Hogshead
Producten filteren
–
Springbank 2013/2023 - 10 jaar oud Palo Cortado Finish
De vierjarige na-rijping in zeldzame Palo Cortado-sherryvaten gaf deze whisky zijn onnavolgbare karakter. Bestel nu!
€ 333,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 477,13/Liter)
Benrinnes 2010/2024 - 13 jaar oud Hogshead #307104 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek de volmondige, romige fruitigheid van deze exclusieve single cask op vatsterkte. Nu proeven.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Laphroaig 33 jaar oud Strong Characters
In 33 jaar zijn de veelgelaagde aroma’s van Laphroaig tot volle complexiteit samengekomen. Leg nu uw fles vast!
€ 1.094,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.564,27/Liter)
Macallan 1997/2026 - 29 jaar oud Speymalt Refill American Hogshead #4355 (Gordon & MacPhail)
Ontdek de smaken van heidehoning en ananas in deze zeldzame, 29 jaar oude Macallan Speymalt. Een bijzonder verzamelstuk.
€ 822,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.175,70/Liter)
Hogshead Blended Malt
Rokerige blended malt van Signatory: een betaalbare whisky waarbij de nadruk meer ligt op de kwaliteit van de gebruikte malts dan op een uitgebreide marketing.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Glen Grant 1966/2016 - 50 jaar oud Single Sherry Hogshead No. 884 Cask Strength Collection (Signatory)
Na een volle 50 jaar in één sherryvat zijn de aroma's van deze whisky heerlijk intens, fruitig en complex. Bestel nu!
€ 6.099,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.714,27/Liter)
Chichibu 2016 - 2nd Fill Sherry Hogshead No. 6959 Collection New Vibrations
Streng gelimiteerde botteling uit een tweede-vulling sherry single cask. Trakteer uzelf op Japanse verfijning in imposante vatsterkte!
€ 923,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.319,99/Liter)
Edradour 2016/2026 - 10 jaar oud - 1st Fill Sauternes Hogsheads
U ervaart intense honingzoetheid dankzij de First Fill Sauternes-rijping. Bestel dit exclusieve Small Batch hier!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Cameronbridge 2010/2026 - 15 jaar oud 2nd Fill Sherry Hogshead #354883/2010 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek de vruchtige en vanilleachtige aroma’s die na 15 jaar rijping in een sherryvat zijn ontstaan. Verzeker u nu van deze bijzondere single cask!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Mortlach 12 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Ontdek de krachtige karakteristiek van deze 12-jarige Mortlach PX-enkelvatswhisky op vatssterkte. Verzeker u nu van dit unieke stuk!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Caol Ila 2010 - 15 jaar oud Oloroso Finish Hogshead #318381 (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek in deze jubileumabfülling de betoverende combinatie van turfrook en de zoetheid van Oloroso. Voor bijzondere momenten!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Linkwood 2011/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogsheads (James Eadie)
Ervaar pure whisky-authenticiteit in een gelimiteerde oplage! Bemachtig nu één van de 594 flessen uit opnieuw aangeschroeide eikenhouten vaten.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Strathdearn Sherry Hogshead Finish Batch #Shry-01 Cask Craft Collection (Murray McDavid)
Boeiende Highland-whisky met een fruitig-nootachtig finish op zorgvuldig geselecteerde Oloroso-sherryvaten. Bestel meteen en ontdek.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Inchgower 2011/2025 - 14 jaar oud 1st Fill Marsala Hogshead #104 Cask Strength Collection (Signatory)
Met indrukwekkend fruitige aroma’s uit de lange rijping op een Siciliaans Marsala-vat. Gun uzelf dit zoete genot.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Cameronbridge 2007/2026 - 18 jaar oud 1st Fill Pedro Ximenez Sherry Hogshead #464996 (Best Dram)
Ontdek de intense PX-zoetheid van deze 18-jarige First Fill Sherryvat – een bijzonder smaakavontuur op vatsterkte!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
GlenAllachie 12 jaar oud Sauternes Wine Cask Finish The Wood Collection
Verheug u op onweerstaanbaar fruitige en zoete aroma's uit de naverij in Franse likeurwijnvaten. Geniet er meteen van!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Edradour 2013/2026 - 12 jaar oud 1st Fill Burgundy Wine Hogheads
U geniet van delicate rode vruchten dankzij 12 jaar in First-Fill Bourgogne vaten. Verzeker uzelf van deze Edradour nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Royal Brackla 2016/2026 - 10 jaar oud Cawdor Springs 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #282 (Best Dram)
Een 1st Fill Oloroso sherryvat geeft deze whisky zijn donkere vruchten en warme kruidigheid. Nu verkrijgbaar in onverdunde sterkte van 54,2% vol.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Knockdhu 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead #351 (Best Dram)
Ontdek de veelzijdige aroma’s van deze zeldzame rijping op Amontillado in vattsterkte. Een bijzonder smaakavontuur!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Teerenpeli 2014 - 11 jaar oud Pedro Ximenez Hogshead #11082014A The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van Finse whisky met een ongelooflijk diepe kleur en een chocoladeachtige smaak, gerijpt gedurende 11 jaar in een PX-sherryvat.
€ 156,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 224,27/Liter)
Ardnamurchan 2017/2024 - 6 jaar oud Hogshead #244 (The Single Malts of Scotland)
Helemaal zonder rook komt deze intense en natuurzuivere single cask in het glas. Verzeker u nu van een van de weinige flessen.
€ 101,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 145,70/Liter)
Blair Athol 11 jaar oud Serpent's Ember Islay & Rum Hogsheads Whisky of Voodoo (Brave New Spirits)
Unieke smaak door Islay- en rumvaten! Ontdek de 11-jarige Highlandmagie van Blair Athol — bemachtig hem nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Aultmore 2006/2024 Tequila Hogshead Finish No. 03033 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Klassieke Aultmore met een exotische toets uit de narijping op een tequilavat. Bemachtig een van de weinige flessen.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Dalmunach 2016/2025 - 9 jaar oud PX Sherry Hogshead Finish #364523, 364524 & 364525 Small Batch (James Eadie)
Ontdek de fruitige Dalmunach met 51 maanden PX Sherry-finish! Bemachtig nu één van de gelimiteerde flessen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)