Whisky 8 Jaar
Producten filteren
–
– 15,10%
Whitlaw 2018/2026 - 8 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Butts Finish The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ontdek een intense sherryzoetheid en een subtiele rooktoets dankzij exclusieve 1st Fill PX-vaten. Laat u verrassen door deze bijzondere smaakervaring!
€ 52,99
€ 44,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 64,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 52,99
Nieuw
Sutherland (Clynelish) 8 jaar oud Batch 002 (Thompson Bros.)
Maritiem, olieachtig en levendig toont deze 8-jarige Clynelish zich. Ontdek de gelimiteerde Batch 001 met slechts 2.187 flessen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Nieuw
Royal Brackla 2017/2026 - 8 jaar oud PX Cask Finish #9351405 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek een intense sherryaroma dankzij rijping in een klein octaafvat. Slechts 90 flessen beschikbaar.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Nieuw
Annandale 2018/2026 - 8 jaar oud Refill Bourbon Barrel #163 Spirit of Scotland (Gordon & MacPhail)
Ontdek de tropische fruitnoten van deze Annandale van Gordon & MacPhail op vatsterkte. Verzeker u van uw exemplaar.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Benrinnes 2016/2025 - 8 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
Ontdek het exclusieve genot van Benrinnes, gerijpt in Justinos Madeira Casks! Verzeker u van één van de slechts 975 flessen.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Blended Malt Scotch Whisky 8 jaar oud (Hart Brothers)
Zorgvuldig geselecteerde Highland Single Malts zijn voor deze whisky samengebracht en in eiken vaten gerijpt. Bestel nu hier.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Linkwood 2017/2026 - 8 jaar oud Justino's Madeira Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
Ervaar tropische fruittonen dankzij de exclusieve rijping op Justino's Madeira. Bemachtig deze rariteit nu.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Port Askaig 8 jaar oud Islay Single Malt
Rijk, krachtig en met een royale portie rook betovert deze Islay Single Malt uw smaakpapillen. Bestel nu.
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Safe Haven 2014/2023 - 8 jaar oud Justinos Madeira Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Mysterieuse single malt met verleidelijk zoete rookaroma’s. Licht nu het tipje van de sluier van deze botteling!
€ 48,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 69,99/Liter)
1770 Glasgow 2017/2025 - 8 jaar oud Lightly Peated First Fill Bourbon Casks
Aromatische Lowland Single Malt met zoete vanilletoetsen, forse intensiteit en zachte turfrook. Meteen ontdekken!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Lagavulin 8 jaar oud
Ontdek heerlijk kruidig-maritieme toetsen uit Islay met fraai stevige rook. Een genot voor liefhebbers van rokerige whisky’s!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Canadian Corn Whisky 8 jaar oud Sherry Cask (That Boutique-y Whisky Company)
Gedistilleerd uit zoete maïs, met een kruidig-fruitige smaak dankzij de rijping op zorgvuldig geselecteerde sherryvaten. Bestel en geniet.
€ 39,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 57,13/Liter)
SRV5 Blended Malt Scotch Whisky 8 jaar oud (Thompson Bros.)
Spannende blended malt, geïnspireerd door het Solera-procédé dat u kent van rum en sherry. Absoluut het proeven waard!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Bruichladdich The Laddie 8
Hier ontmoeten elegante fruittoetsen de frisheid van de Atlantische Oceaan. Zeker proeven!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Isle of Skye 8 jaar oud
Een uitzonderlijk zachte Blended Scotch Whisky met een hoog aandeel geselecteerde eiland- en Speyside-whiskys. Grijp meteen toe.
€ 25,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 37,13/Liter)
Evan Williams 2016/2025 Single Barrel #1403
Ontdek met deze Kentucky Straight Bourbon de unieke karakteristieken van één enkel vat na 8 jaar rijping. Een ervaring die u niet mag missen.
€ 49,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 71,41/Liter)
– 16,00%
Dalmunach 8 jaar oud Battlehill (Duncan Taylor)
Single Malts van Dalmunach zijn tamelijk zeldzaam. Bemachtig nu deze zeldzame afvulling!
€ 62,99
€ 52,91
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,59/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 59,99
Chichibu 2013/2022 - 8 jaar oud Single Wine Cask No. 9664 Collection Antipodes
De natuurlijke kleurpracht uit het wijnvat en het fraaie flesdesign maken deze whisky tot een ware blikvanger. Bestel hem nu!
€ 923,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.319,99/Liter)
Chichibu 2013 Virgin Oak Cask No. 2856 Collection Antipodes
Slechts 177 flessen zijn verkrijgbaar van deze afvulling uit een eerder ongebruikt eikenvat. Bestel deze vatsterkte nu.
€ 923,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.319,99/Liter)
Juniper Hill 2015/2023 - 8 jaar oud Port Madeira Barolo Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
De intrigerende mix van Port-, Madeira- en Barolo-vaten neemt u mee op een aromareis door Europa. Grijp uw kans en ontdek.
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Millstone 2017/2025 Unpeated No. 4 First Fill Moscatel Butt #17B106 Dutch Windmills Collection
Volledig ongeturfd, maar met de volle, mondvullende smaak van de lange rijping op een Moscatel-vat. Verzeker u van een fles.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glen Moray 2017/2026 - 8 jaar oud Ximénez-Spinola PX Sherry Cask Finish Cask Partnership Series (Murray McDavid)
De onverdünnde vatsterkte van 55,3% vol. draagt elegant-kruidige sherrynoten in uw glas. Beveilig nu een van de weinige flessen.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Askeim (Smögen) 8 jaar oud Golden Promise Triple Distilled
De drievoudige distillatie geeft deze Zweedse whisky zijn bijzonder zachte en milde smaak. Proef hem meteen!
€ 77,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 155,98/Liter)
Millstone 2010/2019 Special #17 American Oak & Moscatel
Liefhebbers van op wijnvaten gerijpte whisky, opgelet: deze Millstone uit Nederland rijpte in Moscatel-wijnvaten. Sla uw slag!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)