Whisky 15 Jaar
Producten filteren
–
Nieuw
Orkney (HP) 2011/2026 - 15 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Butts Finish 100 Proof Edition #83 (Signatory)
Ontdek de intense PX-zoetheid en subtiele rook van 15 jaar rijping. Proef dit 100-proof hoogtepunt nu.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Port Dundas 2010 - 15 jaar oud 1st Fill Sherry Hogsheads & 1st Fill Bourbon Barrels The Un-Chillfiltered Collection (Signatory)
Ervaar 15 jaar gerijpte single grain uit eerstgevulde sherry- en bourbonvaten. Voeg deze fles meteen toe aan uw winkelmandje.
€ 43,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 62,84/Liter)
Allt-a-Bhainne 2009/2024 - 15 jaar oud Madeira Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek Allt-a-Bhainne van een nieuwe kant in de onafhankelijke botteling van Murray McDavid. Bestel meteen!
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
– 16,00%
North British 2009 - 15 jaar oud 1st Fill & 2nd Fill Oloroso Sherry Butts & Bourbon Barrels 100 Proof Single Grain Edition #2 (Signatory)
De combinatie van Sherry Butts en Bourbon Barrels zorgt voor een heerlijk gelaagd aromaprofiel. Ontdek hem nu!
€ 54,99
€ 46,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 65,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 44,99
Glenglassaugh 15 jaar oud
Geniet van de harmonie tussen chocolade en tropisch fruit, verkregen door rijping op PX- en Spaanse wijnvaten. Proef het nu.
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Caol Ila 2010 - 15 jaar oud Oloroso Finish Hogshead #318381 (Berry Bros. & Rudd)
Ontdek in deze jubileumabfülling de betoverende combinatie van turfrook en de zoetheid van Oloroso. Voor bijzondere momenten!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Dalwhinnie 15 jaar oud
Een absolute bestseller op whic.de en een van de meest geliefde whisky’s überhaupt. Zoekt u een milde, complexe maar toch bijzonder aangename Single Malt – dan is dit een schot in de roos!
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud met cadeauverpakking
Voor de botteling worden enkel door Master Distiller Billy Walker geselecteerde vaten gebruikt. Beleef nu heerlijke sherryaroma's.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Aberfeldy 15 jaar oud Bolgheri Red Wine Cask Finish Batch 2924/B
De afwerking in verfijnde Bolgheri-rodewijnvaten schenkt de whisky fluweelzachte tonen van donker fruit. Bestel snel!
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
GlenDronach 15 jaar oud
Deze droom van een whisky rijpt 15 jaar in de fijnste Pedro Ximénez- en Oloroso-sherryvaten uit Andalusië. Die moet u proeven!
€ 96,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 138,56/Liter)
Ardlair 2011/2026 - 15 jaar oud Refill Oloroso Sherry Butt #900036 Cask Strength Collection (Signatory)
Ontdek de niet-gerookte single cask‑uitgave van de Ardmore‑distilleerderij, gebotteld op indrukwekkende vatsterkte. Slechts een beperkt aantal flessen!
€ 91,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 131,41/Liter)
Glenmorangie 15 jaar oud Lasanta
Beleef de klassieker na 15 jaar rijping op bourbon- en sherryvaten. Bestel nu voor bijzondere momenten.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Teaninich 2010/2025 - 15 jaar oud Refill Barrel #694 (The Single Malts of Scotland)
U geniet van intense Highland-fruit met deze 15-jarige eenmalige vat in vatsterkte. Bestel dit unieke stuk nu!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
MacPhail's 15 jaar oud
Geniet van de perfectie van een 15‑jarige geheimzinnige Speyside‑whisky! Haal deze exquise Single Malt nu in huis.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Johnnie Walker Green Label 15 jaar oud
Als u van rokerige whisky’s houdt, of ze wilt ontdekken: leg de Green Label dan zeker in uw winkelmandje!
€ 61,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 88,56/Liter)
Benromach 15 jaar oud
Moutig, zacht rokerig en met volle sherrynoten: Benromach 15 jaar biedt u vele momenten van genot. Bestel nu!
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Bowmore 15 jaar oud
Met zachte rook en een heerlijke balans uit bourbon- en Oloroso-sherryvaten. Verheug u op heel wat mooie genietmomenten.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Balmenach 2008/2023 - 15 jaar oud First Fill Port Pipe (Hart Brothers)
Ervaar rijpe fruittonen, ontwikkeld gedurende 15 jaar in een First Fill Port Pipe. Verzeker uzelf van dit Balmenach op vatsterkte.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)
Glen Scotia 15 jaar oud
Uitzonderlijke single malt die het unieke karakter van Campbeltown oproept. Bestel hem meteen en geniet.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Dalmore 15 jaar oud
15 jaar vatrijping en een finish in Oloroso-sherryvaten geven deze Highland single malt verrukkelijke chocoladearoma’s. Nu proeven!
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Singleton of Dufftown 15 jaar oud - Fruity Decadence
Een smaakvolle fruitbom uit de Speyside. Zeker proeven!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Old Pulteney 15 jaar oud
Een milde Highland-kustmalt. Deze 15-jarige Old Pulteney zal u overtuigen met zijn verfijnde sherrynoten. Proef hem nu!
€ 103,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 148,56/Liter)
Glenfiddich 15 jaar oud Our Solera Fifteen Limited Edition Design
Harmonieuze smaak door 15 jaar rijping in drie verschillende vattypes. Bestel nu de gelimiteerde designeditie.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
White Heather 15 jaar oud Blended Scotch Whisky
In de prachtige verpakking schuilt een heerlijke, 15 jaar oude blend van de hand van Billy Walker. Bestel nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)