Whisky 15 Jaar
Producten filteren
–
Speyburn 15 jaar oud
U geniet van zachte bosvruchten- en honingnoten dankzij 15 jaar rijping in kostbare sherryvaten. Bemachtig vandaag nog uw fles!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
– 17,35%
Glenfarclas 15 jaar oud
Aroma
€ 97,99
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 97,99
Cameronbridge 2010/2026 - 15 jaar oud 2nd Fill Sherry Hogshead #354883/2010 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ontdek de vruchtige en vanilleachtige aroma’s die na 15 jaar rijping in een sherryvat zijn ontstaan. Verzeker u nu van deze bijzondere single cask!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Glentauchers 15 jaar oud Bourbon Cask Finish (Osprey)
U geniet van tropische fruittonen van de 15 jaar oude Glentauchers Osprey met Bourbon Cask Finish. Bestel nu uw exemplaar!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Bunnahabhain 2008/2024 - 15 jaar oud Single Cask No. 3842174 The Octave (Duncan Taylor)
De maritieme tonen van Bunnahabhain ontmoeten heerlijke kruidigheid en gedroogd fruit uit het sherryvat. Nu kopen en genieten!
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
Knockando 2010/2026 - 15 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead Finish #8 Cask Strength Collection (Signatory)
Met hartig-fruitige aroma's voortkomend uit de na-rijping in een eerstgevuld Oloroso-sherryvat. Plaats hem direct in uw winkelmand.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Smokehead 15 jaar oud
Krachtige rook, kruiden en citrus. 15 jaar gerijpt en gelimiteerd. Bestel meteen!
€ 83,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 119,99/Liter)
Ledaig 2009/2024 - 15 jaar oud Murca Tawny Port Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek de bijzondere smaak van nagerijping in fruitige portvaten. Bestel nu deze rokerige eilandwhisky.
€ 150,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 215,70/Liter)
North British 2009/2024 - 15 jaar oud Islay & Tokaji & Oloroso Cask Select Grain (Murray McDavid)
De innovatieve vatcombinatie toont een gloednieuwe kant van North British in uw glas. Bestel snel en ontdek!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Benrinnes 2009/2025 - 15 jaar oud PX Hogshead #45231 (The Single Malts of Scotland)
Ontdek Benrinnes 15 jaar: intense fruitaroma's dankzij een zoete PX-hogshead. Gelimiteerde oplage – nu proeven!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Caol Ila 2010/2025 - 15 jaar oud Refill American Hogshead #313534 Connoisseurs Choice (Gordon & MacPhail)
Ontdek deze gelimiteerde whisky op vatsterkte met intense appel- en rooktoetsen. Verzeker u van een stukje perfectie!
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Glenallachie 2009/2025 - 15 jaar oud Virgin Oak Barrel #804305
Natuurlijke afvulling van een door Billy Walker met de hand geselecteerd vat uit nieuwe eik. Snel een van de 283 flessen veiligstellen.
€ 151,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 217,13/Liter)
Glencadam 2007 - 15 jaar oud Reserva de Jerez Oloroso Sherry Cask Finish
De nagerijping in Oloroso-sherryvaten uit Spanje gaf deze gelimiteerde editie nootachtige en kruidige aroma's. Bestel nu!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Ledaig 2009/2024 - 15 jaar oud Saint-Julien Wine Barrique Finish #2100646 Benchmark (Murray McDavid)
De laatste jaren van zijn rijping bracht deze whisky door in exquisiete Saint-Julien rodewijnvaten. Bestel meteen een fles.
€ 140,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 201,41/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Peaty Tang
Een licht getorfde whisky uit de Speyside die toch overtuigt met bloemige tonen en een kruidige zoetheid. Niet te missen.
€ 87,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 125,70/Liter)
Teerenpeli 15 jaar oud
Lange rijping, geraffineerde vatcombinatie en een intense drinksterkte beloven u een voortreffelijke smaaksensatie. Bestel snel!
€ 108,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 217,98/Liter)
Glencadam 2008/2023 - 15 jaar oud Madeira Cask Finish
15 jaar rijping en een verrukkelijk Madeira-finish schenken een voortreffelijke, zoetige rijkdom aan aroma's in uw glas. Bestel snel!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Secret Lowland 2009/2025 - 15 jaar oud Oloroso Cask Finish #12242869 The Octave (Duncan Taylor)
Geniet van intense sherry-aroma's dankzij het exclusieve Octave-finish. Verzeker uzelf nu van deze 15-jarige rariteit!
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Tomintoul 15 jaar oud Madeira Cask Finish
De uitgebreide rijpingstijd en de verschillende vaten tonen zich in het delicate aromaprofiel van deze Speysider. Ontdek hem nu!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Tomintoul 2008 - 15 jaar oud Tawny Port Barriques Finish
Diepdonkere kleurpracht en stijlvolle tube maken de rijpe Tomintoul tot een waar pronkstuk. Bestel meteen!
€ 134,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 192,84/Liter)
Islay Single Malt Scotch 15 jaar oud Battlehill (Duncan Taylor)
Prachtig complexe aroma’s na 15 jaar rijping belanden in uw glas. Ontdek nu het geheim achter deze botteling!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Miltonduff 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ongekunstelde kleurpracht en stevige 53,9% vol. bottelsterkte beloven u een intense beleving. Bestel meteen!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Dailuaine 2009/2025 - 15 jaar oud Cask #DU925 (Hidden Spirits)
Ervaar fruitige genot met deze 15-jarige Dailuaine in cask strength. Verzeker uzelf van een van de slechts 283 flessen.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Fettercairn 2007/2022 - 15 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
Ervaar puur Fettercairn-genot met deze 15 jaar oude Single Cask op vatsterkte. Bestel nu uw fles.
€ 118,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,99/Liter)