Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Balvenie 12 jaar oud Golden Cask
Het klassieke honingkarakter van Balvenie ontmoet sappige tropische vruchten dankzij het rumvatfinish. Nu genieten!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
West Cork Calvados Cask Finish Maritime Release
Buitengewone uitstraling en heerlijke Calvadosnoten maken de West Cork tot het ideale cadeau voor whiskyliefhebbers. Koop nu!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Wild Turkey 101 Bourbon Whiskey
Premium bourbon met hoog roggeaandeel en iets meer alcohol. Leg deze klassieker meteen in uw winkelmand en geniet.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
The Irishman
Fruitige zoetheid en romige vanille uit bourbon- en sherryvaten vinden hun weg naar uw glas. Geniet van deze heerlijke whiskey in goed gezelschap!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Jura Red Wine Cask Finish
Regionale aroma's uit Europese wijnvaten ontmoeten Schotse eilandwhisky en smeden samen een belevenis. Probeer nu!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Writers Tears Copper Pot Irish Whiskey
Writers Tears verenigt het beste van Ierse Single Pot Still en Single Malt whiskey. Proef hem nu!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
– 20,00%
Aberfeldy 2013/2025 - 12 jaar oud First Fill Bourbon Hogsheads (James Eadie)
Slechts twee vaten leverden de whisky voor deze 12 jaar oude uitgave van Aberfeldy. Voeg meteen een fles toe aan uw winkelmandje.
€ 89,99
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 76,99
West Cork 5 jaar oud Bourbon Cask (200ml)
Zacht en mild toont deze 5 jaar in ex-bourbonvaten gerijpte Ierse whisky zich. Nu verkrijgbaar in een handige 200ml-fles.
€ 9,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 49,95/Liter)
Arran Barrel Reserve
Een frisse Arran, gerijpt in 100% ex-bourbonvaten. Een concert van citrus en vanille wacht op u. Ontdek hem nu!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Kilbeggan Irish Whiskey
De dubbel gedistilleerde blend is bijzonder zacht, mild en toegankelijk. Ideaal voor ongedwongen genot en voor beginnende whiskyliefhebbers.
€ 22,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 32,84/Liter)
Glenfiddich 14 jaar oud Bourbon Barrel Reserve
Bemachtig meteen deze Bourbon Barrel Reserve en geniet van prachtige vanillearoma's uit de Speyside.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Glen Grant 15 jaar oud
Abrikozenconfituur, kruidige perencake en aroma's van romige toffee: dat mag u van deze Glen Grant verwachten. Bestel nu!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Bowsaw Small Batch Kentucky Bourbon
Een amberkleurige small batch bourbon uit Kentucky met een uitgesproken, traditioneel Amerikaans karakter. Een aanrader.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Irish Single Malt Whiskey in een tube
Typisch Iers: de drievoudige distillatie zorgt voor bijzonder fijne aroma's in deze Bushmills Single Malt whisky. Probeer hem gerust.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Monkey Shoulder Blended Malt Whisky
Een absolute premium blended malt met een voortreffelijke prijs-kwaliteitverhouding. Stop meteen een fles in uw winkelmandje.
€ 32,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 47,13/Liter)
Single Malt Irish Whiskey Irish Reserve Classic Range (Berry Bros. & Rudd)
Romige vanille en levendige citrus vruchten wachten u op bij deze onafhankelijke Ierse single malt. Bestel nu!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
– 35,00%
Glenlossie 2011/2024 - 13 jaar oud Single Hogshead No. 1290 Glens & Valleys (Berry Bros. & Rudd)
Beleef de volmondige smaak van deze intense enkelvatafvulling op vatsterkte. Niet te missen!
€ 110,99
€ 72,14
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,06/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 96,99
Deanston Virgin Oak
Met een finish op nieuwe eiken vaten. Probeer deze bijzonder intense Deanston aan een onklopbare prijs!
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
– 20,01%
Buffalo Trace Bourbon Whiskey
Kentucky Straight Bourbon Whiskey van de langst onafgebroken werkende distilleerderij van de Verenigde Staten. Bestel nu deze klassieker.
€ 29,99
€ 23,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 34,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 24,99
Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask
Bemachtig een van de meest geliefde Speyside Single Malts, nagerijpt op Caribische rumvaten!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Puni Gold Bourbon Cask Matured
De Puni Gold is, ondanks zijn jonge leeftijd, al bijzonder fruitig, zoet en fijn kruidig — wat doet hopen op grote Italiaanse whisky's. Laat u overtuigen!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Glen Moray 12 jaar oud
Schitterende aroma's en een uitstekende prijs. Meteen meenemen en genieten.
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Clydeside 2019/2026 - 7 jaar oud Vibrant Stills Rosé Champagne Cask Finish #F14
Ontdek de bessenfinesse dankzij de exclusieve roséchampagne-finish. Verzeker u nu van dit zeldzame unieke stuk.
€ 75,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 108,56/Liter)
Glengoyne White Oak met cadeauverpakking
Kenmerkende Bourbon- en verse eiken vaten, gecombineerd met een krachtige 48% vol., typeren deze Highland whisky. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)