American Standard Barrel
Producten filteren
–
Imperial 1989/2025 - 35 jaar oud Aficionado (Murray McDavid)
Ervaar exclusief genot met deze 35-jarige zeldzaamheid uit de gesloten Imperial Distillery. Beveilig nu!
€ 900,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.287,13/Liter)
Clynelish 1990/2025 - 35 jaar oud Bourbon Barrel #3505 Symington's Coice Cask Strength Collection (Signatory)
Na 35 jaar vatrijping weet de whisky nog te imponeren met zijn onverdunde vatsterkte. Gun uzelf dit pronkstuk.
€ 997,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.425,70/Liter)
Glen Spey 2008/2024 - 15 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel #16601706 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ga op een aromareis naar het Schotse hart van Speyside met deze fruitige single cask-uitgave. Wees er snel bij!
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Hellyers Road - 21 jaar oud Single First Fill Bourbon Barrel No. 3093.04 Collection Foundations
Een 21 jaar gerijpte Australische single malt in een hoogwaardige houten doos. Haal deze luxe in huis!
€ 558,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 798,56/Liter)
Imperial 25 jaar oud No Signal Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)
Een zeldzaam single cask uit de gesloten Imperial-distilleerderij. Verzeker uzelf nu van één van de onafhankelijk gebottelde flessen!
€ 473,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 947,98/Liter)
Glencadam 1982/2021 - 38 jaar oud White Port Barrel No. 2350
Volle, fruitige smaak na 38 jaar rijping in een enkel White Port-vat. Bestel dit pareltje nu.
€ 1.490,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.129,99/Liter)
Yaku Wari 9 jaar oud Single Cask No. 24
9 jaar rijping en de finish in een mysterieus single cask zorgden voor gelaagde aroma's. Ontdek het nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Laphroaig 34 jaar oud The Ian Hunter Story No. 4
Aroma
€ 1.440,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 2.058,56/Liter)
– 33,01%
Lochlea Sowing Edition Third Crop
De onafhankelijke en nog vrij jonge Lochlea-distilleerderij brengt u een verrukkelijke afvulling met heerlijke bourbonaroma's. Bestel hem nu!
€ 65,99
€ 44,21
Inhoud: 0.7 Liter (€ 63,16/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 63,99
Smögen Whisky 90 Proof 9 jaar oud Bourbon Barrel Batch 2
Een perfecte combinatie van de zoete kruidigheid van ex-bourbonvaten en de mooie turfrook van Smögen. Bestel eenvoudig en smögen!
€ 82,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 165,98/Liter)
Speyside Blended Malt Scotch Whisky 1989/2020 - 30 jaar oud Refill Bourbon Barrel #4555 (Artful Dodger)
Ontdek een 30 jaar gerijpte Speyside-whisky, ongefilterd en onverdund. Beleef een stukje whiskygeschiedenis!
€ 209,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 419,98/Liter)
Lindores 2018/2023 Single 1st Fill Bourbon Cask No. 180402 The Exclusive Cask
Deze onbewerkte single cask afvulling rijpte uitsluitend in een first fill bourbonvat. Bestel nu een van de slechts 236 beschikbare flessen.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Edradour 2003/2024 - 21 jaar oud Bourbon Barrels
Met ongelooflijke complexiteit en verleidelijke intensiteit brengen de rijpe aroma's uit het bourbonvat een wereld van smaak in uw glas. Reserveer snel!
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Mhoba Rum 2019 WR 10 Single Cask bottled for Kirsch
De rijping in het voormalige whiskyvat van Woodford Reserve zorgde voor de unieke smaak. Bestel nu voor intens genot.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Rare Ayrshire (Ladyburn) 1975/2015 - 40 jaar oud Bourbon Barrel No. 3421 Rare Reserve (Signatory)
Kort voor de sluiting werd deze spirit in de Ladyburn-distilleerderij gedistilleerd. Bestel nu voor uw collectie of geniet ervan.
€ 1.324,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.892,84/Liter)
Vallein Tercinier V.S. Premium Selection
Met zijn heerlijke fruit- en vanillearoma's maakt deze luxueuze cognac zowel puur als gemengd een sterke indruk. Bestel vandaag nog.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Starward 2019/2023 - 4 jaar oud Muscat Cask
De volledige rijping in Muscat-wijnvaten zorgde voor de heerlijke kruidigheid en zoete gedroogde vruchten van deze Single Malt. Wees er snel bij!
€ 92,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 132,84/Liter)
Pittyvaich 1992/2023 - 30 jaar oud Single Refill Bourbon Barrel No. 4025 The Recollection Series #2 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
De afvulling van de inmiddels gesloten Pittyvaich-distilleerderij is een bijzondere rariteit. Koop nu en beleef whiskygeschiedenis!
€ 1.389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.985,70/Liter)
Caisteal Chamuis First-Fill Bourbon Barrel Finish Heavily Peated Blended Malt Whisky
Een ode aan de Schotse cultuur en de Gaelische taal. Deze whisky brengt u een stukje dichter bij Schotland. Grijp uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Rowan's Creek Straight Kentucky Bourbon Whiskey
De lange rijping in verse, uitgebrande eikenhouten vaten geeft de Straight Bourbon zijn rijke smaak. Probeer hem eens!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Old Bardstown
Dompel uzelf met de aangenaam milde Kentucky Straight Bourbon onder in de ongelooflijke diversiteit van Amerikaanse whiskeys. Grijp uw kans!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Tormore 2005/2024 - 18 jaar oud Single Barrel No. 1630 (Single Malts of Scotland)
Deze volwassen Single Malt uit de Schotse Speyside komt in een stijlvolle geschenkverpakking bij u aan. Bestel meteen.
€ 191,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 274,27/Liter)
Starward Left-Field
Fruitig, gelaagd en met een aangename drinksterkte komt de heerlijke Starward in uw glas. Nu genieten in goed gezelschap!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Old Barco de Cargas Gran Reserva XO Navy Strength
Voor doorwinterde zeelui, fijnproevers en liefhebbers van stroperig zoete spirits. Bestel nu deze krachtige spirit drink op rum-basis.
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)