Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
Skibbereen Eagle Blended Irish Whiskey (liter)
In de literfles zorgt de milde blend uit Ierland voor extra lang genot in uw cocktails of longdrinks. Bestel nu.
€ 32,99
ELEMENT Fusion Series R/1.0
Deze zachte Irish whiskey charmeert met fruitig-bloemige aroma’s en een royale toets vanille in de smaak. Koop en geniet in stijl.
€ 45,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,70/Liter)
Cameronbridge 2012 - 12 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #1 (Signatory)
Deze intense single grain van Cameronbridge, gebotteld door Signatory, brengt uitgesproken vanilletoetsen. Nu kopen!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
Glenturret Eclosion
Geniet van het spel tussen de overheersende rijping op PX-sherry in Europese eik en één enkel Amerikaans vat.
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Grain Barn 30 jaar oud Ex-Bourbon Casks (Claxtons)
Ervaar 30 jaar gerijpte single grain whisky uit ex-bourbonvaten. Bestel nu en ontdek exclusiviteit!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
Linkwood 2011/2025 - 14 jaar oud Re-charred Hogsheads (James Eadie)
Ervaar pure whisky-authenticiteit in een gelimiteerde oplage! Bemachtig nu één van de 594 flessen uit opnieuw aangeschroeide eikenhouten vaten.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Linkwood 2017/2026 - 8 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
Ervaar tropische fruittonen dankzij de exclusieve rijping op Justino's Madeira. Bemachtig deze rariteit nu.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Tormore Timeless
Zomerwhisky met zachte 43% vol. en tedere elegantie, voornamelijk gerijpt op bourbonvaten. Puur, op ijs of in een cocktail te genieten.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Compass Box Nectarosity
Zoet en fruitig in perfecte harmonie – deze blended whisky brengt pure vreugde in het glas. Probeer hem nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Aultmore 2011/2023 - 12 jaar oud Refill Bourbon Barrels Small Batch (The Single Malts of Scotland)
Beleef Aultmore 12 jaar met fruitige toetsen en vanille! Probeer deze zeldzame Small Batch-editie nu.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Cambus 1990/2025 - 34 jaar oud Refill Rum Barrel (Master of Malt)
Beleef 34 jaar verfijnde single grain uit de gesloten Cambus-distilleerderij, gerijpt in een rumvat. Bemachtig hem nu!
€ 180,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 258,56/Liter)
Millstone 2016/2020 - 3 jaar oud 92 Rye Whisky
Ontdek Rye-whisky op zijn best met deze voortreffelijke afvulling. Bemachtig nu een fles en geniet van heerlijke aroma’s!
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Teaninich 2010/2025 - 15 jaar oud Refill Barrel #694 (The Single Malts of Scotland)
U geniet van intense Highland-fruit met deze 15-jarige eenmalige vat in vatsterkte. Bestel dit unieke stuk nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Turntable Blending House Paradise Funk
Ontdek deze exotische creatie uit 4 verschillende vassorten in een funky design. Geniet nu van moderne blendkunst.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Glentauchers 2008/2025 - 16 jaar oud Refill Bourbon Barrel #22605415 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
16 jaar rijping en botteling op krachtige 56,8% alc. vol. bezorgen u een intense smaakbeleving in het glas. Bestel nu.
€ 146,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 209,99/Liter)
Braeval 2013/2023 - 10 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van het aroma van lichte vruchten in natuurlijke vatsterkte. Bestel dit zeldzame Braeval single cask nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Ben Nevis Coire Leis
Een voortreffelijke instap in de krachtige wereld van Ben Nevis, voornamelijk gerijpt in first-fill bourbonvaten. Bestel nu.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
West Cork 5 jaar oud Pot Still
Gedistilleerd uit gemoute en ongemoute gerst en vijf jaar gerijpt in first-fill ex-bourbonvaten. Bestel nu.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Half 'n' Half 2010/2022 - 11 jaar oud Spey Valley Stout Cask Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Een heerlijke blend van Highland- en Speyside-whisky's met een Stout-bierfinish van de lokale brouwerij. Nu kopen en genieten.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Kanosuke Hioki Pot Still
Met verfijnde intensiteit en zoete fruittonen uit het bourbonvat komt deze Japanse whisky in uw glas. Bestel nu!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Glen Elgin 2011/2026 - 14 jaar oud Madeira Hogshead Finish (James Eadie)
U geniet van complexe fruittonen dankzij de Madeira-finish van deze op 472 flessen gelimiteerde editie. Bestel nu online.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nikka Yoichi 90th Anniversary
De veelgelaagde aroma’s van deze Nikka nemen u mee op een verrukkelijke reis naar Japan. Bestel meteen!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Tormore 2000/2025 - 24 jaar oud Refill American Hogshead #1264 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek Tormore van een nieuwe kant met de onafhankelijke single cask-afvulling van Gordon & MacPhail. Bestel nu!
€ 252,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 361,41/Liter)
Glen Spey 2012/2025 - 13 jaar oud First Fill White Wine Barrique #800029/2012 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ervaar een onvervalste Glen Spey-whisky vol finesse en karakter! Bestel nu uw gelimiteerde fles!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)