American Standard Barrel
Producten filteren
–
– 25,00%
Caperdonich 25 jaar oud
De aroma's van een kwart eeuw rijping komen uit de gesloten Caperdonich-distilleerderij. Bemachtig nu dit exclusieve genot!
€ 591,99
€ 443,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 634,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 468,99
Glencadam American Oak Reserve (50 ml miniatuur)
Honingzoete fruitaroma's en verleidelijke vanille, voortkomend uit de rijping in bourbonvaten. Bestel nu als proefflesje.
€ 7,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 159,80/Liter)
Wolfburn Langskip miniatuur
Een bijzonder krachtige Wolfburn die ons meeneemt op een verfijnde reis door aroma's. Bestel nu!
€ 11,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 239,80/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Original - sample (Tasting Circle)
Proef voor het eerst een rokerige single malt uit de beroemde Speyside‑distilleerderij. Bestel nu en ontdek.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Meikle Tòir 5 jaar oud The Chinquapin One - sample (Tasting Circle)
Zoete specerijen en geroosterde noten uit het Chinquapin-vat harmoniseren prachtig met de smaakvolle turfrook. Ontdek hem nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Ron Malteco 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een boeiende en unieke rum tegen een gunstige prijs. Bestel nu!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Westward American Single Malt Whiskey Stout Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Vol genot met geroosterde en steenfruitnoten dankzij nabrijping in stoutvaten. Bestel en geniet nu van deze Amerikaanse single malt!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Westward American Single Malt Whiskey True Northwest - sample (Tasting Circle)
Een soepele, evenwichtige Single Malt whiskey uit de VS. Die moet u zeker proeven, zelfs als fan van Scotch. Laat u overtuigen!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Irishman The Harvest Single Malt & Pot Still Whiskey - sample (Tasting Circle)
Zalig romige Single Malt met rijk karamel en een milde drinksterkte van 40% Vol. Nu kopen en samen met vrienden van genieten!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Glencadam Reservé de Bordeaux Merlot Wine Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Schotse whiskykwaliteit ontmoet Franse wijnpracht. Ontdek nu deze heerlijke creatie van Glencadam!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Scotia Campbeltown Harbour - sample (Tasting Circle)
Fijne rooksaccenten, overheersende maritieme tonen en zoutkaramel wachten op u. Breng de sfeer van Campbeltown Harbour naar uw glas!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Isle of Jura Winter Edition Sherry Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Hemelse aroma’s uit bourbon- en sherryvaten bij milde 40 % vol. Bestel nu deze ongedwongen drinkgenot!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)
Ballechin 13 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 76 Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook ontmoet romige bourbonfassaroma's in deze exclusieve single cask-uitgave voor de Duitse markt. Wees er snel bij!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glencadam 2008 - 13 jaar oud Sauternes Wine Cask Finish Limited Edition - sample (Tasting Circle)
Frisse citrusvruchten, smeltende chocolade en zoete honing door de na‑rijping in Sauternes-wijnvaten. Nu bestellen en genieten!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Wolfburn Langskip - sample (Tasting Circle)
Een bijzonder krachtige Wolfburn die u meeneemt op een verfijnde aromareis. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Old Pulteney Flotilla Vintage 2010 - sample (Tasting Circle)
Gerijpt in bourbonvaten aan zee. Maritiem, zoet, fris, fruitig, met een lichte kruidigheid. Bestel nu deze zeebries!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glencadam Reservé de Burgundy Pinot Noir Wine Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Ongefilterd en met een prachtige drinksterkte komt de heerlijke symbiose van whisky en Franse wijn in uw glas. Bestel nu!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Loch Lomond 2014/2022 - 7 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel No. 2896 - sample (Tasting Circle)
Niet gekleurd, niet gefilterd en vatsterk gebotteld — deze whisky rijpte zeven jaar in een 1st Fill Bourbon Barrel. Grijp snel uw kans.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glen Scotia 2010/2020 Campbeltown Cross Vintage Release No. 3 Peated - sample (Tasting Circle)
Overtuigt door uitmuntende kwaliteit. Een rokerige Campbeltown single malt uit first-fill bourbonvaten. Grijp nu uw kans!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Fettercairn Warehouse 14 Batch No. 1 - sample (Tasting Circle)
Elke uitgave van de Warehouse Collection toont een unieke kant van Fettercairn. Ontdek nu deze prachtige botteling!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glen Moray 2007/2022 - 14 jaar oud Bonne Nuit Mon Amour 1st Fill Bourbon Barrel No. 6242 Cask Noir (Brave New Spirits) - sample (Tasting Circle)
Dankzij de indrukwekkende vatsterkte ontvouwen zich in dit deel van de Cask Noir-serie veelzijdige fruitaroma's. Bestel nu.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
GlenAllachie 10 jaar oud Chinquapin Oak Wood Finish - sample (Tasting Circle)
Bos‑honing met karamel en nootmuskaat — ontdek GlenAllachies huisstijl helemaal opnieuw dankzij naverijping in vaten van gele eik.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Starward Peated Lagavulin Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De nabrijping in een Lagavulin-whiskyvat geeft deze fruitige Australiër een rokerige dimensie. Bestel nu en ontdek!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Glencadam American Oak Reserve - sample (Tasting Circle)
Romig en mild komen de in bourbonvaten gerijpte aroma's in uw glas. Bestel nu en geniet ervan in goed gezelschap!
€ 5,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 199,67/Liter)