Core Range
Ontdek hier Whiskys, die de kern van de respectieve distilleerderijen vormen. Deze Whiskys vertegenwoordigen de identiteit en het ambachtelijke vakmanschap van hun producenten. De Core Range biedt een goed inzicht in de huisstijl van een distilleerderij en maakt met constante kwaliteit deel uit van het kernassortiment. Deze bottelingen zijn doorgaans permanent beschikbaar. Ideaal voor beginners om de wereld van whisky te ontdekken, evenals voor kenners die op zoek zijn naar betrouwbare bottelingen.
Producten filteren
–
Jameson Crested
Deze 3-voudig gedistilleerde Irish whiskey is opvallend zacht van smaak en ideaal voor ongedwongen genot. Snel in huis halen.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Glenlivet 18 jaar oud Batch Reserve
18 jaar in eiken vaten hebben deze Glenlivet tot een bijzonder genietmoment gemaakt. Bestel nu!
€ 104,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 149,99/Liter)
Loch Lomond Signature
Een Blended Scotch uit slechts één distilleerderij? Loch Lomond toont hoe goed dat smaakt. Bestel nu dit uitzonderlijke talent!
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
Glen Garioch 15 jaar oud Sherry Cask Matured
Decadent volle sherrytoetsen leggen zich als een zachte deken over de klassieke Glen Garioch-stijl. Nu in het winkelmandje!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Tomatin 8 jaar oud (liter)
De zachtere kant van de Highlands – de Tomatin 8 jaar. Die moet u meteen proeven!
€ 45,99
Loch Lomond 12 jaar oud Inchmoan
De Inchmoan 12 jaar is de rokerige expressie van de unieke stijl van Loch Lomond. Daar doet u goed aan.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Cardhu 15 jaar oud
Geniet van de meer gerijpte Cardhu als dessert na een rijkelijke lunch.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Balvenie 21 Portwood
Als u op zoek bent naar een bijzondere whisky of een zeer hoogwaardig geschenk, bent u hier aan het juiste adres.
€ 269,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 385,70/Liter)
Bruichladdich 18 jaar oud
Ontdek de volwassen whisky met zijn fruitig-kruidige smaak uit zorgvuldig geselecteerde bourbon- en wijnvaten. Grijp snel uw kans!
€ 179,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 257,13/Liter)
– 6,90%
Jack Daniels Old No. 7 Tennessee Whiskey
Of als Jacky Cola op een vrolijk feestje of puur in de heupfles voor onderweg. Bestel nu de klassieker en geniet.
€ 28,99
€ 26,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 38,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 28,99
Ardmore 12 jaar oud Port Wood Finish
Turfrook ontmoet portcask. Een heerlijke combinatie! Ontdek de complexe aroma’s van deze Ardmore. Bestel nu!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Glenrothes 12 jaar oud
Als u houdt van mild-fruitige aroma’s, dan bent u met deze 12‑jarige Glenrothes-botteling aan het juiste adres. Absoluut het proeven waard!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Craigellachie 17 jaar oud
Met deze hoogwaardige klassieker proeft u de grandioze, kruidige huisstijl van Craigellachie. Bestel meteen en geniet!
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Benromach 21 jaar oud
Een 21 jaar gerijpte Speysider met een boeiende sherry-toets en subtiele rook. Trakteer uzelf op iets bijzonders.
€ 164,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 235,70/Liter)
Cardhu 12 jaar oud
Een zoet-moutige Speyside-whisky zonder rook. Bestel nu deze klassieker!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Talisker Storm
Op zoek naar een maritieme, kruidige whisky? Kies voor deze single malt in zeemansuniform. Bestel nu!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Redbreast 15 jaar oud
De 15-jarige Redbreast is een echte klassieker onder de Ierse Single Pot Still-whisky's. Bestel meteen en hef het glas! Sláinte!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Scapa 21 jaar oud
Ervaar 21 jaar gerijpte smaak in deze intense Single Malt van de Orkney-eilanden! Voeg hem meteen toe aan uw winkelmand.
€ 300,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 429,99/Liter)
Fettercairn 28 jaar oud
Deze single malt mocht maar liefst 28 jaar rijpen en ontwikkelde daarbij zijn tropisch-fruitig karakter. Proef hem meteen!
€ 768,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.098,56/Liter)
Benriach 21 jaar oud The Twenty One
Zoete Speyside-rook vermengt zich met de bijzondere aroma’s van de meesterlijke vatcombinatie. Bestel nu dit elegante genot.
€ 178,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 255,70/Liter)
Balvenie 40 jaar oud Rare Marriages
Alleen de beste vaten van Amerikaans en Europees eikenhout werden samengevoegd. Bestel nu deze uitzonderlijke whisky.
€ 9.477,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 13.539,99/Liter)
Connemara 12 jaar oud
Lang en kruidig, met aanhoudende turfrook.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Glenmorangie Signet
De Porsche onder de Glenmorangies! Gun uzelf deze luxe – nu bestellen.
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)