American Standard Barrel
Producten filteren
–
Mars Komagatake Shinshu 2018/2021 Single Cask for Germany No. 4047 - sample (Tasting Circle)
Met intense aroma's, te danken aan een vatsterkte van 59%, overtuigt deze Japanse single malt. Bestel nu!
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Tomintoul White Port Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Bijzonder milde compositie van licht Speyside-genot en aromatische portwijnvaten. Bestel en geniet op uw gemak.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Jura French Oak Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Deze Single Malt Whisky verwent u met evenwichtige, zoete aroma's, verfijnde rook en zachte kruidigheid. Grijp nu toe!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Jura Journey - sample (Tasting Circle)
De reis naar de aroma's van Jura begint met de vanillemilde Journey. Een uitstekende instap in de wereld van Single Malt Scotch Whisky!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Daftmill 2011/2024 Winter Batch Release - sample (Tasting Circle)
De Winter Release van de seizoensdistilleerderij Daftmill is afkomstig van één enkel perceel van de eigen boerderij. Aarzel niet om toe te slaan!
€ 11,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 399,67/Liter)
Wolfburn Batch No. 318 - sample (Tasting Circle)
Ontdek een nieuw batch van de Wolfburn-distilleerderij. Bestel meteen een fles en ontdek de wolf.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
GlenAllachie 10 jaar oud Spanish Virgin Oak Wood Finish Virgin Oak Series - sample (Tasting Circle)
Ontdek de invloed van Spaans Virgin Oak in deze verrukkelijke uitgave. Verzeker u meteen van één van de gelimiteerde flessen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Kilchoman 9 jaar oud 100% Islay 15th Edition - sample (Tasting Circle)
100% van lokale gerst, met een rokerig-zoete smaak na 9 jaar rijping op bourbonvaten. Nu ontdekken.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Tomintoul Cognac Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Een zachte Speysider die met gelaagde aroma's van een verrukkelijk Cognac-finish indruk maakt. Bestel nu en geniet ervan!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Morris Port Barrel - sample (Tasting Circle)
Smakelijke botteling van Morris uit zorgvuldig geselecteerde portvaten. Nu te proeven op een aangename drinksterkte!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Morris Tokay Barrel - sample (Tasting Circle)
De prachtige aroma's zijn te danken aan de rijping in zorgvuldig geselecteerde rode wijnvaten van Morris. Nu te genieten op krachtige drinksterkte!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Starward 2017/2022 Islay Peated Whisky Barrel Finish - sample (Tasting Circle)
Rode vruchten uit het wijnvat ontmoeten Islay-rook in deze heerlijke afvulling. Ontdek nu een nieuwe kant van Starward!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Lagg Kilmory Edition met cadeauverpakking
Gedistilleerd met intens rokerige mout en uitsluitend gerijpt op bourbonvaten. Ontdek nu het kernassortiment van de distilleerderij.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glen Ord 2012/2026 - 13 jaar oud Andrew De Moray 1st Fill Bourbon Barrels #800269+800271 Legends of Scotland (whic)
Perzik, crème brûlée en shortbread na 13 jaar rijping in eerste-vul bourbonvaten. Verzeker u van een van de weinige flessen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Linkwood 2012/2025 - 13 jaar oud William Wallace 1st Fill Bourbon Barrels #306239+306241 Legends of Scotland (whic)
Florale Linkwood-tonen ontmoeten heldere vruchten, crème brûlée en bitterszoete eikenkruiden. Dat mag u niet missen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glen Garioch 2011/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #3447 Lost Worlds Adrift (whic)
Ongefilterd en volmondig komen de fruitige aroma's uit een eerstgevuld bourbonvat. Laat u meevoeren naar spannende smaakwerelden!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Pulteney 2008/2022 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 800049 Spirits of the Forest I of XIII (whic)
Dompel uzelf onder in zoete vanille en maritieme ziltaccenten met de natuurzuivere eerste afvulling van whics Spirits of the Forest.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Mannochmore 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #2635 Lost Worlds Forgotten (whic)
De geheime aanrader uit de Speyside nodigt u uit om fruitig-zoete aroma's uit een first-fill bourbonvat te proeven. Grijp snel toe!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Linkwood 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #306313 Lost Worlds Faraway (whic)
Na 12 jaar in een bourbonvat werd de Linkwood op het hoogtepunt van zijn rijping gebotteld. Ontdek nu nieuwe werelden.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Longmorn 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #920 Lost Worlds Sunken (whic)
De duisternis van verzonken werelden wordt doorbroken door een lichtstraal van heldere vruchten en romige vanille. Bestel nu!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Glen Ord 2012/2024 - 11 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #800278 Lost Worlds Abandoned (whic)
Een zeldzaam single cask uit een verloren wereld brengt u exotisch fruit en heerlijke zoetheid in uw glas. Ontdek het meteen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Lugh 1st Fill Bourbon Barrel Túatha Dé Danann (whic)
Als u van vanille, karamel en toffee houdt, zal u deze Ierse single malt geweldig vinden! Bestel meteen en geniet ervan.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Edradour 2012/2024 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #201 Lost Worlds Hidden (whic)
Verzeker uzelf van de onverwachte Edradour als spetterend slot van onze 9-delige Lost Worlds‑serie. Wees er snel bij!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Aultmore 2009/2024 - 15 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #303226 Lost Worlds Astray (whic)
De Aultmore betovert na 15 jaar in een first-fill bourbonvat met sprankelend genot. Bestel nu exclusief bij whic.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)