Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaktonen zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan een kampvuur of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijke genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Ardmore 2010/2024 - 13 jaar oud Barrel #100804029 (The Single Malts of Scotland)
Geniet van 13 jaar gerijpte Highland whisky met een natuurlijk rookaroma. Ontdek nu deze single cask botteling.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
1770 Glasgow 2017/2025 - 8 jaar oud Lightly Peated First Fill Bourbon Casks
Aromatische Lowland Single Malt met zoete vanilletoetsen, forse intensiteit en zachte turfrook. Meteen ontdekken!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
MacNair's Lum Reek 10 jaar oud Peated Blended Malt Batch 2
Geniet van whisky op intense vatsterkte met uitgesproken rook, rechtstreeks uit de hand van whiskylegende Billy Walker. Grijp uw kans.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glenturret 7 jaar oud Peat Smoked 2025 Release
Geniet van de geturfde Glenturret en ontdek zijn rijke aroma's. Bestel meteen een fles!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Elements of Islay Blended Malt Sherry Cask
Sterk rokerige en zoet-kruidige toetsen worden aangevuld met fijne rostaroma's. Bestel nu deze geheimzinnige Blended Malt!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Compass Box Secrets of Smoke
Rokerige Islay malts ontmoeten zoete sherry- en wijnaccenten in deze premium blended malt. Geniet van de krachtige aromacombinatie!
€ 155,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 222,84/Liter)
North British 1988/2024 - 35 jaar oud Ex Islay Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Ontdek North British van een nieuwe kant in deze onafhankelijke afvulling. Bestel nu de Gold Standard van Murray McDavid!
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Macaloney's 2025 Smoked Sugar Kelp Washington Peat Ex-Bourbon Cask #878 The Peat Project
Ontdek de unieke turfsmaak van Macaloney's whisky! Proef hem nu en ervaar het bijzondere aroma!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Amontillado Hogshead #386648 (James Eadie)
Ontdek Caol Ila met een nootachtig-rokerig karakter op vatsterkte! Verzeker uzelf nu van uw fles.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Isle of Skye 12 jaar oud Limited Batch Release
Ontdek de zorgvuldige compositie van minstens 12 jaar oude whiskys. Bestel en ervaar een bijzonder milde smaaksensatie.
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Peaty Tang
Een licht getorfde whisky uit de Speyside die toch overtuigt met bloemige tonen en een kruidige zoetheid. Niet te missen.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Mars Tsunuki Peated 2020
Deze rokerige whisky heeft een boeiende herkomst — Japan. Ontdek nu de prachtige aroma's.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Isle of Skye 21 jaar oud
De jongste whisky in deze hoogwaardige blend is minstens 21 jaar oud. Bestel nu en geniet van een voortreffelijke Scotch.
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Macaloney 2025 Portuguese Moscatel Barrique #173 The Peat Project
Intense en rokerige whisky uit Canada met een opvallend fruitig‑zoete toets door rijping in Moscatel‑vaten. Zeker proeven!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Hellyers Road 6 jaar oud Peated Single Oak Cask 16322.02 New Vibrations
Met maar liefst 67,7% komt de heerlijke rijkdom aan aroma's van deze rokerige Tasmaniër in uw glas. Bestel nu en ontdek!
€ 193,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 277,13/Liter)
Glenturret 2011 - 14 jaar oud Ruadh Mhor Hogshead #284 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek een intense turfrook met deze 14-jarige single cask op cask strength. Verzeker u nu van één van de 282 flessen.
€ 121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 174,27/Liter)
Ben Nevis Traditional Peated Malt
Een bijzonder rokerige uitgave van de populaire distilleerderij uit de Highlands. Bestel nu en geniet er rustig van.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Annandale 10 jaar oud Man O' Sword Fresh Ex-Bourbon Cask #626
U beleeft een krachtige, vatrijke rook en zoete toffee uit dit single cask dat exclusief voor Duitsland is. Bemachtig nu uw fles.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Saburomaru 2021/2025 - VI The Lovers
Proef bij krachtige 48% vol. de intense, rokerige verbintenis van Highland- en Islay-turf. Een ervaring die u niet mag missen!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Thomson 2017 - 8 jaar oud Barrel #221 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Geniet bij een krachtige 52,2% vol. van exclusieve manuka-rook. Verzeker u nu van een fles uit dit unieke Nieuw-Zeelandse vat.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
1770 Glasgow Peated Pedro Ximénez Sherry Cask Finish
Krachtige en uitnodigend zoete BBQ-rook met donkere vruchten en kruidige toetsen. Bestelt u nu de bijzonder stijlvolle fles.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Compass Box Glasgow Blend
De Glasgow Blend van Compass Box: een heerlijke combinatie van zoete sherrytoetsen en pittige rokerige aroma's. Nu bestellen!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Teerenpeli Kulo
Een intense fruitige zoetheid, gecombineerd met fijne rook. Zeer boeiende whisky uit Finland. Bestel nu!
€ 73,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 147,98/Liter)
Glen Elgin Hogshead Cask Peated Islay Finish Cask Craft (Murray McDavid)
Dank de ideale drinksterkte komen de ongefilterde citrus- en rooksensaties bijzonder goed tot hun recht. Bestel meteen!
€ 41,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 59,99/Liter)