Whisky 15 Jaar
Producten filteren
–
Glenfiddich 15 jaar oud Perpetual Collection Vat 03
De eerste in de Perpetual-serie met leeftijdsaanduiding en krachtige alcoholsterkte. Laat die volmondige smaak nu bij u thuis bezorgen.
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Highland Park 15 jaar oud Viking Heart met cadeauverpakking
Rijk en veelgelaagd - zo presenteert de 15 jaar oude Viking Heart uit het hoge noorden van Schotland zich. Probeer hem!
€ 121,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 174,27/Liter)
Glenlivet 15 jaar oud French Oak Reserve
De Glenlivet van 15 jaar oud, gerijpt op vaten van Franse Limousin-eik. Nu in het nieuwe design bestellen en genieten!
€ 67,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 97,13/Liter)
Macallan 15 jaar oud Colour Collection
Macallan 15 – zacht & gelaagd: gebak, vanillecrème & perzik met een kruidige eikenafdronk. Bestel nu!
€ 200,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 287,13/Liter)
Old Ballantruan 15 jaar oud
Een prachtig sterk getorfd single malt met 50% alcohol, een boeiende optie voor liefhebbers van intense turfrook.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Cask Orkney 15 jaar oud (A.D. Rattray)
Met de perfecte drinksterkte ontvouwen subtiele rooktonen, verfijnde specerijen en sappig fruit zich in uw glas. Bestel nu en geniet!
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
– 16,00%
Bunnahabhain 2008/2024 - 15 jaar oud Sherry Cask No. 38551197 Single Cask (Duncan Taylor)
Verleidt na 15 jaar met heerlijke sherrynoten en intense vatsterkte. Bestel nu deze single cask.
€ 155,99
€ 131,03
Inhoud: 0.7 Liter (€ 187,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 130,99
Chivas Regal 15 jaar oud XV Cognac Cask Finish
Deze luxueuze whisky onthult met zijn zijdezachte, verfijnde smaak pure elegantie.
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Bunnahabhain 15 jaar oud An Cuan Garbh No.1 White Port Cask Finish The Westering Home Collection 2026
De eerste uitgave van de Westering Home Collection 2026 betovert met een zeldzame White Port-caskfinish. Zeker niet te missen!
€ 183,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 262,84/Liter)
– 16,00%
Glen Moray 2008/2024 - 15 jaar oud Single Cask No. 7041174 The Octave (Duncan Taylor)
Er zijn slechts 90 flessen van deze Glen Moray, nagerijpt in een kleine Octave. Bemachtig er nu één.
€ 140,99
€ 118,43
Inhoud: 0.7 Liter (€ 169,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 132,99
– 16,00%
Glen Moray 2007/2023 - 15 jaar oud Single Cask No. 705934 Single Cask (Duncan Taylor)
Ontdek een fruitig-zoet palet aan aroma's na maar liefst 15 jaar rijping. Bemachtig meteen één van de gelimiteerde flessen!
€ 135,99
€ 114,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 163,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 127,99
Benrinnes 15 jaar oud (Flora and Fauna)
De enige originele afvulling van Benrinnes Distillery met een uitgesproken focus op sherryvaten. Bestel nu en ontdek!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
Balblair 15 jaar oud
Een romige Balblair met een fruitig-kruidig contrapunt in stralend amber. Bestel nu en geniet.
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Glenfiddich 15 jaar oud Our Solera (nieuw)
Harmonieuze smaak na 15 jaar rijping in drie verschillende vatsoorten. Bestel nu deze klassieker.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Red Spot 15 jaar oud
Een van de beste die Ierland te bieden heeft: een Single Pot Still-fruit- en kruidenbom, gerijpt in drie verschillende soorten vaten. Bestel nu.
€ 123,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 177,13/Liter)
Glenmorangie 15 jaar oud The Cadboll Estate Batch No. 2
Romig en zoet - Glenmorangies destilleerkarakter, afgerond door rijping in Amerikaanse bourbonvaten. Proef het nu!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Linkwood 15 jaar oud Distillery Labels (Gordon & MacPhail)
Geniet u van de veelzijdige Speyside-whisky met 15 jaar rijping in Spaanse sherryvaten. Bestel hem bij voorkeur meteen!
€ 93,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 134,27/Liter)
Knockando 15 jaar oud met tube
Ontdek de fruitige kruidigheid van de Knockando 15 jaar Single Malt uit Speyside. Bestel nu en ervaar het fluweelachtige karakter!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Kavalan 15 jaar oud Four-Cask Matured 2025 Edition
U geniet van fruitige en chocoladeachtige tonen dankzij de 15 jaar rijping in vier verfijnde vattypes. Bestel dit hoogtepunt nu.
€ 210,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 301,41/Liter)
Cardhu 15 jaar oud
Geniet van de meer gerijpte Cardhu als dessert na een rijkelijke lunch.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
Knockando 15 jaar oud
Een Daily Dram en klassieker uit de Speyside. Fris en fruitig dankzij de rijping in twee vatstijlen. Bestel nu.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Glen Garioch 15 jaar oud Sherry Cask Matured
Decadent volle sherrytoetsen leggen zich als een zachte deken over de klassieke Glen Garioch-stijl. Nu in het winkelmandje!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Redbreast 15 jaar oud
De 15-jarige Redbreast is een echte klassieker onder de Ierse Single Pot Still-whisky's. Bestel meteen en hef het glas! Sláinte!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Glen Moray 15 jaar oud
De mix van bourbon- en sherryvaten rijpte 15 jaar en overtuigt met een milde smaak en een gunstige prijs. Grijp nu uw kans.
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)