Whisky 8 Jaar
Producten filteren
–
Inchgower 2016/2025 - 8 jaar oud First Fill Château Talbot Barrique #2314204/2016 Distiller's Cut Cask Masters (Brave New Spirits)
Kruidig en diep: donkere siroop, olijfolie, rode aalbessen en walnoot in een krachtige Bordeaux-barrique-stijl. Bestel nu!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Caol Ila 8 jaar oud Palo Cortado Sherry Hogsheads Finish (James Eadie)
Geniet van de rokerig-zoute diepte van Caol Ila, verfijnd door Palo Cortado Sherry Hogsheads. Beleef Islay puur — bestel nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Dingle 2015/2024 - 8 jaar oud Single Oloroso Cask Germany exclusive
Bij krachtige 59,4% komen de heerlijke aroma's, afkomstig van 8 jaar in één enkel Oloroso-vat, prachtig tot uiting. Bestel meteen!
€ 166,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 238,56/Liter)
Braeval 2014/2023 - 8 jaar oud Bourbon Cask No. 9900254 Germany exclusive Benchmark (Murray McDavid)
Dankzij de krachtige 56,8% vol. komen de fruitige Bourbonfassaroma's bijzonder goed tot hun recht. Bestel nu en geniet!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Glenlossie 2017/2026 - 8 jaar oud PX Cask Finish #8950312 The Octave (Duncan Taylor)
Met een intense zoetheid en rijpe fruitigheid uit de afwerking in het kleine Pedro Ximénez-sherryvat. Gunt u uzelf dit genot.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Aultmore 2017/2026 - 8 jaar oud Amontillado Cask Finish #9549873 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek Aultmore met een uitzonderlijk Amontillado-finish en een intens smaakpalet. Bemachtig nu een van de weinige beschikbare flessen.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Teaninich 2014/2022 - 8 jaar oud Koval Rye Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De narijping in kleine rye-whiskyvaten zorgde voor een boeiende waaier aan aroma’s. Ontdek nu dit genoegen!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Teerenpeli 2024 - 8 jaar oud Suomalaisen Viskin Päivä Moscatel Cask #30032016J
Deze single cask-afvulling voor de Finse Whiskydag 2024 betovert met fruitige toetsen uit het moscatelvat. Bestel snel!
€ 97,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 195,98/Liter)
Speyburn 2017/2025 - 8 jaar oud 1st Fill Armagnac Butt (Hart Brothers)
U geniet van een rijke, fruitige zoetheid in deze Speyburn, gerijpt in het zeldzame First Fill Armagnac Butt. U kunt dit Single Cask nu bestellen!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Amrut 2014/2023 - 8 jaar oud Port Pipe No. 3879 New Vibrations
Ontdek de rijke wereld van whisky met deze indrukwekkend intense uitgave uit India. Bestel nu en geniet!
€ 273,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 391,41/Liter)
Tip
Safe Haven 2014/2023 - 8 jaar oud Saint-Julien Wine Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Dichte rookwolken en heerlijke vruchten stijgen op uit uw glas. Ontdek nu deze mysterieuze afvulling!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Thomson 2017 - 8 jaar oud Barrel #221 The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Geniet bij een krachtige 52,2% vol. van exclusieve manuka-rook. Verzeker u nu van een fles uit dit unieke Nieuw-Zeelandse vat.
€ 160,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 229,99/Liter)
Robusto 8 jaar oud Sherry Cask Private Cellars Collection (The Whisky Cellar)
Ontdek de fruitig-kruidige aroma's van 8 jaar rijping in first-fill Oloroso-sherryvaten. Bestel en geniet.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Atom 8 jaar oud Maple Syrup & Toasted Oats & Orange Zest & Vanilla Canadian Corn Whisky
Geniet van de natuurlijke zoetheid en kruidigheid in de 8 jaar oude Canadese maïswhisky. Ontdek nu deze bijzondere aromatische rijkdom!
€ 35,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 51,41/Liter)
Secret Speyside 2014/2023 - 8 jaar oud Single Cask Refill Hogshead (Master of Malt)
Exclusief en onmiskenbaar: deze gelimiteerde 8-jarige Speyside-whisky betovert met fruitige zoetheid. Nu verkrijgbaar bij Master of Malt!
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Secret Speyside 8 jaar oud Oak & Palomino & Oxidation & Sitting
Ontdek natuurlijke aroma's dankzij het ontbreken van koude filtratie bij Secret Speyside. Verzeker u nu van uw exclusieve exemplaar!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
Amrut 2015/2023 - 8 jaar oud Peated Port Pipe No. 4677 New Vibrations
De intense whisky met heerlijke rooksnuances brengt Indiaas whiskygenot in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 263,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 377,13/Liter)
Wolfburn Northland 8 jaar oud Quarter Cask
Deze variant van de populaire Wolfburn met zachte rook rijpt minstens 8 jaar in kleine Quarter Casks. Bestel nu.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Bladnoch 8 jaar oud The Galloway Collection
Geniet van de fruitig-frisse Bladnoch 8 jaar met een unieke rijping op rodewijnvaten. Ontdek hem nu!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Darkness 8 jaar oud Sherry Cask Finish Single Malt
De naam spreekt voor zich: een overvloed aan donkere aroma's van fruit en specerijen. Bestel meteen.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Wolfburn 2017/2025 - 8 jaar oud Cognac Cask Finish
Fruit & finesse – 8 jaar oude Single Malt met een zeldzame nabrijping in een cognacvat.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
The English 2016/2024 Unpeated 1st Fill Oloroso Sherry Casks Batch SB-3-24
Rijke sherrynoten, melkchocolade en gedroogd fruit. Volmondig, zacht en met een elegante, lange afdronk. Probeer hem nu!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Rampur 2016/2024 - 8 jaar oud Single Bourbon Cask #995 Collection Foundations
Met verrukkelijke intensiteit komen de heerlijke aroma's van het bourbonvat van deze Indiase Single Malt in uw glas. Ontdek hem nu!
€ 175,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 251,41/Liter)
DIS ONE 2018/2026 - 8 jaar oud Aries Single Cask #172
Met een verfijnde rooktoets, krachtige 46% vol. en een fluweelzachte smaak afkomstig uit een met de hand geselecteerd Bordeaux-wijnvat. Ontdek het nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 127,98/Liter)