Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Jameson Irish Whiskey
Ontdek de zachte Jameson! Drievoudig gedistilleerd voor een onvergelijkbaar karakter. Probeer hem nu en geniet!
€ 27,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 39,99/Liter)
Penderyn 21 jaar oud Special Release 2nd Fill Ex-Bourbon Cask #183/2005
Ontdek met deze single cask botteling 21 jaar rijping, heldere fruitige bourbon-tonen en een krachtige 57,1% Vol. in het glas.
€ 395,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 565,70/Liter)
Glen Moray Forbidden Fruit Calvados Cask
Ontdek de aroma’s van appeltaart dankzij de unieke afwerking in Calvados-vaten. Proef deze fruitige single malt nu!
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tyrconnell Single Malt Double Distilled Irish Whiskey
Geniet van de zachte smaak van deze Ierse single malt, gerijpt in ex-bourbonvaten. Bestel vandaag nog en proef het zelf.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Tokinoka Black Sake Cask Finish
Ontdek exotische rijst- en citrusnoten dankzij de zeldzame afwerking in sakevaten. Grijp nu deze Japanse parel!
€ 46,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 93,98/Liter)
West Cork 5 jaar oud Bourbon Cask
Ontdek het zachte karakter van West Corks 5 jaar oude Irish Whiskey, gerijpt op bourbonvaten. Nu proeven!
€ 24,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 35,70/Liter)
Bladnoch Liora
Met verrukkelijke intensiteit en zoete aroma's van bourbonvaten komt deze Bladnoch in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Port Dundas 2000/2026 - 25 jaar oud Bourbon Barrel #305281 (Best Dram)
Geniet van romige vanillenoten in deze 25-jarige Port Dundas Single Grain op vatsterkte. Bemachtig nu deze rariteit!
€ 161,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 231,41/Liter)
Glencadam 10 jaar oud
Een echte aanrader voor Highland-liefhebbers: deze tropisch-fruitige klassieker van Glencadam in een nieuw jasje. Bemachtig uw fles.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Edradour 2012/2026 - 14 jaar oud Bourbon Casks Ibisco Decanter
Ontdek de romige bourbonzoetheid van deze 14-jarige Edradour op natuurlijke vatsterkte. Verzeker u nu van uw fles.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
A Highland Distillery 1996/2021 - 25 jaar oud Bourbon Hogshead #5 (Artful Dodger)
Een kwart eeuw gerijpte Highland Single Malt, op vatsterkte gebotteld. Gunt u uzelf dit genot.
€ 173,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 347,98/Liter)
Glenturret Triple Wood 2025 Release
Geniet van de zachte, zoete smaken uit Bourbon Casks en sherryvaten van Amerikaanse en Europese eik.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Evan Williams Kentucky Straight Bourbon Black Label
De op één na best verkochte Kentucky Straight Bourbon in de VS is bijzonder zacht en lang gerijpt. Meteen bestellen en genieten.
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
Nikka Miyagikyo 10 jaar oud
Fruitige single malt met 10 jaar rijping en een zijdezacht mondgevoel – herontdek nu Japans elegante whiskykunst!
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Parkmore Selection 6 jaar oud Bourbon Cask Finish
Geniet van pure Highlands-smaak met de Parkmore 6 jaar, gerijpt in bourbonvaten. Ervaar nu deze gelimiteerde editie!
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Tamnavulin Sherry Cask Finish
Een exclusief drievoudig finish wacht op u. Drie verschillende Sherryvaten werden daarvoor gebruikt en wachten op uw ontdekking.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Glentauchers 15 jaar oud Bourbon Cask Finish (Osprey)
U geniet van tropische fruittonen van de 15 jaar oude Glentauchers Osprey met Bourbon Cask Finish. Bestel nu uw exemplaar!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
– 33,00%
Benromach 2012/2024 - 12 jaar oud Contrasts: High Enzyme 1st Fill Bourbon Barrels
Afdronk
€ 68,99
€ 46,22
Inhoud: 0.7 Liter (€ 66,03/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
Roseisle 14 jaar oud Harmonic Grace Special Release 2025 (200 ml)
Ervaar de tot nu toe oudste uitgave van de distilleerderij in onverdunde vatsterkte. Bestel nu de handige 200 ml-fles.
€ 55,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 279,95/Liter)
Slyrs Single Malt Classic
Meenemen en genieten. De klassieker uit Opper-Beieren.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Arran Sauternes Cask Finish
Wilt u de zoete kant van Arran Whisky ontdekken? Kies dan voor deze heerlijke narijping op wijnvaten.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glenlivet 12 jaar oud Double Oak
Amerikaans en Europees eikenhout vervolmaken samen deze 12-jarige Glenlivet. Bestel nu en proef zelf.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bulleit 95 Rye
Deze hoogwaardige rye whiskey heeft een uitzonderlijk hoog roggegehalte van 95%. Perfect om puur van te genieten of in verfijnde cocktails.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
Bud Spencer The Legend Whisky by St. Kilian
Een hoogwaardige blended whisky, opgedragen aan de filmlegende Bud Spencer. Bestel nu dit iconische distillaat!
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)