American Standard Barrel
Producten filteren
–
Leapfrog 2011/2025 - 13 jaar oud Bourbon Barrel Benchmark (Murray McDavid)
De volledige rijping in bourbonvaten laat u deze single malt van de zuidkust van Islay in zijn meest natuurlijke vorm proeven. Bestel nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Glentauchers 2008/2025 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #22605415 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
16 jaar rijping en botteling op krachtige 56,8% alc. vol. bezorgen u een intense smaakbeleving in het glas. Bestel nu.
€ 146,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 209,99/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Chinquapin One
Zoete kruidigheid en geroosterde noten uit het Chinquapin-vat harmoniëren prachtig met de verleidelijke turfrook. Ontdek nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Scapegrace Anthem
Lang en aanhoudend, met delicate appeltoetsen en accenten van rook en hooi. Een vleugje piment en een aangename mineraliteit ronden het geheel af.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Floki Young Malt Single Barrel
Ruw, jong en met een prachtige intensiteit komen de aroma's van de Young Malt uit één enkel vat in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Eth Rye
De smaakvolle Rye-whisky is een eerbetoon aan de IJslandse cultuur en geschiedenis. Bemachtig meteen een fles en ontdek hem!
€ 81,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 163,98/Liter)
Glencadam Reservé de Burgundy Pinot Noir Wine Cask Finish
Ongefilterd en met een fraaie drinksterkte komt de heerlijke symbiose van whisky en Franse wijn in uw glas. Bestel nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Jamaica 2015/2023 - 7 jaar oud Bourbon Barrels Small Batch #2 (Rest & Be Thankful)
Zomerse gevoelens bij deze aromatische rum uit Jamaica. Trakteer uzelf op een van de gelimiteerde flessen!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Blackwater Distillery 2021/2025 - 3 jaar oud Bourbon Barrel (Master of Malt)
Zeldzame single cask botteling van Blackwater Distillery, gedistilleerd uit historische gerstensoort. Verzeker u van één van de weinige flessen.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Benrinnes 2013/2025 - 11 jaar oud Bourbon Barrel Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek met deze klassieke vatsterkte-afvulling de karakteristieke stijl van Benrinnes. Grijp toe en geniet.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Monymusk 2012/2022 - 9 jaar oud Small Batch 1 (Rest & Be Thankful)
Evenwichtige aroma's in perfecte drinksterkte. Bestel nu deze voortreffelijke rum en gun uzelf dit genot!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Tormore 2015/2025 - 10 jaar oud Uitvlugt Rum Barrel Finish Benchmark (Murray McDavid)
Beleef pure whisky-exclusiviteit door rijping in rumvaten! Grijp nu uw kans en verzeker u van een gelimiteerde fles!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
High Coast 2012/2023 Ex-Lochindaal Cask Finish No. 4333 Single Cask (Berry Bros. & Rudd)
De twee jaar durende nabrijping in ex-Islayvaten heeft duidelijke sporen nagelaten. Ontdek de rokerige whisky uit Zweden.
€ 136,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 195,70/Liter)
Benriach 2014/2025 - 10 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een evenwichtige Single Malt ontmoet kruidige rye-aroma's in deze uitgave van independent bottler Murray McDavid. Bemachtig hem nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Port Dundas 2003/2026 - 22 jaar oud Bourbon Barrel Exploration Series (Claxtons)
Ontdek de romige vanillenoten van deze 22-jarige single grain uit de gesloten Port Dundas-distilleerderij. Bemachtig hem nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
1731 Fine & Rare 5 jaar oud Dominican Republic
Vijf jaar gerijpt op eiken vaten onder de Caraïbische zon, volledig zonder toevoegingen. Geniet nu van een volle, gulle smaak.
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Glen Garioch 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #GG1426 Pop-People Collection by Minea (Hidden Spirits)
Romige bourbonzoetheid verwelkomt u bij deze zeldzame 1st Fill eenmalige vat. Verzeker uzelf van uw exemplaar van deze zeldzaamheid nu!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Glen Breton 12 jaar oud - Ice - Aged in Icewine Barrels
Een Canadese single malt whisky met een finish op ijswijnvaten uit Nova Scotia. Een werkelijk unieke whisky. Probeer hem zelf!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Floki Beer Barrel Finish in cadeauverpakking
Kruidige maltaroma's dankt de robuuste IJslander aan de natrijping in een enkel biervat. Bestel hem nu in een fraaie geschenkdoos.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye
De Kentucky Straight Rye Whiskey overtuigt met een bijzondere intensiteit en een kruidige smaak. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmand.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Rhum J.M 2014/2023 - 8 jaar oud Single-Barrel No. 210098
Deze Rhum Agricole uit het zorgvuldig geselecteerde single barrel levert u heerlijk intense aroma's. Bestel vandaag nog en geniet ervan!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Morris Port Barrel
Heerlijke uitgave van Morris uit zorgvuldig geselecteerde portvaten. Nu te proeven op een aangename drinksterkte!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Koval Bourbon Whiskey (biologisch)
Aangename bourbon in hoogwaardige biologische kwaliteit. Bemachtig nu een van de gelimiteerde flessen!
€ 51,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 103,98/Liter)
Fiji Rum 2010/2022 Single Cask No. 18 (Berry Bros. & Rudd)
De voortreffelijke rum van de Fiji-eilanden in de zuidelijke Stille Oceaan bereikt uw glas in een krachtige vatsterkte. Bestel nu.
€ 157,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 225,70/Liter)