Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaktonen zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan een kampvuur of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijke genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Port Charlotte 18 jaar oud 2026 Limited Release
De op 8.000 flessen beperkte uitgave betovert met aromatische BBQ-rook en indrukwekkende elegantie. Niet te missen!
€ 211,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 302,84/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud Sherry Oak Cask Finish
Ontdek de geliefde 10-jarige met licht verhoogde alcoholsterkte en nog meer smaak door de narijping in sherryvaten.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Peats Beast Batch Strength PX Sherry Finish
Krachtig rokerig met een weelderige invloed van het sherryvat. Een geslaagde combinatie die u in opulente vatsterkte beslist moet proeven!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Hercynian The Alrik Edition 1912 Lughnasadh 1st Fill PX Sherry & Banjuls Hogsheads
Ontdek de verfijnde rook van beuken- en elzenhout, gecombineerd met de edele zoetheid van PX-sherry. Grijp nu uw kans op deze exclusieve Harzer uniek.
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
Lagavulin 12 jaar oud Fireside Tales Special Release 2024 (200 ml)
—
€ 58,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 294,95/Liter)
Kyrö Wood Smoke
Karaktervolle, rokerige whisky uit Finland. Bestel nu en ontdek whisky in een nieuw licht!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
– 15,00%
Old Ballantruan Peated
Peated Speyside?! Met zijn stevige turftoets is deze whisky een feest voor rookliefhebbers en een échte geheime tip!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
– 35,00%
Kilchoman Fino Sherry Cask Matured Uniquely Islay 2023 Edition
Ontdek de veelzijdigheid van de unieke whiskyregio Islay met de Uniquely Islay Series. Bestel nu!
€ 116,99
€ 76,04
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,63/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
KinGlassie 2017/2025 - 8 jaar oud RAW Edition Ex-Bourbon Casks
Gelimiteerde single malt die het natuurlijke karakter van de distilleerderij verenigt met een ongetemde rooksmaak. Niet te missen!
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
– 17,35%
Glenfarclas 15 jaar oud
Aroma
€ 97,99
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 97,99
White Heather 15 jaar oud Blended Scotch Whisky
In de prachtige verpakking schuilt een heerlijke, 15 jaar oude blend van de hand van Billy Walker. Bestel nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Connemara Peated Single Malt
Proef nu rookige Ierse single malt. Uitstekend geschikt voor liefhebbers van turfrook in whiskey. Bestel meteen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
GlenAllachie White Heather 21 jaar oud Blended Scotch
In deze prachtige verpakking schuilt een verrukkelijke, 21 jaar oude blend. Bestel nu uw fles!
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Ledaig 2020/2026 - 6 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogsheads & Refill Bourbon Barrels 100 Proof Edition #76 (Signatory)
U ervaart intense turfrook gecombineerd met Oloroso-zoetheid in vatsterke Signatory-kwaliteit. Bemachtig deze editie nu meteen!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Talisker Port Ruighe
Maritieme rook ontmoet rijpe bosvruchten dankzij de afwerking op portvaten. Koop nu dit stijlvolle eilandjuweel!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Caol Ila 13 jaar oud Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek een klassieke Caol Ila op het spanningsveld tussen uitgesproken rokerigheid en zoete tropische vruchten. Snel in huis halen!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Kavalan Peatist Ex-Bourbon Cask 54% Vol.
Ontdek de rokerige Kavalan op vatsterkte, gerijpt in ex-bourbonvaten met een focus op vanille, tropisch fruit en elegantie.
€ 148,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 212,84/Liter)
Safe Haven 2014/2023 - 8 jaar oud Justinos Madeira Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Mysterieuse single malt met verleidelijk zoete rookaroma’s. Licht nu het tipje van de sluier van deze botteling!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Burnt Ends Small Batch Blended Whiskey
Romig-zachte Amerikaanse rye en Schotse single malt met een rokerige toets en sherryfinish in prachtige harmonie. Probeer hem nu.
€ 35,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 71,98/Liter)
Port Askaig 8 jaar oud Islay Single Malt
Rijk, krachtig en met een royale portie rook betovert deze Islay Single Malt uw smaakpapillen. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original
Geniet voor het eerst van rokerige Single Malt uit de beroemde distilleerderij in de Speyside. Bestel nu en ontdek.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Floki Sheep Dung Smoked Reserve in cadeauverpakking
Rokerige whisky vanuit een nieuwe invalshoek dankzij mout die op schapenmest werd gerookt. Verzeker u nu van een fles in een mooie geschenkverpakking.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Elements of Islay Blended Malt Bourbon Cask
De krachtige rook wordt prachtig gebalanceerd door de zoetheid uit de bourbonvaten. Grijp nu naar een voortreffelijke blend van Islay.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)