Hogshead
Producten filteren
–
Glenturret 2011 - 14 jaar oud Ruadh Mhor Hogshead #284 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek een intense turfrook met deze 14-jarige single cask op cask strength. Verzeker u nu van één van de 282 flessen.
€ 121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 174,27/Liter)
Glenlivet 1976/2021 Refill Sherry Hogshead No. 21602601 Private Collection (Gordon & MacPhail)
45 jaar gaven vorm aan deze uitstekende Single Malt, die geleverd wordt in een elegante houten kist. Bestel hem nu voor uw collectie.
€ 2.873,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 4.105,70/Liter)
Fettercairn 2015/2026 - 10 jaar oud Fresh Tawny Port Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van intense bessenaroma's die voortkomen uit de rijping in een tawny portwijnvat. Bestel dit Fettercairn-hoogtepunt nu.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Thy 2016 - 9 jaar oud Oloroso Finish Barrel #67 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek deze Deense single malt met zachte rooktonen en een fruitig-kruidig Oloroso finish. Slechts 222 flessen beschikbaar.
€ 194,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 278,56/Liter)
Miltonduff 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ongekunstelde kleurpracht en stevige 53,9% vol. bottelsterkte beloven u een intense beleving. Bestel meteen!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Smögen 10 jaar oud Oloroso Sherry Hogsheads
Geniet van turfrook en Oloroso-kruidigheid in deze 10 jaar oude Zweedse malt. Plaats nu een fles in uw winkelmand.
€ 87,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 175,98/Liter)
Ledaig 1996/2025 - 28 jaar oud Refill American Hogshead #88 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Luxueuze 28 jaar vatrijping en een krachtige 53,4% Vol. beloven u een intense beleving. Bestel nu!
€ 338,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 484,27/Liter)
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy by the embers Ex Islay Bourbon Hogshead No. 302112 Cask Noir (Brave New Spirits)
Vatsterk genot voor rookliefhebbers. Bestel nu en proef de prachtig rijpe aroma's!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Auchroisk 2007/2020 - 13 jaar oud Refill Bourbon Hogshead #800733 (Artful Dodger)
Intense aroma's met een hoog alcoholgehalte uit een Refill Bourbon cask! Geniet van krachtige smaakexplosies!
€ 57,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 115,98/Liter)
Glen Spey 2008/2023 - 14 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ongefilterd, rijp en met een fruitig-nootachtige Sherryfinish schenkt deze Glen Spey zich in uw glas. Bemachtig snel een fles!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Tomatin 2008 - 13 jaar oud Oloroso and PX Sherry Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een prachtige symbiose van bourbon- en sherryvataroma’s in perfecte drinksterkte. Bemachtig nu één van de gelimiteerde flessen!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Tomintoul 2001/2024 - 22 jaar oud Single Refill American Hogshead #6268 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Gordon & MacPhail brengt bijzonder smaakvolle single-cask afvullingen bij u thuis. Ontdek nu deze Tomintoul!
€ 242,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 347,13/Liter)
Balmenach 2011/2023 Single Hogshead No. 120 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek Balmenach van een nieuwe kant met deze heerlijk intense, onafhankelijke botteling. Wees er snel bij!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Madeira Hogshead #901 - 200th Anniversary
De speciale botteling ter ere van de 200ste verjaardag van de distilleerderij verleidt met een volmondige smaak en een aangename intensiteit. Grijp uw kans!
€ 517,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 739,99/Liter)
Dufftown 1975/2023 Hogshead No. 10430 Exceptional Casks (Berry Bros. & Rudd)
Meer dan vier decennia rijpte deze single malt in één enkel hogshead. Grijp nu uw kans en verzeker uzelf van één van de slechts 192 flessen!
€ 1.216,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.738,56/Liter)
Ledaig 2009/2026 - 16 jaar oud Refill Hogshead #TB926-L Pop-People Collection by Minea (Hidden Spirits)
Geniet van intense torfrauch met deze 16-jarige Ledaig Single Cask uit de Pop-People serie. Verzeker uzelf van deze zeldzaamheid.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Fettercairn 1995/2025 - 30 jaar oud Symington's Choice Hogshead #2831 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de zeldzame vatsterkte van een 30 jaar oude Fettercairn. Verzeker u van een van de gelimiteerde flessen.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
Auchroisk 2013/2023 - 10 jaar oud Single First Fill Marsala Cask Finish No. 367500 (James Eadie)
Dankzij de hoge vatsterkte komen de heerlijke aroma's van het geselecteerde single cask ongefilterd in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #816 - 200th Anniversary
De single cask-botteling ter gelegenheid van de 200ste verjaardag van de distilleerderij rijpte 25 jaar in een Bordeaux-rodewijnvat. Gun uzelf dit genot.
€ 517,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 739,99/Liter)
Glenlossie 1982/2022 Single Cask No. 3398 Private Collection (Gordon & MacPhail)
40 jaar mochten de aroma's van het geselecteerde single cask rijpen voordat ze in de nobele fles terechtkwamen. Gunt u uzelf deze luxe!
€ 1.936,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.767,13/Liter)
Glen Grant 31 jaar oud Batch 2 (That Boutique-y Whisky Company)
Maar liefst 31 jaar mocht de geliefde Speysider zijn prachtige aroma's ontwikkelen. Bemachtig nu uw fles!
€ 452,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 905,98/Liter)
Glen Elgin 1988/2025 - 36 jaar oud Hogshead #4318 Symingtons's Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 36 jaar rijping in één enkel vat overtuigt de whisky met een zachte vatsterkte. Gun uzelf dit genot.
€ 998,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.427,13/Liter)
Imperial 1995/2025 - 30 jaar oud Hogshead #50274 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Deze 30 jaar oude single-caskafvulling is een echte zeldzaamheid, aangezien de distilleerderij al in 1998 sloot. Koop nu!
€ 755,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.079,99/Liter)
Benrinnes 1979/2023 Hogshead No. 62 Exceptional Casks (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek Benrinnes van een nieuwe kant dankzij een onafhankelijke botteling. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelmand.
€ 2.035,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.908,56/Liter)