Rokerige & zoete whisky
In deze selectie verenigen zich krachtige rokerige aroma's met zoete smaaktonen zoals honing, karamel of vanille. De rokerige aroma's doen denken aan een kampvuur of gerookt hout, terwijl de zoetheid zorgt voor een aangename balans en een ronde smaak. Deze tegenstrijdige, maar harmonieuze verbinding zorgt voor een uitzonderlijke genot voor whisky-liefhebbers, die zowel rook als zoetheid weten te waarderen.
Producten filteren
–
Nieuw
Caol Ila 2014/2026 - 11 jaar oud Sauternes Hogshead (Signatory)
Ontdek de Islay-rook en Sauternes-zoetheid van deze exclusieve jubileumabfilling. Bestel uw exemplaar rechtstreeks.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nieuw
Ardnamurchan 2019/2026 - 7 jaar oud Highland Laird First Fill Bourbon Barrel #1200 (Bartels Whisky)
Ontdek de karaktervolle smaak van deze exclusieve Ardnamurchan First Fill Bourbon single cask. Bestel nu rechtstreeks!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2009/2026 - 16 jaar oud Bourbon Hogshead #321170 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek intensieve turfrook en vanille na 16 jaar rijping op vatsterkte. Verzeker u van uw exemplaar!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Ardmore 2009/2026 - 16 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogshead Finish #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zoete PX-sherrytonen na 16 jaar rijping en een natuurlijke afvulling. Bestel en geniet op vatsterkte.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Ballechin 2010/2025 - 14 jaar oud Rum Hogshead Finish #710 Mad Malts (whic)
Zoete asrook en tropisch fruit nemen u onweerstaanbaar in hun greep. Bemachtig deel 2 van de exclusieve serie.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Caol Ila 2016/2026 - 10 jaar oud PX Sherry Hogshead Claxton's Exclusives (Claxtons)
Ontdek de krachtige combinatie van Islay-rook en zoete PX-sherry in deze krachtige vatting op fuststerkte. Een zeldzame afvulling van Claxton’s die u niet mag missen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Ardmore Legacy
Profiteer van het erfgoed van de Ardmore-distilleerderij met dit zachte, rondgebouwde whiskygenot. Grijp uw kans.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Ondjaba Rum Cask Finish
Ontdek exotische olifantenmest-rook en rumzoetheid in deze Namibische whisky. Grijp nu deze unieke fles!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Ballechin 10 jaar oud
Een prachtige, uitgebalanceerde Highland Malt en geheime tip voor liefhebbers van turfachtige whisky’s. Overtuig uzelf!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
Verzeker u van deze exclusieve en onvervalste single-cask-afvulling met een fruitig-zoet karakter en een subtiele toets van rook.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nieuw
Ardbeg An Oa (nieuw)
Een zachte Ardbeg uit vers geblakerde eiken vaten, PX-sherryvaten en First Fill Bourbonvaten. Proef hem nu!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Stauning RØG
De afwerking in Madeira‑vaten geeft de combinatie van Single Malt en Rye Whisky een zijdezachte, ronde smaak. Deze moet u zeker proeven!
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Aerstone 10 jaar oud Land Cask
Een romig-milde Single Malt met krachtige turfrook en vanillezoet aroma. Bestel nu en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
For Peat´s Sake Peated Blended Scotch Whisky
Ontdek volle smaak, schitterende aroma’s en vooral een krachtige rokerigheid in deze fraaie blend. Meteen bestellen!
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Smokehead Rum Cask Rebel Limited Edition
Verrijk uw collectie met deze rokerige rum-rebel – een unieke ervaring die u niet mag missen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill PX Sherry Hogshead Cask #2015633 Mystical Malt Creatures (Murray McDavid)
Ervaar intense turfrook en zoete sherrynoten in de Caol Ila 2014 van Murray McDavid! Verzeker u van één van de 290 flessen.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Isle of Raasay The Chinkapin
Geniet van rokerige barbecuetonen dankzij zeldzame chinkapin-eik. Bemachtig dit Hebriden-unicum!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Elements of Islay Blended Malt Cask Edit
Rokerige en minerale toetsen aangevuld met bourbonzoetheid en sherrykruidigheid. Bestel nu deze mysterieuze whisky!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Stauning Bastard Rye Whisky Mezcal Cask Finish 2022 Batch No. 2
Deense whisky ontmoet Midden-Amerikaanse mezcal. Proef deze ongewone combinatie het best meteen zelf.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Ardnahoe 5 jaar oud Inaugural Release
De eerste botteling van Ardnahoe overtuigt met volmondige aroma’s en krachtige, typisch Islay turfrook. Absoluut het proeven waard!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
MacNair's Lum Reek 21 jaar oud Peated
Elegante turfrook, zoete sherrynoten en subtiele ledernuances op perfecte drinksterkte. Bestelt u nu deze heerlijke blend!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Willowburn 2025 Ember Batch #004
Zachte houtrook en een evenwichtige smaak uit sherry- en bourbonvaten. Geniet u van deze gelimiteerde uitgave uit Duitsland.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Kilchoman Maury Cask Matured
Ervaar donkere fruittonen en zoete turfrook dankzij de volledige rijping in zeldzame likeurwijnvaten. Bestel nu en geniet!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Benriach 12 jaar oud The Smoky Twelve Three Cask Matured
Zoete rook en fruitig-romige aroma's uit de rijping in drie vattypes maken Benriach onweerstaanbaar. Bestel meteen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)