American Standard Barrel
Producten filteren
–
Ballechin 2004/2024 - 20 jaar oud Bourbon Barrels
Krachtige rook en zoet-fruitige bourbonvataroma's vormen een schitterende harmonie. Bestel nu deze smaakvolle whisky in een mooie koker!
€ 231,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 331,41/Liter)
Portsmouth Rum 2019/2023 Single Barrel No. 5 Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Heerlijk intense rum uit een zorgvuldig geselecteerd single cask. Gun uzelf dit gelimiteerde genot!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Spirit of Yorkshire 2017 - 9 jaar oud Moscatel Finish Barrel #2231 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Een negen jaar oude single malt uit Engeland met een vruchtig-zoet afronding in een Moscatel vat. Bestel nu op vatsterkte en geniet.
€ 149,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 214,27/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 11904 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Intense 58,1% vol. vatsterkte, verrukkelijke vanilletonen en rijpe complexiteit — bestel snel.
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
1731 Fine & Rare 8 jaar oud Venezuela
De authentieke rum uit Venezuela rijpte 8 jaar in bourbonvaten en bevat geen toegevoegde suikers. Die moet u proeven!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Macduff 2006/2024 - 17 jaar oud Refill Bourbon Barrel #101693 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Fruitig‑bloemige aroma's na 17 jaar in een evenwichtig refill bourbon-singlecask. Bestel nu en geniet.
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Balblair 1996/2024 - 28 jaar oud Refill Bourbon Barrel #413 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Geniet van de zeldzame 28-jarige Balblair met citrus- en honingtonen! Zeker uw beperkte fles.
€ 358,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 512,84/Liter)
Rhum J.M 2014/2023 - 8 jaar oud Single Bourbon Barrel No. 162705
Luxueuze Rhum Agricole, intense drinksterkte en verrukkelijke aroma's uit het bourbonvat. Verzeker uzelf nu van dit genot!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Craigellachie 2002/2024 - 21 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #15602203 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Tijdens een royale rijping van 21 jaar konden de prachtige aroma’s van Craigellachie zich volledig ontplooien. Meteen genieten!
€ 232,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 332,84/Liter)
Inchmurrin 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Rye Barrel (Hart Brothers)
U geniet van romige vanille en rogge-kruidigheid uit dit 11 jaar oude 1st Fill roggevat. Verzeker uzelf van dit zeldzame exemplaar!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Monymusk 1998/2023 - 24 jaar oud MBK Single Cask No. 27848 (Rest & Be Thankful)
Van deze intense rum werden slechts 169 flessen gebotteld. Bemachtig nu dit rijpe genot!
€ 303,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 434,27/Liter)
Monymusk 1998/20232 - 24 jaar oud AHJ Single Cask No. 26709 (Rest & Be Thankful)
Ervaar de fascinatie van een tropische rijkdom aan aroma's in heerlijke intensiteit. Verzeker u meteen van één van de gelimiteerde flessen!
€ 303,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 434,27/Liter)
Savanna 2016/2023 Reunion Rum Red Wine Finish No. 7 Germany exclusive Single Cask (Berry Bros & Rudd)
Met een ongelooflijke 65% vol. komt deze heerlijke rum met een intrigerende finish op rode wijn in uw glas. Bemachtig nu een van de 302 flessen!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Braeval 2014/2023 - 8 jaar oud Bourbon Cask No. 9900254 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Dankzij de krachtige 56,8% vol. komen de fruitige Bourbonfassaroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel nu en geniet!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Fiji 2006 - 17 jaar oud Single Cask Rum Dos Delinquentes FRC & WDC
De Fiji-rum uit 2006 doet de liefhebbers watertanden met zijn hoge vatsterkte en intense smaak. Bestel nu voor uitzonderlijke cocktails.
€ 189,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 271,41/Liter)
Linkwood 12 jaar oud Back to the Roots 1st Fill Tennessee Bourbon Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Linkwood Back to the Roots: kruidige accenten en vanille uit het 1st Fill Bourbon Barrel in een spannend Heroes-design. Proef hem nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Macduff 2009/2024 - 14 jaar oud First Fill Bourbon Barrel #11898 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ervaar de Macduff 2009 in First Fill Bourbon met limoen en honing! Verzeker uzelf van een van de slechts 210 wereldwijd beschikbare flessen.
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Glenglassaugh 1986/2024 - 37 jaar oud Refill Bourbon Barrel No. 1218 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Met maar liefst 37 jaar rijping krijgt u hier een bijzonder complexe single malt in het glas. Bemachtig deze zeldzaamheid!
€ 1.579,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.257,13/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud AHJ Single Cask No. #26761 (Rest & Be Thankful)
Er zijn slechts 181 flessen van deze 23 jaar gerijpte Jamaicaanse single rum op 59,4% vol. (vatsterkte). Grijp uw kans!
€ 243,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 348,56/Liter)
Barbados Rum 2011 - 14 jaar oud Barrel #22 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek de karaktervolle Foursquare-stijl met deze 14 jaar oude single cask-rum. Slechts 239 flessen beschikbaar – een bijzonder verzamelstuk.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Monymusk 1998/2022 - 23 jaar oud MBK Single Cask No. #27854 (Rest & Be Thankful)
Een voortreffelijke Jamaicaanse Single Cask Rum van 57,1% Vol. (vatsterkte). 23 jaar gerijpt en ronduit heerlijk. Proef hem het liefst zelf.
€ 242,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 347,13/Liter)
Tullibardine 2008/2024 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #21603507 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Beleef de oorspronkelijke smaak van volledig rijpe aroma's in de Tullibardine 2008/2024! Bemachtig uw fles vandaag nog!
€ 141,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 202,84/Liter)
Inverleven 1985/2023 - 38 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 563 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
38 jaar rijping en een indrukwekkende drinksterkte schenken u een prachtig complex genot in het glas. Bemachtig nu uw fles!
€ 2.444,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 3.492,84/Liter)
Thomson 2017 - 8 jaar oud Barrel #221 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Geniet bij een krachtige 52,2% vol. van exclusieve manuka-rook. Verzeker u nu van een fles uit dit unieke Nieuw-Zeelandse vat.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)