Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaktonen zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan een kampvuur of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijke genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
St. Kilian Peated
Heerlijke rokerige tonen en romig karamel uit een Duitse distilleerderij. Bestel nu en geniet er samen met vrienden van!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Clydeside Fortnight Peated
Proef unieke rooksensaties, vergezeld van zoete citrusnoten. Ontdek het ware karakter van Glasgow — bestel nu.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Laphroaig Four Oak (1 liter)
Heerlijke rokerige toetsen van Islay en de invloed van vier verschillende vattypes brengen een waar aromafeest in uw glas. Bestel meteen!
€ 65,99
Caisteal Chamuis 12 jaar oud Oloroso-Sherry Cask Finish Heavily Peated Blended Malt Whisky
Trots, krachtig en turfgerookt. Hier wacht een echte Schotse eilandbeleving op u. Ontdek het nu en laat u betoveren!
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Kilchoman Genesis Peating Stage 3
Deel 3 van de Kilchoman Genesis-reeks zet de Islay-turf extra in de verf. Proef deze rokerige Single Malt gerust eens zelf.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
– 40,00%
Box Whisky Early Days Batch 002
Voor rookliefhebbers: vervaardigd met 66,8% geturfd pilsmout. Er werden slechts 2000 flessen geproduceerd.
€ 117,99
€ 70,79
Inhoud: 0.5 Liter (€ 141,58/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 117,99
Bladnoch Alinta PX Sherry & Bourbon Cask Matured The Bold Collection
U proeft kampvuurrook en zoete PX-sherry in deze bijzondere Lowland single malt. Bemachtig nu uw exemplaar.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Balvenie 17 jaar oud The Week of Peat
Slechts één week per jaar stookt Balvenie met geturfde gerst. Ontdek nu deze uitzonderlijke Single Malt.
€ 158,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 227,13/Liter)
Finlaggan Ember & Oak Cask Friends Moscatel Wine Finish Cask #019
Aroma, Smaak en Afdronk vertaald naar het Belgisch-Nederlands.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Monkey Shoulder Smokey Monkey
De rokerige variant van Monkey Shoulder. Geslaagd, betaalbaar en met turfrook. Een must-have voor liefhebbers van rokerige whisky's!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Sild 5 jaar oud Triple Cask
Fruitig en licht ziltig door de bijzondere Amontillado-sherryrijping. Ontdek een fruitige Single Malt uit drie vatsoorten!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Suntory Toki Black
De toevoeging van Hakushu Peated Whisky schenkt de Toki een rijke en zacht rokerige expressie. Bestel nu voor een verrukkelijk genot.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
Hellyers Road 7 jaar oud Peated Small Batch
Schotse gerst, verwerkt in Tasmanië/Australië en 7 jaar gerijpt in Amerikaanse eikenhouten vaten. Ontdek hem nu.
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Langatun Old Crow Peated Whisky in cadeauverpakking
Ongelooflijk zacht, gelaagd en met een prachtige turfrook - zo presenteert deze Zwitserse whisky zich. Ontdek hem nu.
€ 61,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 123,98/Liter)
Campbeltown Loch Blended Malt Scotch Whisky
Lichte rook en maritieme tonen domineren deze smaakvolle blended malt. U kunt deze voortreffelijke whisky nu bestellen tegen een eerlijke prijs!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Cotswolds Peated Cask
Rijp fruit en mooi geïntegreerde rook bepalen deze intense vatsterkte uit kleine quarter casks. Bestel nu.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Yamazakura Kuyuri Peated Blended Whisky
In deze elegante fles sluimeren zachte rook, zoete vanille en frisse citrusaccenten, op perfecte drinksterkte. Nu kopen!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Armorik 2016/2025 - 8 jaar oud Yeun Elez Triple Cask
Ontdek het samenspel van rook en aroma's afkomstig van Bourbon-, Sauternes- en STR-vaten! Verzeker u van deze gelimiteerde uitgave.
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
anCnoc 10 jaar oud Smoky
Ervaar de balans tussen milde rook en vanillezoetheid van deze 10-jarige Highland Malt. Bestel hem nu direct.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Connemara Distillers Edition (Irland)
Een rokerige whiskey, verfijnd door een narijping op sherryvaten die fruitige toetsen toevoegt. Hier wacht u een intense smaakbeleving.
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
– 16,00%
Holyrood Embra
Stijlvolle blikvanger en smaakvol hoogtepunt. Ontdek de heerlijke Scotch whisky van de jonge Holyrood-distilleerderij.
€ 83,99
€ 70,55
Inhoud: 0.7 Liter (€ 100,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 68,99
Highland Park 15 jaar oud Viking Heart met cadeauverpakking
Rijk en veelgelaagd - zo presenteert de 15 jaar oude Viking Heart uit het hoge noorden van Schotland zich. Probeer hem!
€ 121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 174,27/Liter)
Motörhead 12 jaar oud 50 Years of Rock & Roll
Beleef pure rock met Motörhead! Bestel de gelimiteerde Highland Single Malt op vatsterkte, gemiddeld 58% vol.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Kavalan Master's Select Reserve No. 1 (liter)
Ontdek lichte turfnuances en exotische fruitzoetheid in Kavalans gelimiteerde Travel-Exclusive! Bestel nu.
€ 90,99