American Standard Barrel
Producten filteren
–
Nieuw
Royal Brackla 2011/2026 - 15 jaar oud Rob Roy 1st Fill Bourbon Barrels #305787+305791 Legends of Scotland (whic)
Voor wie houdt van fruitige single malts gerijpt op bourbonvaten: een klassieker met een opstandige afdronk. Ontdek hem nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Dian Cecht 11 jaar oud Bourbon Barrel Túatha Dé Danann (whic)
Elf jaar rijping in een Bourbon vat schenkt deze Irish Single Malt heldere vruchten en romige vanille. Verzeker u van één van de 252 flessen!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Nieuw
Annandale 2018/2026 - 8 jaar oud Refill Bourbon Barrel #163 Spirit of Scotland (Gordon & MacPhail)
Ontdek de tropische fruitnoten van deze Annandale van Gordon & MacPhail op vatsterkte. Verzeker u van uw exemplaar.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Nieuw
Ardnamurchan 2019/2026 - 7 jaar oud Highland Laird First Fill Bourbon Barrel #1200 (Bartels Whisky)
Ontdek de karaktervolle smaak van deze exclusieve Ardnamurchan First Fill Bourbon single cask. Bestel nu rechtstreeks!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Glencadam American Oak Reserve
Romige en milde aroma’s, gerijpt op bourbonvaten, belanden in uw glas. Bestel nu en geniet in gezellig gezelschap!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Glen Ord 2012/2026 - 13 jaar oud Ordoculus 1st Fill Bourbon Barrel (Scotch Universe)
Ontdek de romige vanillenoten uit het exclusieve 1st Fill Bourbon vat. Proef deze 13-jarige malt nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud
Intens rokerige aroma’s van het “whiskyeiland” Islay. Onmisbaar voor liefhebbers van rook, bestel meteen!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
Verzeker u van deze exclusieve en onvervalste single-cask-afvulling met een fruitig-zoet karakter en een subtiele toets van rook.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Longrow Red 11 jaar oud Tawny Port Cask
De 2022-editie van Longrow Red rijpte 4 jaar na in Tawny Port-vaten. Bemachtig snel een van de begeerde flessen!
€ 192,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 275,70/Liter)
Willett 4 jaar oud Family Estate Bottled Small Batch Rye 54,8% Vol.
Straight Rye Whiskey van vier jaar gerijpt in witte eiken vaten, met 54,8% Vol. in vatssterkte. Ontdek deze zeldzaamheid uit Kentucky.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nieuw
Jack Daniels 10 jaar oud Batch 05
Deze 10 jaar oude whisky verleidt met een zachte rooktoets, verfijnde kruidigheid en een aangename intensiteit. Geniet van Batch 05.
€ 119,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 171,41/Liter)
Port Dundas 2000/2026 - 25 jaar oud Bourbon Barrel #305281 (Best Dram)
Geniet van romige vanillenoten in deze 25-jarige Port Dundas Single Grain op vatsterkte. Bemachtig nu deze rariteit!
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Kilchoman 9 jaar oud 100% Islay 15th Edition
Voor 100% uit lokale gerst, met de rokerig‑zoete smaak van 9 jaar rijping in bourbonvaten. Bestel meteen.
€ 97,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 139,99/Liter)
– 33,00%
Benromach 2012/2024 - 12 jaar oud Contrasts: High Enzyme 1st Fill Bourbon Barrels
Afdronk
€ 68,99
€ 46,22
Inhoud: 0.7 Liter (€ 66,03/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
Glencadam Reservé de Bordeaux Merlot Wine Cask Finish
Schotse whisky-excellentie ontmoet Franse wijnfinesse. Ontdek nu deze verrukkelijke creatie van Glencadam!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Tiki Lovers White Rum (nieuw)
Intense bananengeuren en tonen van gekookt fruit. Laat u meeslepen door tropische vakantiegevoelens met een heerlijke cocktail.
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Jura Red Wine Cask Finish
Regionale aroma's uit Europese wijnvaten ontmoeten Schotse eilandwhisky en smeden samen een belevenis. Probeer nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Arran Barrel Reserve
Een frisse Arran, gerijpt in 100% ex-bourbonvaten. Een concert van citrus en vanille wacht op u. Ontdek hem nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
– 16,00%
Westward American Single Malt Whiskey Pinot Noir Cask Finish
Een Amerikaanse Single Malt die barst van het fruit op het gehemelte. Absoluut het proeven waard, ook voor Scotch-liefhebbers. Bestel nu!
€ 88,99
€ 74,75
Inhoud: 0.7 Liter (€ 106,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Irishman The Harvest Single Malt & Pot Still Whiskey
Zeer romige single malt met weelderige karamelnoten en een zachte drinksterkte van 40% vol. Bestelt u hem nu en geniet ervan in goed gezelschap!
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
The Irishman Caribbean Cask Finish
Sappig tropisch fruit en levendige kruidige tonen uit de heerlijke rumfinish. Gun uzelf dit exotische genot!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Puni Gold Bourbon Cask Matured
De Puni Gold is, ondanks zijn jonge leeftijd, al bijzonder fruitig, zoet en fijn kruidig — wat doet hopen op grote Italiaanse whisky's. Laat u overtuigen!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Auchentoshan Blood Oak (liter)
Een uitzonderlijke Auchentoshan. Grijp nu uw kans als u houdt van aroma's van donkere rode vruchten, vanille en gember!
€ 73,99
Stauning R.Y.E. met cadeauverpakking
Gedistilleerd uit Deens rogge en gemoute gerst, gerijpt in ongebruikte eiken vaten – te genieten met een krachtige 48% vol.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)