Hogshead
Producten filteren
–
Nieuw
Glenlossie 1992/2026 - 33 jaar oud Hogshead #3458 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek 33 jaar Glenlossie-perfectie in deze zeldzame Symingtons Choice uitgave. Bestel nu uw exclusief exemplaar!
€ 353,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 505,70/Liter)
Millstone 2020/2026 Heavily Peated No. 7 First Fill Sauternes Wine Hogsheads #200169 & 200170 Dutch Tulip Collection
Eerstgevulde wijnvaten uit Frankrijk, 6 jaar rijping, gebotteld op vattesterkte – verzeker uzelf van één van de slechts 587 flessen.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glen Grant 1996/2025 - 28 jaar oud Refill American Hogshead #110768 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Beleef 28 jaar gerijpte verfijning met aroma's van grapefruit en peer! Bemachtig uw fles van slechts 182 wereldwijd!
€ 358,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 512,84/Liter)
Millstone 2019/2026 Unpeated No. 5 First Fill Banyuls Wine Hogsheads #190097 + 190099 Dutch Windmills Collection
Ontdek intense fruitige tonen dankzij de zeldzame rijping in First Fill Banyuls-vaten. Bestel nu deze gelimiteerde afvulling.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill PX Sherry Hogshead Cask #2015633 Mystical Malt Creatures (Murray McDavid)
Ervaar intense turfrook en zoete sherrynoten in de Caol Ila 2014 van Murray McDavid! Verzeker u van één van de 290 flessen.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Benrinnes 2009/2025 - 15 jaar oud PX Hogshead #45231 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek Benrinnes 15 jaar: intense fruitaroma's dankzij een zoete PX-hogshead. Gelimiteerde oplage – nu proeven!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Speyside 11 (TAM) 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Bolgheri Hogsheads Small Batch Edition #13 (Signatory)
De exclusieve Bolgheri rodewijnvaten geven deze naamloze Speyside Single Malt een unieke smaak. Bestel nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Benrinnes 13 jaar oud Evening Blaze 1st Fill Oloroso Hogshead The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
De volledige rijping in het Oloroso Hogshead en het geraffineerde design sturen u op een verrukkelijk aromatisch avontuur. Wees er snel bij!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Caol Ila 2006/2025 - 18 jaar oud Refill Hogshead No. 307354 (The Single Malts of Scotland)
Ervaar maritieme elegantie: Caol Ila 18 jaar brengt rook, vanille en kruidigheid. Ontdek nu de smaak van Schotland!
€ 186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 267,13/Liter)
Jura 2012/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Hogshead Finish #386652 (James Eadie)
Ervaar fruitig-kruidige sherrynoten in samenspel met onverdunde vatsterkte. Trakteer uzelf op dit intense genot.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Glendullan 2009/2025 - 15 jaar oud 1st fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #10 Cask Strength Collection (Signatory)
Volledig puur en elegant verpakt arriveert deze zeldzame Speyside single malt bij u. Niet te missen!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
A Highland Distillery 1996/2021 - 25 jaar oud Bourbon Hogshead #5 (Artful Dodger)
Een kwart eeuw gerijpte Highland Single Malt, op vatsterkte gebotteld. Gunt u uzelf dit genot.
€ 173,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 347,98/Liter)
Cardhu 2016/2026 - 10 jaar oud Refill Hogshead #1132 Cask Strength Collection (Signatory)
10 jaar rijping en 58,4% vol. onverdunde vatssterkte uit één vat met slechts 318 flessen – dit mag u niet missen.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
– 16,00%
Macduff 2011/2025 - 13 jaar oud First Fill Oloroso Sherry Hogshead #900349/2011 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
13 jaar gerijpt in First Fill Oloroso Hogshead – bestel nu deze fassterke Highland Single Malt uit de Awakening Series.
€ 100,99
€ 84,83
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
– 16,00%
Linkwood 2012/2023 - 10 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish No. 313778 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Het onafhankelijk gebottelde single cask brengt fruitige sherryaroma's in uw glas. Bemachtig dit genot in beperkte oplage!
€ 95,99
€ 80,63
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 89,99
– 20,00%
Aberfeldy 2013/2025 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Hogsheads (James Eadie)
Slechts twee vaten leverden de whisky voor deze 12 jaar oude uitgave van Aberfeldy. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelmandje.
€ 89,99
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
Redbreast PX Edition
Unieke Irish whiskey van gemoute en ongemoute gerst, met een zoete narijping op PX-sherryvaten. Bestel en geniet.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Arran Sherry Cask (The Bodega)
Niet enkel sherryliefhebbers zullen hierdoor bekoord worden. Ontdek de nieuwe smaakwerelden van Arran en bestel vandaag nog.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Hercynian The Alrik Edition 1912 Lughnasadh 1st Fill PX Sherry & Banjuls Hogsheads
Ontdek de verfijnde rook van beuken- en elzenhout, gecombineerd met de edele zoetheid van PX-sherry. Grijp nu uw kans op deze exclusieve Harzer uniek.
€ 165,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 237,13/Liter)
– 35,00%
Glenlossie 2011/2024 - 13 jaar oud Single Hogshead No. 1290 Glens & Valleys (Berry Bros. & Rudd)
Beleef de volmondige smaak van deze intense enkelvatafvulling op vatsterkte. Niet te missen!
€ 110,99
€ 72,14
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 96,99
Teaninich 2016/2026 - 10 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Hogsheads Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Geniet van de intense sherryzoetheid dankzij exclusieve first-fill PX-rijping. Ontdek deze pure Highland Malt nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
1770 Glasgow Peated Cask Strength PX Casks Finish Batch 03
De afwerking in PX-sherryvaten schenkt deze rokerige whisky uit Glasgow zijn fruitige zoetheid. Proef hem op vatsterkte.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Glenburgie 1995/2026 - 30 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #105 Symingtons Choice Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek een intense rijping van 30 jaar met een 1e vulling Oloroso Sherry Finish. Verzeker u nu van deze zeldzame Symington’s Choice.
€ 313,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 448,56/Liter)
– 35,00%
Glen Spey 2009 - 14 jaar oud Hogshead #804619 Glens & Valleys (Berry Bros. & Rudd)
De vintage-afvulling uit 2009 betovert met heldere aroma's en een intens smaakpalet. Bemachtig een van de weinige flessen.
€ 100,99
€ 65,64
Inhoud: 0.7 Liter (€ 93,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 94,99