork 5 jaar oud Sherry Cask Maritime Release
Ontdek subtiele fruitige tonen dankzij de vijfjarige rijping op sherryvaten. Proef deze Ierse single malt nu.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Nieuw
West Cork 5 jaar oud Port Cask Maritime Release
Ontdek een harmonieuze fruitzoetheid dankzij de 5-jarige rijping op portwijnvaten. Proef deze West Cork Single Malt nu!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Nieuw
Stonewood 2021 - 5 jaar oud Drà
Ontdek verfijnde fruitaroma’s uit zwaar geroosterde witte eik. Deze Beierse single malt kunt u nu bestellen.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Nieuw
West Cork 5 jaar oud Rum Cask Maritime Release
Ontdek tropische fruitnoten dankzij de 5-jarige rijping op rumvaten. Deze Ierse single malt overtuigt met een karaktervol aroma.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Nieuw
Stonewood 2020 - 5 jaar oud Drà Strong One
Ontdek intense aroma’s dankzij Heavy Toasting in krachtige vatensterkte. Proef Beierse ambachtskunst in elke noot.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
West Cork 5 jaar oud Black Cask (200ml)
Extra diep uitgebrannte eiken vaten verlenen deze 5 jaar gerijpte Ierse whisky zoet-kruidige tonen. Ontdek het nu.
€ 10,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 54,95/Liter)
West Cork 5 jaar oud Bourbon Cask (200ml)
Zacht en mild toont deze 5 jaar in ex-bourbonvaten gerijpte Ierse whisky zich. Nu verkrijgbaar in een handige 200ml-fles.
€ 9,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 49,95/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Sherry One
Volmondige en fruitige aroma’s uit diverse sherryvaten harmoniëren prachtig met heerlijke turfrook. Bestel meteen!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Ardnahoe 5 jaar oud Inaugural Release
De eerste botteling van Ardnahoe overtuigt met volmondige aroma’s en krachtige, typisch Islay turfrook. Absoluut het proeven waard!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Octomore 16.1 - 5 jaar oud Bourbon Casks
Intense rook ontmoet exclusief genot. Gelimiteerde Octomore van Islay. Beleef een bijzondere smaakbeleving! Verzeker u van uw exemplaar!
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Sutherland 5 jaar oud Highland Blended Malt 2025 Edition (Thompson Bros.)
Ontdek de bijzondere wasachtige textuur dankzij 73% Clynelish in deze Highland-blend. Bemachtig nu uw exemplaar!
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Ardbeg 5 jaar oud Wee Beastie
Het wilde, robuuste beest van Ardbeg. Het baant zich een weg naar het glas van moedige liefhebbers. Durft u?
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Octomore 13.3 Islay Barley
De gerst voor deze botteling komt exclusief van het whisky-eiland Islay. Bestel nu de nieuwe editie 2022.
€ 241,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 345,70/Liter)
– 16,00%
Stauning 2020/2025 New American Oak Cask #2544 The Awakening Series
Het nieuwe vat van Amerikaans eiken geeft de Deense whisky zijn kruidige smaak. Beleef nu intens genot.
€ 87,99
€ 73,91
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,59/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 87,99
– 30,00%
Lark 2016/2021 - 5 jaar oud Single Cask No. 1244 (Berry Bros. & Rudd)
De Tasmanische whisky overtuigt met weelderige aroma's en natuurlijke schoonheid. Bemachtig één van slechts 373 flessen.
€ 294,99
€ 206,49
Inhoud: 0.7 Liter (€ 294,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 204,99
– 35,00%
Kilchoman Fino Sherry Cask Matured Uniquely Islay 2023 Edition
Ontdek de veelzijdigheid van de unieke whiskyregio Islay met de Uniquely Islay Series. Bestel nu!
€ 116,99
€ 76,04
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,63/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
Hatozaki 5 jaar oud Omakase Collection Fifth Edition Sakura Cask Finish
Ontdek de bloemige elegantie dankzij de zeldzame afwerking in sakurakershout. Een uniek Japans juweel dat u nu kunt proeven.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
Sheep Dip Blended Malt Scotch
Een evenwichtige blended malt met fruitige en romig-maltige aroma’s. Bestel meteen een fles.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
West Cork 5 jaar oud Black Cask
Ervaar de bijzonder zijdezachte smaak door de narijping in extra sterk uitgebrande bourbonvaten. Nu kopen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original
Geniet voor het eerst van rokerige Single Malt uit de beroemde distilleerderij in de Speyside. Bestel nu en ontdek.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Chinquapin One
Zoete kruidigheid en geroosterde noten uit het Chinquapin-vat harmoniëren prachtig met de verleidelijke turfrook. Ontdek nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
West Cork 5 jaar oud Pot Still
Gedistilleerd uit gemoute en ongemoute gerst en vijf jaar gerijpt in first-fill ex-bourbonvaten. Bestel nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Deanston 2020/2025 - 5 jaar oud PX and Oloroso Sherry Butts Small Batch (The Single Malts of Scotland)
U geniet van intense sherryaroma's afkomstig van slechts drie PX- en Oloroso-vaten. Bestel dit gelimiteerde Small Batch nu.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)