Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaktonen zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan een kampvuur of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijke genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Bowmore 9 jaar oud
Krachtige turfrook met frisse citrusaccenten en een milde drinksterkte. Ontdek nu de ideale kennismaking met de wereld van Bowmore.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Glengoyne 10 jaar oud
Deze milde Glengoyne rijpte 10 jaar en is ideaal als aperitief. Bestel vandaag nog uw fles!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Annandale 2016/2023 Man O' Sword Bourbon Cask #361
Ervaar krachtige Lowland-rook en vanille op 60,9% vatsterkte. Bemachtig dit zeldzame single cask nu!
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Annandale 2017/2023 Man O' Sword Bourbon Cask #211
Geniet van rokerige intensiteit in pure vatsterkte. Bestel dit zeldzame single-bourbonvat uit de Founders Selection.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Akkeshi 2022 Seimei Season Peated Single Malt
Rokerige whiskybeleving zoals u die nog niet hebt ervaren. Bestel nu deze intense Single Malt uit Japan!
€ 323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 462,84/Liter)
Springbank 10 jaar oud Local Barley (2021)
Van het veld tot in de fles – beleef met deze whisky het typische Campbeltown-karakter. Bestel en geniet binnenkort.
€ 313,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 448,56/Liter)
Stauning Bastard Rye Whisky Mezcal Cask Finish
Beleef een unieke Mezcal Cask Finish-whisky met zoete tabaksrook! Verzeker u vandaag nog van dit smaakavontuur!
€ 76,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 109,99/Liter)
Bowmore 12 jaar oud
De klassieker van Bowmore! Een klassieke Islay-whisky die weet te bekoren met milde rokerigheid, kruidige toetsen en fruitige vanille.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Ardnahoe 100% PX Quarter Cask Càraid Ìleach
Deze gelimiteerde oplage betovert met een fruitig-zoete smaak uit Pedro Ximénez-sherryvaten en intense turfrook. Kopen!
€ 114,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 164,27/Liter)
Caisteal Chamuis First-Fill Bourbon Barrel Finish Heavily Peated Blended Malt Whisky
Een ode aan de Schotse cultuur en de Gaelische taal. Deze whisky brengt u een stukje dichter bij Schotland. Grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Terence Hill The Hero Whisky Peated
Houtrook vermengt zich met toffeenoten en bourbonvanille. Deze whisky mag u niet missen. Bestel nu!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Hamiltons Highland Single Malt
Goed en betaalbaar. Mooi in balans tussen zoet en kruidig. Puur, op ijs of in een cocktail — altijd een genot. Nu bestellen.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Coleburn Local Hero's Sweet Peat Blended Malt Batch #0001
Met een aangename zoetheid geniet u van een zachte instap in de wereld van rokerige whisky's. Voeg het meteen toe aan uw winkelmand.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Teerenpeli Savu Cask Strength
Zachte rook en heerlijk zoete aroma's bij intense vatsterkte. Bestel nu dit genot uit Finland!
€ 79,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 159,98/Liter)
Lindores Abbey 2019/2023 The Exclusive Cask Rum Peat ASB #198374
Het rumvat voor deze speciale uitgave bevatte eerder gerookte whisky. Gun uzelf dit uitzonderlijke genot.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Teerenpeli Savu Gently Peated
Een fruitig-rokerige malt uit Finland die u beslist moet proeven. Verzeker u nu van dit genot uit het noorden!
€ 57,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 115,98/Liter)
Darkness 8 jaar oud Sherry Cask Finish Single Malt
De naam spreekt voor zich: een overvloed aan donkere aroma's van fruit en specerijen. Bestel meteen.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Isle of Skye 8 jaar oud
Een uitzonderlijk zachte Blended Scotch Whisky met een hoog aandeel geselecteerde eiland- en Speyside-whiskys. Grijp meteen toe.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Wild 12 jaar oud Black Wood Peated Whisky
De 12-jarige whisky rijpte in eikenhouten vaten uit het Zwarte Woud, in Amarone-rodewijnvaten en in Muscatelvaten. Bestel en geniet.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Highland Park Heather Cask Strength
Beleef de intense heiderook en de sherryzoetheid op vatsterkte. Verzeker u van uw exemplaar!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Bowmore 22 jaar oud Sauternes Cask Finish
Rokerige Bowmore met Sauternes-finish – maritiem, zoet en complex met ziltige rook en tropisch fruit. Bestel nu!
€ 437,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 625,70/Liter)
St. Kilian Grave Digger Fields of Blood
Niet alleen fans van de band Grave Digger komen aan hun trekken met deze zwaar geturfd single malt. Verzeker u snel van een fles.
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Secret Islay 1990/2022 - 31 jaar oud Masterpiece Oloroso Sherry Octaves (Master of Malt)
Geniet van een 31 jaar gerijpte Islay-whisky met intense sherrytoetsen. Verzeker u nu van een fles uit deze gelimiteerde editie!
€ 351,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 502,84/Liter)