Whisky met lichte vruchten & Vanille
In deze selectie vindt u whisky's, die zich onderscheiden door tonen van frisse, lichte vruchten zoals appels, abrikozen en citrusvruchten, aangevuld met de zoete, romige toets van crème brûlée, karamel & vanillepudding. Deze whisky's bieden een bijzonder aangename en soepele smaakervaring. Ontdek nu uw nieuwe romig-fruitige favorieten en laat u betoveren door hun veelzijdige aroma's.
Producten filteren
–
– 10,53%
Roe & Co Blended Irish Whiskey
Fluwelen vanilletoetsen dankzij het hoge aandeel First Fill Bourbon Casks. Typische Ierse lichtheid. Ontdek het zelf!
€ 37,99
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 37,99
Tullibardine 225 Sauternes Cask Finish
Lichte druiven- en citrusaccenten met exotische aroma’s. Overtuig uzelf nu van deze Single Malt met Sauternes-witwijnfinish!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Redbreast 12 jaar oud
Een in alle betekenissen bekroonde Irish Single Pot Still Whiskey. Nu bestellen en genieten!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Speyburn 10 jaar oud
Een moutige, milde Speyside Single Malt met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Bestel deze vlot drinkbare aperitiefwhisky.
€ 37,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 54,27/Liter)
The Balvenie 14 jaar oud Caribbean Cask Limited Edition Victo Ngai
Ontdek tropische fruittonen dankzij het rumvat-finish in de gelimiteerde Victo Ngai-editie. Bestel nu rechtstreeks online.
€ 81,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 117,13/Liter)
– 15,00%
Glenfiddich 12 jaar oud Triple Oak
Opwindende smaaktonen wachten u op – kruidig, fris-fruitig en aromatisch bij aangename 40% vol. Nu genieten!
€ 54,99
€ 46,74
Inhoud: 0.7 Liter (€ 66,77/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 43,99
Glen Grant 12 jaar oud 40% Vol.
Geniet van gelaagde, verfijnde aroma's van warme appeltaart, zachte karamel en geroosterde amandel. Bestel nu deze milde Speyside-druppel!
€ 38,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 55,70/Liter)
Ki One Eagle
Ontdek Koreas eerste single malt met vanillenoten uit new oak- en bourbonvaten. Verzeker u nu van deze bijzondere zeldzaamheid.
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Glen Ranoch Special Reserve
Zorgvuldig geselecteerde gemoute gerst & zuiver Highland-bronwater maken deze whisky tot een waar genot. Bestel nu!
€ 28,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 41,41/Liter)
Hellyers Road Twin Oak
Complexe aroma's, vanille en fruit ontstaan door de fraaie vatcombinatie van ex-bourbon- en portvaten. Probeer hem nu!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Benrinnes 2010/2024 - 13 jaar oud Hogshead #307104 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek de volmondige, romige fruitigheid van deze exclusieve single cask op vatsterkte. Nu proeven.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Langatun Old Deer Classic met cadeauverpakking
Geniet van de Zwitserse traditie met zoete sherry- en chardonnaytonen! Proef nu het smaakvolle vakmanschap.
€ 49,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 99,98/Liter)
Puni 2023 - 8 jaar oud Aura Virgin Oak Casks Edition 03
Ga op een aromareis naar Italië met deze intens smaakvolle whisky. Bestel nu en ontdek!
€ 171,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 245,70/Liter)
Auchentoshan 12 jaar oud Double Cask
Dé klassieke Lowland-whisky bij uitstek. Bestel nu deze lichte, fruitige, notige en droge single malt.
€ 34,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 49,99/Liter)
Midleton Barry Crockett Legacy
Evenwichtige fruit- en vanilletoetsen uit een fraaie fles. Schenk hem cadeau of geniet er zelf van!
€ 241,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 345,70/Liter)
Dalmore Cigar Malt
Gerijpt in ex-bourbon- en Oloroso-sherryvaten. Voor liefhebbers van krachtige en fruitige malts.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
The Pogues Triple Distilled
De kunst van The Pogues kunt u nu niet alleen muzikaal beleven. Ontdek deze heerlijke Ierse whiskey!
€ 29,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 42,84/Liter)
– 16,00%
Mars Komagatake Single Malt
Geniet u van sappige fruittonen en de unieke helderheid van de Japanse Alpen. Proef Mars Komagatake nu!
€ 88,99
€ 74,75
Inhoud: 0.7 Liter (€ 106,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 88,99
Four Roses Single Barrel (nieuw)
Ontdek heerlijke bourbon in de perfecte drinksterkte met deze opmerkelijke afvulling. Breng deze genietmomenten naar huis!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Speyburn Bourbon Cask
Een milde, sprankelende en subtiel zoete whisky uit geselecteerde bourbonvaten die voor zichzelf spreekt. Probeer hem nu.
€ 33,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 48,56/Liter)
Glen Grant 1966/2016 - 50 jaar oud Single Sherry Hogshead No. 884 Cask Strength Collection (Signatory)
Na een volle 50 jaar in één sherryvat zijn de aroma's van deze whisky heerlijk intens, fruitig en complex. Bestel nu!
€ 6.099,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 8.714,27/Liter)
Chichibu 2015/2022 - 6 jaar oud Bourbon Barrel No. 4660 Collection Antipodes
Indrukwekkend design en een heerlijke veelzijdigheid aan aroma's bij een intensieve drinksterkte. Gun uzelf nu dit voortreffelijke genot!
€ 924,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.321,41/Liter)
MacPhail's 12 jaar oud
Ontdek complexe aroma's met fruitige rijkdom uit Speyside! Beleef nu het mysterieuze 12-jarige genot!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Blended Malt Scotch Whisky 8 jaar oud (Hart Brothers)
Zorgvuldig geselecteerde Highland Single Malts zijn voor deze whisky samengebracht en in eiken vaten gerijpt. Bestel nu hier.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)