Whisky 5 Jaar
Producten filteren
–
Octomore 14.1 - 5 jaar oud Release 2023 (128,9 ppm)
Trakteer uzelf op weergaloze turfrook, klassieke bourbonvatrijping en ongeremde vatsterkte. Enkel voor de échte peatheads.
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)
Nc Noch 5 jaar oud Blended Malt Scotch Whisky (Thompson Bros.)
Prachtige compositie van twee Highland-stokerijen in stevige drinksterkte. Bestel en geniet van deze prachtige blend.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Muja Rosapetra
De rijping op bourbon-, sherry- en tequilavaten verleent deze Irish whiskey zijn exclusieve smaak. Ontdek hem meteen!
€ 101,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 203,98/Liter)
– 15,00%
Limeburners 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Prachtige drinksterkte en verrukkelijke aroma's uit het sherryvat. Bestel nu whisky van de kleine Australische distilleerderij!
€ 153,99
€ 130,89
Inhoud: 0.5 Liter (€ 261,78/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 153,99
– 15,00%
Launceston 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek de whiskywereld van Australië met deze intense afvulling. Bemachtig meteen één van de slechts 187 flessen!
€ 154,99
€ 131,74
Inhoud: 0.5 Liter (€ 263,48/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 154,99
– 15,00%
Overeem 5 jaar oud Batch 3 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Fruitige aroma's uit het Australische sherryvat. Ontdek deze heerlijke onafhankelijke botteling!
€ 167,99
€ 142,79
Inhoud: 0.5 Liter (€ 285,58/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 167,99
– 15,00%
Chief`s Son 5 jaar oud Batch 1 Return to Oz (That Boutique-y Whisky Company)
Een boeiende Single Malt uit Australië, onafhankelijk gebotteld in een unieke fles. Bestel nu!
€ 148,99
€ 126,64
Inhoud: 0.5 Liter (€ 253,28/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 148,99
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original - sample (Tasting Circle)
Proef voor het eerst een rokerige single malt uit de beroemde Speyside‑distilleerderij. Bestel nu en ontdek.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 25,00%
Isle of Raasay 5 jaar oud Single Peated Red Wine Cask No. 18/721
Rokerig met een zilt vleugje zeewier, zoete kersensiroop en warm eikenhout.
€ 90,99
€ 68,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 87,99
Meikle Tòir 5 jaar oud The Chinquapin One - sample (Tasting Circle)
Zoete specerijen en geroosterde noten uit het Chinquapin-vat harmoniseren prachtig met de smaakvolle turfrook. Ontdek hem nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Kilchoman Fino Sherry Cask Matured Uniquely Islay 2023 Edition - sample (Tasting Circle)
Ontdek de veelzijdigheid van de unieke whiskyregio Islay met de Uniquely Islay Series. Bestel nu!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
EMILL 5 jaar oud Kraftwerk Single Malt Whisky (50ml miniatuur)
Ervaar ongetemde aroma's in de meest intense drinksterkte bij deze boeiende Single Malt. Bestel hem nu eenvoudig als miniatuur!
€ 15,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 319,80/Liter)
Millstone Oloroso Sherry Cask - sample (Tasting Circle)
De whisky uit Nederland rijpt 5 jaar in Oloroso-sherryvaten en overtuigt met een fruitige smaak. Grijp nu toe!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
1770 Glasgow 2018/2023 - 5 jaar oud Cognac Cask Finish Small Batch Series - sample (Tasting Circle)
Dankzij drievoudige distillatie bieden de delicate fruit- en vanillearoma’s een bijzonder aangename ervaring. Grijp nu uw kans!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Ardnahoe 5 jaar oud Cask Strength Batch #2- sample (Tasting Circle)
Geniet van de intensiteit van 61% pure Islay-cultuur! Ervaar ongekunstelde smaak — proef en koop nu.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
West Cork 5 jaar oud Black Cask (miniatuur)
Ervaar intense vanillenoten door de rijping in uitgebrande vaten. Bestel deze miniatuur direct.
€ 6,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 139,80/Liter)
Teaninich 5 jaar oud Glen Cooper - sample (Tasting Circle)
Mild en heerlijk presenteert deze Single Malt zich in uw glas. Bestel nu en klink met vrienden!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
whic Terra Primalis #3 Dutch Single Malt Whisky
Ervaar rokerige intensiteit en zoete fruittonen in de gelimiteerde Amarone Cask-whisky! Verzeker uzelf nu van uw fles.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Springbank 5 jaar oud 100 Proof
Ontdek met de Springbank 5 Jaar de zacht rokerige genieting uit ex-bourbonvaten op 57,1% Vol.! Voeg hem meteen toe aan uw winkelmandje.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Böser Kater Blended Malt Whisky
Met de aankoop van uw fles steunt u actief de kattenbescherming. Doe nu iets goeds en geniet tegelijk van heerlijke aroma's!
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
Goalong 5 jaar oud Single Malt
Deze interessante Single Malt komt uit China en rijpte 5 jaar in bourbonvaten. Bestel meteen een fles.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Hinch 5 jaar oud Double Wood
Deze Ierse whiskey kon heerlijke aroma's opnemen uit bourbon- en virgin oak-vaten. Bestel nu het vanille-spektakel!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)