Hogshead
Producten filteren
–
Glen Elgin 2013/2023 Hogshead Small Batch (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de verfijnde aroma's van de Speyside met deze rijpe, onafhankelijke uitgave. Bestel nu en geniet!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Macduff 2007/2023 Pomerol Hogshead Finish No. 11284 German Retailer's Choice (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de fruitige aroma's van de na-rijping in een verfijnd Pomerol-roodwijnvat op aangename vatsterkte. Sla snel toe.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Glen Elgin 2011/2026 - 14 jaar oud Madeira Hogshead Finish (James Eadie)
U geniet van complexe fruittonen dankzij de Madeira-finish van deze op 472 flessen gelimiteerde editie. Bestel nu online.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Benrinnes 2010/2023 Small Batch No. 1 (Berry Bros. & Rudd)
De Small Batch-serie is perfect om de fijne stijl van Schotse distilleerderijen te ontdekken. Bestel nu de heerlijke Benrinnes!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Tormore 2000/2025 - 24 jaar oud Refill American Hogshead #1264 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek Tormore van een nieuwe kant met de onafhankelijke single cask-afvulling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 252,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 361,41/Liter)
GlenAllachie 2013/2025 - 12 jaar oud European Virgin Oak Hogshead #4385
12 jaar rijping in een nieuw vat van Europese eik, onverdund met 61,7% vol. en gelimiteerd tot 344 flessen – nu uw kans grijpen.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Teaninich 13 jaar oud Captain Shug and the Second Sight 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead Finish #2209704 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
U geniet van een nootachtige honingszoetheid uit het zeldzame 1st Fill Amontillado Sherry-vat. Bemachtig deze rariteit nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Miltonduff 2007/2024 - 17 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogshead Finish No. 369685 (James Eadie)
Dankzij de intense vatsterkte van 57% vol komen de heerlijke gedroogde vruchten- en kruidige aroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel meteen!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Dailuaine 2013/2025 - 12 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #327421/2013 (The Old Friends)
Ervaar 12 jaar gerijpte sherry-kwaliteit in een gelimiteerde oplage van 289 flessen. Bemachtig nu uw exclusieve smaakbeleving!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14743 Symingtons Choíce (Signatory)
Een bijzonder enkelvat leverde de whisky voor deze uitmuntende botteling op vatsterkte. Gun uzelf af en toe wat luxe.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead #333/2015 (The Old Friends)
Ervaar de harmonie van sherry en specerijen in Tormore 2015. Verzeker u nu van een van de 325 exclusieve flessen.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Dalmore 2003/2024 - 21 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #14736 Symingtons Choice (Signatory)
Voor deze voortreffelijke afvulling op vatsterkte werd de whisky gehaald uit een bijzonder enkelvat. Gunt u uzelf eens wat luxe.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Ballechin 2005/2023 - 17 jaar oud Burgundy Cask No. 327-334
De cuvée uit acht Bourgognevaten maakt indruk met een spectaculaire kleur en fluwelige smaak. Gun uzelf deze luxe.
€ 201,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 288,56/Liter)
Glenlossie 2009/2023 Hogshead No. 3585 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van de volle, zoete smaak van deze single cask-botteling. Leg meteen een flesje in uw winkelmandje.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
North British 1988/2024 - 35 jaar oud Ex Islay Cask Finish Mission Gold (Murray McDavid)
Ontdek North British van een nieuwe kant in deze onafhankelijke afvulling. Bestel nu de Gold Standard van Murray McDavid!
€ 206,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 295,70/Liter)
Glentauchers 2007 - 18 jaar oud Moscatel Finish Hogshead #800577 (Berry Bros. & Rudd)
Bloemige kruidigheid ontmoet steenfruit, amandelen en muskaatdruiven – een elegante Speysider met Moscatel-finish. Bestel nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Glenturret 2014/2026 - 11 jaar oud Ruadh Maor 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #69 (Best Dram)
U geniet van rokerige sherryvruchten uit een zeldzaam first-fill single cask, gebotteld op vatsterkte. Bemachtig dit unieke exemplaar nu.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Caol Ila 2010/2025 - 15 jaar oud Refill American Hogshead #313534 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze gelimiteerde whisky op vatsterkte met intense appel- en rooktoetsen. Verzeker u van een stukje perfectie!
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Glenrothes 2011 - 14 jaar oud Bourbon Hogshead #C26146 Warehouse No. 1 (Claxtons)
Ontdek de veelzijdige vanillenoten van deze 14 jaar oude cask strength. Een single cask botteling voor kenners en fijnproevers.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Dailuaine 2008/2025 - 16 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead #40236 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek Dailuaine 16 jaar Oloroso: intens en uniek. Proef hem nu en laat u verrassen!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Blended Scotch Whisky 20 jaar oud Enigma of the Elite Bourbon Hogshead The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Heerlijke bourbonnoten en een luxueuze complexiteit brengen elitair genot in uw glas. Ontdek het nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Mannochmore 1996/2023 - 26 jaar oud Refill Sherry Hogshead No. 1752 Germany exclusive Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Een kwart eeuw konden de aroma's zich in het afzonderlijke Hogshead ontvouwen. Bemachtig meteen één van de slechts 227 flessen!
€ 302,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 432,84/Liter)
Ardlair 10 jaar oud The Untamed Grace 1st Fill PX Sherry Hogshead Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Fruitige single malt met honing, kerstgebak en bloemige elegantie – krachtig en tegelijk zoet. Bestel nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Highland Park 18 jaar oud Young Siward The Thanes Series The Macbeth Collection (Livingstone)
Met volwassen aroma's maakt de jonge Siward met schitterende drinksterkte zijn grote entree. Ontdek hem meteen!
€ 262,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 375,70/Liter)