American Standard Barrel
Producten filteren
–
Tullibardine 225 Sauternes Cask Finish
Lichte druiven- en citrusaccenten met exotische aroma’s. Overtuig uzelf nu van deze Single Malt met Sauternes-witwijnfinish!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Starward 2017/2022 Islay Peated Whisky Barrel Finish
Rode vruchten uit het wijnvat ontmoeten Islay-rook in deze verrukkelijke afvulling. Ontdek nu een nieuwe kant van Starward!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Evan Williams 2016/2025 Single Barrel #1403
Ontdek met deze Kentucky Straight Bourbon de unieke karakteristieken van één enkel vat na 8 jaar rijping. Een ervaring die u niet mag missen.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
Four Roses Single Barrel (nieuw)
Ontdek heerlijke bourbon in de perfecte drinksterkte met deze opmerkelijke afvulling. Breng deze genietmomenten naar huis!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Chichibu 2014/2021 Single Barrel No. 3351 Exceptional Casks (Berry Bros & Rudd)
Ontdek de uitgestrekte wereld van whisky met deze verfijnde, onafhankelijke botteling uit Japan. Bemachtig meteen een fles!
€ 720,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.029,99/Liter)
Chichibu 2015 - 1st Fill Bourbon Barrel No. 4701 Collection New Vibrations
Gerijpt in een eerstgevuld bourbonvat en op degelijke vatsterkte gebotteld. Proef het rokerige resultaat uit Japan!
€ 923,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.319,99/Liter)
Chichibu 2015/2022 - 6 jaar oud Bourbon Barrel No. 4660 Collection Antipodes
Indrukwekkend design en een heerlijke veelzijdigheid aan aroma's bij een intensieve drinksterkte. Gun uzelf nu dit voortreffelijke genot!
€ 924,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.321,41/Liter)
Chichibu 2014/2022 - 7 jaar oud Peated Bourbon Barrel No. 3812 Collection Antipodes
Zoete bourbonnoten en verleidelijk rooksmaakaccenten komen bij maar liefst 64,3% vol. bijzonder goed tot hun recht. Bestel snel!
€ 924,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.321,41/Liter)
Chichibu 2014 - 2nd Fill Bourbon Barrel No. 3094 Collection New Vibrations
Vatsterke whisky uit een bourbon single cask die voor de tweede keer werd gevuld. Proef nu de Japanse whisky in Schotse traditie!
€ 923,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.319,99/Liter)
Hampden 1753
De prachtige Hampden 1753 brengt u aangename intensiteit en uitgebalanceerde aroma’s in het glas. Bestel meteen en geniet!
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Cameronbridge 2012 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #1 (Signatory)
Deze intense single grain van Cameronbridge, gebotteld door Signatory, brengt uitgesproken vanilletoetsen. Nu kopen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Stauning R.Y.E.
Heerlijke kruidigheid en intense zoetheid in de prachtige Stauning-fles. Ontdek nu het genot uit Denemarken!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Willett Kentucky Vintage Bourbon Original Sour Mash
Heerlijke drinksterkte en uitgebalanceerde aroma's nemen u mee op een prachtige smaakreis naar Kentucky. Bestel nu!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Tomintoul Cognac Cask Finish
Een milde Speysider die indruk maakt met gelaagde aroma's dankzij het heerlijke cognac-finish. Bestel nu en geniet!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original
Geniet voor het eerst van rokerige Single Malt uit de beroemde distilleerderij in de Speyside. Bestel nu en ontdek.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Floki Sheep Dung Smoked Reserve in cadeauverpakking
Rokerige whisky vanuit een nieuwe invalshoek dankzij mout die op schapenmest werd gerookt. Verzeker u nu van een fles in een mooie geschenkverpakking.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Floki Young Malt Sheep Dung Smoked Reserve
Deze IJslander brengt uitzonderlijke rokerige aroma’s dankzij het roken boven schapendroog. Snel uw fles veiligstellen!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Ardmore 2010/2024 - 13 jaar oud Barrel #100804029 (The Single Malts of Scotland)
Geniet van 13 jaar gerijpte Highland whisky met een natuurlijk rookaroma. Ontdek nu deze single cask botteling.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Aultmore 2011/2023 - 12 jaar oud Refill Bourbon Barrels Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Beleef Aultmore 12 jaar met fruitige toetsen en vanille! Probeer deze zeldzame Small Batch-editie nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Cambus 1990/2025 - 34 jaar oud Refill Rum Barrel (Master of Malt)
Beleef 34 jaar verfijnde single grain uit de gesloten Cambus-distilleerderij, gerijpt in een rumvat. Bemachtig hem nu!
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
Auchentoshan 2007/2026 - 18 jaar oud Ex-Rye Barrel (Master of Malt)
Ontdek de zeldzame roggewarmte van deze 18-jarige Auchentoshan Single Malt. Verzeker u van één van de slechts 255 flessen!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Teaninich 2010/2025 - 15 jaar oud Refill Barrel #694 (The Single Malts of Scotland)
U geniet van intense Highland-fruit met deze 15-jarige eenmalige vat in vatsterkte. Bestel dit unieke stuk nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Tomintoul White Port Cask Finish
Bijzonder zachte compositie van licht Speyside-genot en aroma-rijke portvaten. Bestel en geniet ongedwongen.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
Tomintoul Merlot Cask Finish
Zoete pudding uit het bourbonvat vermengt zich met fruitige aroma's uit het met de hand geselecteerde Merlotvat. Bestel hem nu!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)