Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Lagavulin 10 jaar oud Travel Exclusive
Wie het vaste aanbod van Lagavulin weet te appreciëren, zal deze speciale botteling absoluut koesteren. Bestel nu en geniet van een ongeëvenaarde rookervaring.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Johnnie Walker Gold Label Reserve
Deze Blended Scotch is een typische Johnnie Walker-blend die u niet zal teleurstellen. Proef hem gerust en geniet!
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Jameson 18 jaar oud Irish Whiskey
Deze milde Ier biedt evenwichtige aroma's uit 18 jaar rijping in bourbon- en sherryvaten. Gunt u uzelf dit genot!
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
Bunnahabhain Eirigh Na Greine
Een Bunnahabhain uit het wijnvat? Meer dan reden genoeg om deze gelimiteerde Islay-malt te bemachtigen!
€ 71,99
Jura 18 jaar oud
Typische single malt met een finish van rode wijn. Volmondig, gerijpt gedurende 18 jaar. Verzeker uzelf van een fles van deze exclusieve druppel.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Macallan 12 jaar oud Double Cask Collection
Met een perfecte balans dankzij rijping in sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik. Bestel nu en geniet.
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Benriach 30 jaar oud The Thirty
Rijpe aroma's, een complex smaakpalet en zoete rook wachten op u bij deze 30 jaar gerijpte single malt. Bestel nu!
€ 719,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.028,56/Liter)
Macallan 15 jaar oud Double Cask
15 jaar schoonheidsslaapje in sherryvaten van Amerikaans en Europees eikenhout hebben deze malt gecreëerd. Meteen bestellen!
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
Bruichladdich The Classic Laddie
De klassieker van Islay uit 100% Schotse gerst en helemaal zonder rook. Bestel nu deze krachtige single malt.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glen Deveron 20 jaar oud (liter)
Een milde, licht nootachtige en fraai gerijpte single malt uit Macduff in het oosten van Schotland. Bestel hem meteen en geniet!
€ 110,99
Slyrs Amontillado Cask Finish
Krachtig en kruidig dankzij de meer dan 11 maanden nagerijping in een Spaans Amontillado-sherryvat. Bestel nu een fles.
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Fettercairn 12 jaar oud
Deze single malt van 12 jaar oud werd gerijpt in bourbonvaten. Geniet van deze fruitig-milde Fettercairn met fijne kruidigheid!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Aberfeldy 16 jaar oud
Oh, sweet, sweet sixteen met een sherrytoets. Proef meteen een fruitig-kruidige dram.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Glen Scotia 18 jaar oud
Overtuigt door zijn kwaliteit: 18 jaar oude Glen Scotia met Oloroso sherry-finish. Gewoon proberen en genieten.
€ 154,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 221,41/Liter)
Glenfiddich 21 jaar oud Gran Reserva Rum Cask Finish
Kies voor een bijzondere Glenfiddich met een vanillegedragen rumfinish. Bestel deze oude, complexe malt nu!
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Chivas Regal 25 jaar oud
Een premiumblend van Chivas Regal in stijlvolle verpakking — een luxueus geschenk voor liefhebbers van nootachtig-zachte whiskys. Koop nu.
€ 340,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 487,13/Liter)
Singleton of Dufftown 18 jaar oud met cadeauverpakking
Een zoete, kruidige single malt met een solide rijping van 18 jaar. Het perfecte geschenk voor uw dierbaren of voor uzelf!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Bunnahabhain 25 jaar oud
25 jaar rijping in eikenhouten vaten zorgt voor complexe en uitgebalanceerde aroma's. Bestel meteen en geniet.
€ 536,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 767,13/Liter)
Benriach 25 jaar oud The Twenty Five
Een prachtige combinatie van vier verschillende vaten en maar liefst 25 jaar rijping zorgt voor een ware explosie aan aroma’s. Proef hem nu!
€ 363,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 519,99/Liter)
Strathmill 12 jaar oud (Flora and Fauna)
De 12-jarige Strathmill uit de Flora & Fauna-serie – de quasi officiële botteling van de distilleerderij. Bestel nu en ontdek.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Tamnavulin Double Cask
Een kruidige whisky uit Speyside. Gerijpt in twee vattypes en onklopbaar geprijsd – bestel nu!
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glenrothes 18 jaar oud
De Soleo Collection wordt volwassen! Een Speyside die laveert tussen zoete vanille en frisse gember. Nu proeven!
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)
Dalwhinnie Winter's Gold
Deze wintereditie fascineert met ronde, weelderige zoetheid en nuances van verfijnde turfrook. Gun uzelf dit bijzondere genot.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Glenglassaugh 12 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een heerlijke symbiose van sherry-, bourbon- en wijnvaten wacht op u bij deze 12-jarige Highlander. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)