Whisky 15 Jaar
Producten filteren
–
Ballechin 15 jaar oud Release 2022 #2 Small Batch Cask Strength Bourbon Barrels & Oloroso Sherry Butts - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook en intense aroma’s door 15 jaar rijping in sherry- en bourbonvaten. Bestel meteen en geniet!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Sweet Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection - sample (Tasting Circle)
Aultmore 15 – zoet & fluweelachtig: vijg, mandarijn & walnoot in het honingzachte Sweet Marsala Cask. Nu kopen!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Smokehead 15 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook, kruiden en citrus. 15 jaar gerijpt en in beperkte oplage. Bestel nu!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Tomatin Cù Bòcan 15 jaar oud Oloroso Sherry Cask 2023 Edition - sample (Tasting Circle)
Zijn diepdonkere kleur dankt de licht gerookte Tomatin aan de lange 15 jaar rijping in sherryvaten. Nu bestellen!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Aultmore 15 jaar oud Dry Marsala Cask Finish Marsala Wine Cask Collection - sample (Tasting Circle)
Aultmore 15 jaar – elegant, fruitig, droog: kweepeer, appel & donkere chocolade uit het Marsala-vat. Nu kopen!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Deanston 15 jaar oud Tequila Cask Finish - sample (Tasting Circle)
Geniet van exotische aroma's dankzij de finish op zorgvuldig geselecteerde tequilavaten. Bemachtig een van de gelimiteerde flessen.
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Glen Garioch 15 jaar oud Sherry Cask Matured - sample (Tasting Circle)
Decadent zware sherryaroma's spreiden zich als een zachte deken over de klassieke Glen Garioch-stijl. Voeg nu toe aan uw winkelmandje!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Miltonduff 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
Natuurlijke kleurpracht en een stevige bottelsterkte van 53,9% vol. beloven u een intense genietervaring. Bestel meteen!
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Kavalan 15 jaar oud Four-Cask Matured 2025 Edition - sample (Tasting Circle)
U geniet van fruit- en chocoladetonen dankzij 15 jaar rijping in vier edele vaten. Bestel dit hoogtepunt nu.
€ 15,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 533,00/Liter)
Port Askaig 15 jaar oud Limited Edition 2024 - sample (Tasting Circle)
Zoete turfrook, karamel en een snuifje zeezout - ontdek nu de aromatische balans van 15 jaar rijping!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Glendullan 2009/2025 - 15 jaar oud 1st fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #10 Cask Strength Collection (Signatory)
Volledig puur en elegant verpakt arriveert deze zeldzame Speyside single malt bij u. Niet te missen!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Glenfiddich 15 jaar oud Perpetual Collection Vat 03 - sample (Tasting Circle)
De eerste in de Perpetual-reeks met leeftijdsaanduiding en een krachtige alcoholsterkte. Bestel nu de volle, rijke smaak bij u thuis.
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Madeira Cask Finish - sample (Tasting Circle)
De ruime rijpingstijd en de verschillende vattype schitteren in het delicate aromaprofiel van deze Speysider. Ontdek hem nu!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Finished in Port Casks - sample (Tasting Circle)
De Limited Edition kreeg een nabrijping in zorgvuldig geselecteerde portwijnvaten. Bemachtig een fles van deze fruitige whisky.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Glenfarclas 15 jaar oud Whisky set met 2 Miniaturen (105 & 25 jaar oud) (800 ml)
Ontdek de fijnste sherry-aroma's in drie afvullingen, inclusief de zeldzame 25-jarige. Bestel dit exclusieve set!
€ 115,99
Inhoud: 0.8 Liter (€ 144,99/Liter)
Amrut 15 jaar oud The Expedition Diamond Jubilee Celebration plus 2x 50ml Miniaturen und 2 glazen
Deze luxueuze whisky wordt geleverd in een handgemaakte houten kist, inclusief twee extra 50 ml-miniaturen en twee glazen. Slechts 75 flessen!
€ 10.511,99
Inhoud: 0.8 Liter (€ 13.139,99/Liter)
Strathmill 2006/2022 - 15 jaar oud Single Sherry Butt No. 4 Þórr Edda #2 (whic)
Achter de natuurlijke mahonitint schuilen donkere chocolade en een delicate bloemengeur. Bemachtig één van de 679 flessen.
€ 131,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 188,56/Liter)
Jura 2009/2024 - 15 jaar oud First Fill Sherry Butt Finish No. 13 Hod Edda #13 (whic)
Een prachtig juweel van fruitig-kruidige eilandwhisky en intense sherryaroma's. Bestel nu deel 13 van de Edda-serie.
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Pulteney 2008/2024 - 15 jaar oud First Fill Sherry Butt Finish No. 3 Heimdall Edda #8 (whic)
Heimdall verbindt maritieme Single Malt met fruitig-gekruide sherrynoten. Bestel nu het 8e deel van de Edda-serie van whic.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
Mortlach 2008/2023 - 15 jaar oud Single Bourbon Hogshead No. 302203 Spirits of the Forest XII of XIII (whic)
Der Weg durch den abenteuerlichen Wald führt Sie zu saftigen Früchten und sahniger Süße. Jetzt eine der 443 Flaschen sichern!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Caol Ila 2009/2025 - 15 jaar oud First Fill PX Hogshead Finish #205 Mad Malts (whic)
Waanzinnige rook- en fruitaroma's smelten samen met aangename kruidigheid en laten u niet meer los. Bestel nu de start van de serie.
€ 130,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,13/Liter)
whic Sirens Batch 10
Niet alleen wijnliefhebbers en zoetekauwen genieten van de verleidelijke aroma’s die voortkomen uit een lange nabranding in een 1st-fill Moscatel dessertwijnvat. Sla toe!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Aultmore 2009/2024 - 15 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #303226 Lost Worlds Astray (whic)
De Aultmore betovert na 15 jaar in een first-fill bourbonvat met sprankelend genot. Bestel nu exclusief bij whic.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Teaninich 2008/2023 - 15 jaar oud 1st Fill Palo Cortado Sherry Hogshead No. 715020 (whic Amazing Whiskies Ep. 26)
Ontdek de unieke smaak die voortkomt uit rijping in een bijzonder zeldzaam sherryvat. Grijp nu uw kans.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)