Whisky 5 Jaar
Producten filteren
–
West Cork 5 jaar oud Bourbon Cask
Ontdek het zachte karakter van West Corks 5 jaar oude Irish Whiskey, gerijpt op bourbonvaten. Nu proeven!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Millstone 2018/2023 Peated Tawny Port Special #28
Vijf jaar rijping in Tawny Port-vaten geven deze rokerige Single Malt verfijnde fruittonen. Bestel hem bij voorkeur meteen.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
1770 Glasgow 2020 - 5 jaar oud Peated Passito Di Caluso Cask Finish Batch No. 01 Small Batch Series
U geniet van maritieme rook, gecombineerd met de zeldzame zoetheid van Passito-dessertwijn. Verzeker uzelf nu van dit Small Batch!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
St. Kilian 5 jaar oud Batch 1 World of Smoke (That Boutique-y Whisky Company)
Ontdek nu de rokerige whisky uit Duitsland met de 5 jaar oude St. Kilian. Geniet van de fraaie vatsterkte.
€ 87,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 175,98/Liter)
Amrut 2018/2023 Ex-Stout Cask #4863 Master Distiller's Reserve
Met bijzondere aroma's door rijping in een voormalig biervat. Ontdek nu deze uitzonderlijke single cask-afvulling.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Millstone 2019/2024 - 5 jaar oud Peated American Oak
Geniet van de rokerige single malt van Millstone, gerijpt op Amerikaanse eik. Bemachtig nu uw exemplaar!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Puni Arte Batch No. 4
Zachte rook en meer dan vijf jaar rijping in zorgvuldig geselecteerde Merlot-roodwijnafvaten zorgden voor een intensieve smaak. Grijp snel uw kans!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Puni Gold Bourbon Cask Matured
De Puni Gold is, ondanks zijn jonge leeftijd, al bijzonder fruitig, zoet en fijn kruidig — wat doet hopen op grote Italiaanse whisky's. Laat u overtuigen!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Torabhaig 5 jaar oud Allt Gleann Batch Strength The Legacy Series
De afsluiter van de reeks begeestert met weergaloze vatsterkte en heerlijke turfrook. Verzeker u nu van deze krachtige eilandwhisky.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Bache-Gabrielsen 5 jaar oud Cognac Cask BGW Batch #1
Rijping in een cognacvat en een smaakvolle Pineau-finish geven deze Franse whisky een rijke, fruitige aromaweelde. Bestel nu!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
St. Kilian 2019/2025 Ultra Heavily Peated Ex Sherry Oloroso Butt #4050
Geniet van intense rookmomenten met St. Kilians sterk geturfde single malt uit het Oloroso Sherry Butt! Proef hem nu.
€ 98,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 197,98/Liter)
Teaninich 5 jaar oud Glen Cooper
Mild en lekker komt deze single malt in uw glas. Bestel nu en hef het glas met vrienden!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Ardnahoe 5 jaar oud Cask Strength Batch #2
Geniet van de intensiteit van 61% pure Islay-cultuur! Ervaar ongerepte smaak – proef en bestel nu.
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
– 25,00%
Isle of Raasay - 5 jaar oud Single Peated Chinkapin Oak Cask No. 19/69
Ervaar innovatieve single malt uit de jonge Raasay-distilleerderij. Verzeker u nu van het rokerige en fruitige genot!
€ 90,99
€ 68,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,49/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
EMILL 5 jaar oud Kraftwerk
Deze whisky uit het Zwarte Woud overtuigt met 5 jaar rijping, natuurlijke kleur en onverdunde vatsterkte. Ontdek hem nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Sutherland 5 jaar oud Highland Blended Malt 2023 Edition (Thompson Bros.)
Een verrukkelijke blend uit de Schotse Highlands, die met prachtige 48,5% vol. in uw glas komt. Bestel nu en geniet!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Singold 5 jaar oud Tawny Port & Bourbon Casks Batch 2 (Malts of Germany)
De combinatie van port- en bourbonvaten schenkt de rokerige whisky uit Beieren zijn veelzijdigheid. Bestel nu.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Stonewood 5 jaar oud American White Oak & Oloroso Sherry Casks Batch #1 (Malts of Germany)
Ontdek een exclusieve whisky: slechts 1386 flessen met complexe aroma's uit twee bijzondere vaten! Bemachtig uw fles nu!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Octomore 15.2 - 5 jaar oud Cognac Cask Finish
Vurige turfrook versmelt met aroma’s uit bourbon-, wijn- en nobele cognacvaten. Bestel meteen een fles.
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)
Sild 5 jaar oud Triple Cask
Fruitig en licht ziltig door de bijzondere Amontillado-sherryrijping. Ontdek een fruitige Single Malt uit drie vatsoorten!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Octomore 16.2 - 5 jaar oud Oloroso & Wine Casks
Ontdek rokerige intensiteit uit sherry- en wijnvaten. Verzeker u van de gelimiteerde Octomore 16.2!
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
Santa Fe Spirits 5 jaar oud Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Ongekende intensiteit en een vleug rokerige gerst schenken deze single malt een boeiend palet aan aroma's. Ontdek hem meteen!
€ 105,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 211,98/Liter)
Octomore 16.3 - 5 jaar oud Islay Barley Bourbon, PX & Sauternes Casks
Unieke smaakbeleving – extreem turfachtig met 189,5 ppm: Octomore 16.3. Verzeker u nu van uw fles!
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Puni Vina Marsala Edition
Fraaie, fruitige Marsalavattoetsen en een verfijnd design kenmerken deze single malt van een boeiende Italiaanse distilleerderij.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)