Whisky 15 Jaar
Producten filteren
–
Tullibardine 15 jaar oud
De 15-jarige Highland whisky rijpte uitsluitend in 1st Fill bourbonvaten. Ontdek dit milde genot nu zelf.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Macallan 15 jaar oud Double Cask
15 jaar schoonheidsslaapje in sherryvaten van Amerikaans en Europees eikenhout hebben deze malt gecreëerd. Meteen bestellen!
€ 174,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 249,99/Liter)
– 10,00%
Arran 15 jaar oud French Oak Grand Cru Finish Rare Batch
Rijke, mondvullende wijnaccenten dankzij 8 jaar nagerijping in Franse wittewijnvaten. Niet te missen!
€ 158,99
€ 143,09
Inhoud: 0.7 Liter (€ 204,41/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 134,99
– 25,00%
Glen Breton 15 jaar oud - Battle of the Glen
De 15-jarige Glen Breton uit Canada overtuigt met zijn complexe honing- en maltaroma's. Zorg dat u deze speciale uitgave bemachtigt!
€ 83,99
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 69,99
Dalwhinnie 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een absolute bestseller op whic.fr en een van de populairste whiskies ooit. Als u op zoek bent naar een milde, complexe maar toch toegankelijke Single Malt, grijp dan toe!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
– 20,00%
Glengoyne 15 jaar oud PX Cask Edition
De rijke, fruitige en intense whisky is het resultaat van een afwerking in Pedro Ximénez-vaten. Ontdek hem nu.
€ 113,99
€ 91,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 130,27/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 85,99
Arran 15 jaar oud Peated Sherry Butts Rare Batch - sample (Tasting Circle)
Gerijpte complexiteit, sappig sherryfruit en alomtegenwoordige rook. Verzeker u van een fles van deze schitterende botteling!
€ 13,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 466,33/Liter)
Glenfarclas 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een unieke prijs-kwaliteitverhouding! Sla uw slag, het is de moeite waard.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud (50ml miniatuur)
Het sherryfinish versterkt het chocolade- en toffeeachtige karakter van GlenAllachie. Proef nu de miniatuur!
€ 9,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 199,80/Liter)
Glencadam 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Jarenlang in het vat gerijpt en een natuurlijke botteling zorgen hier voor een waar genot. Bemachtig nu dit geheime pareltje!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glenfiddich 15 jaar oud - Unique Solera Reserve - sample (Tasting Circle)
Het Solera-proces bij whisky? De 15-jarige Glenfiddich toont u hoe dat in z'n werk gaat!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Knockando 15 jaar oud (2003) - sample (Tasting Circle)
Evenwichtiger dan u van een puberende vijftienjarige zou verwachten. U krijgt een complex samenspel van appel, amandelen, mout en subtiele sherryaroma’s.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glencadam 15 jaar oud (miniatuur)
Solide rijping voor een solide prijs. Nog niet helemaal zeker? Kies dan voor de mini-versie; daarmee maakt u de juiste keuze.
€ 10,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 219,80/Liter)
Tullibardine 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
De 15 jaar oude Highland-whisky rijpte uitsluitend in 1st Fill bourbonvaten. Ontdek het zachte genot nu zelf.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tamdhu 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Prachtige en natuurlijke amberkleur getuigt van de 15-jarige rijping in sherryvaten. Grijp snel toe.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glenfarclas 15 jaar oud (miniatuur)
De Glenfarclas is ook verkrijgbaar in een handig miniatuurformaat om te proeven. Sla toe — het is de moeite waard.
€ 14,99
Inhoud: 0.05 Liter (€ 299,80/Liter)
Old Ballantruan 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Een heerlijk krachtig turfgerookte malt met 50% alcoholgehalte, een interessante keuze voor liefhebbers van intensieve turfrook.
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Tamdhu 15 jaar oud
Een prachtige, natuurlijke mahoniekleur getuigt van de 15-jarige rijping in sherryvaten. Grijp uw kans.
€ 106,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 152,84/Liter)
Ballechin 15 jaar oud Release 2022 #1 Small Batch Cask Strength - sample (Tasting Circle)
15 jaar lag de Ballechin te rijpen in bourbon- en oloroso-vaten, voordat hij voor u werd gebotteld. Trakteer uzelf op een fles.
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Glencadam 2008/2023 - 15 jaar oud Madeira Cask Finish - sample (Tasting Circle)
15 jaar rijping en een verrukkelijke finish in een Madeira-vat schenken u een wonderlijk zoet palet aan aroma's in het glas. Proef hem meteen!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Ballechin 15 jaar oud Small Batch Cask Strength Batch #2 - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook en intense aroma's door 15 jaar rijping in sherry- en bourbonvaten. Bestel meteen en geniet!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Singleton of Dufftown 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Neem gerust deze 15-jarige Singleton wanneer u houdt van zachte en kruidige aroma's!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
GlenAllachie 15 jaar oud Scottish Oak Wood Finish - sample (Tasting Circle)
Honing en kaneel, noten en banaan. Haal nu de heerlijke aroma's van 15 jaar rijping in huis!
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Bowmore 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Met zachte rook en een prachtige balans tussen bourbon- en Oloroso-sherryvaten. Ontdek een heerlijke beleving met dit proefmonster.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)