Hogshead
Producten filteren
–
Teaninich 2014/2022 - 8 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De narijping in kleine rye-whiskyvaten zorgde voor een boeiende waaier aan aroma’s. Ontdek nu dit genoegen!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Royal Brackla 9 jaar oud Highland Huntress A Silent Pursuit 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Klassiek zoet en nootachtig Royal Brackla uit het Oloroso Sherry-vat in een heldhaftig design. Verzeker uzelf nu van deze krachtige combinatie!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2829 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
U ontdekt 30 jaar rijping en vatsterkte van de exclusieve Symingtons Choice. Verzeker uzelf nu van dit zeldzame unicum.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Amontillado Hogshead #386648 (James Eadie)
Ontdek Caol Ila met een nootachtig-rokerig karakter op vatsterkte! Verzeker uzelf nu van uw fles.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Knockdhu 10 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Geniet van dichte PX-sherrytonen afkomstig van zeldzame wormtubs, gebotteld op vattsterkte. Verzeker u nu van deze unieke single cask!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Edradour 1999/2025 - 25 jaar oud 1st Fill Bordeaux Hogshead #811 - 200th Anniversary
Intense aroma’s van pruim en zwarte bes, aangevuld met kruidnagel en een toets melkchocolade.
€ 516,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 738,56/Liter)
Glen Elgin 11 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Geniet van een intense sherryzoetheid uit deze zeldzame PX-enkelvatswhisky op vatsterkte. Verzeker u nu van uw uniek exemplaar!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Fettercairn 1995/2026 - 30 jaar oud Hogshead #2834 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 30 jaar door de eigenaar van Signatory met de hand geselecteerd enkelvat met 147 flessen en onverdunde 58,9% vol. – niet missen.
€ 334,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 478,56/Liter)
Ben Nevis 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Malaga Hogshead #376945 (James Eadie)
Ervaar de fruitrijke intensiteit uit het Malaga-vat bij krachtige 58,1% Vol. Bestel nu de Ben Nevis van James Eadie.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Smoke on the Spey 2013/2024 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead Exploration Series (Claxtons)
U geniet van rokerig shortbread en de verfijnde zoetheid van Oloroso in deze Speyside-malt. Bemachtig nu uw fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Caol Ila 8 jaar oud Palo Cortado Sherry Hogsheads Finish (James Eadie)
Geniet van de rokerig-zoute diepte van Caol Ila, verfijnd door Palo Cortado Sherry Hogsheads. Beleef Islay puur — bestel nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Benrinnes 2015/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #311506/2015 (The Old Friends)
U geniet van intense sherrynoten uit dit 10 jaar oude first-fill Oloroso single cask op vatsterkte. Bemachtig nu uw fles.
€ 82,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 118,56/Liter)
Edradour 22 jaar oud 200th Anniversary Amarone Casks
Beleef Edradours ambachtelijke whisky, gerijpt op kruidige Amarone-vaten. Verzeker u nu van deze exclusieve jubileumrelease!
€ 323,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 462,84/Liter)
Ledaig 2001/2023 - 21 jaar oud American Oak Hogshead No. 800117 Germany exclusive Mission Gold (Murray McDavid)
Een heerlijke belevenis van forse rook en verfijnde complexiteit, gevormd door 21 jaar rijping. Verzeker u meteen van een fles!
€ 277,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 397,13/Liter)
Blair Athol 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Oloroso Sherry Hogshead #361160 (James Eadie)
Ervaar complexe sherrynoten door 18 jaar rijping met 5 jaar afwerking. Bestel dit unieke stuk in cask strength nu!
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Aberlour 2014/2025 - 10 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead Finish #378484 (James Eadie)
Ontdek Aberlour van een nieuwe kant in de onafhankelijke afvulling van James Eadie. Zorg dat u meteen een fles bemachtigt!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Glenlossie 2013/2023 Small Batch No. 1 (Berry Bros. & Rudd)
Grijp uw kans op een zeldzame single malt uit de Glenlossie-distilleerderij. Ontdek nu deze Small Batch-uitgave.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy in Tennessee Bourbon Hogshead No. 302118 Cask Noir (Brave New Spirits)
Ontdek Blair Athol van een nieuwe kant met dit onafhankelijk gebottelde genot uit het bourbonvat. Bestel nu!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Teaninich 2010/2023 - 13 jaar oud Refill Marsala Hogshead Finish No. 358025 (James Eadie)
Ontdek Teaninich van een nieuwe kant in een onafhankelijke uitgave met een smakelijk finish en prachtige vatsterkte. Bestel vandaag nog!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
North British 1995/2025 - 29 jaar oud (James Eadie)
Na 29 jaar rijping in twee refill hogsheads betovert deze whisky in onversneden vatsterkte. Niet te missen!
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Glen Grant 1998/2024 - 26 jaar oud Single Refill American Hogshead #59912 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ruim een kwart eeuw kon de prachtige Glen Grant zijn weelderige aroma's ontvouwen. Gun uzelf dit stukje luxe!
€ 292,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 418,56/Liter)
Benriach 2015/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #101 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van intense nootaroma's door de 1st Fill Amontillado Finish in cask strength. Bestel nu een van de 341 flessen.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Inchgower 2007/2026 - 18 jaar oud Refill Hogshead #801639 (James Eadie)
U geniet van maritieme elegantie met deze 18-jarige Single Cask in vatsterkte. Verzeker uzelf nu van uw zeldzame exemplaar.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Aultmore 2010/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogshead #306108 (James Eadie)
Zeldzame single cask-afvulling van Aultmore, overtuigt met kruidige aroma's en krachtige vatsterkte. Bestel snel.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)