Whisky 13 Jaar
Producten filteren
–
Glenrothes 13 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish #4135 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Beleef Glenrothes: slechts 170 flessen met een Oloroso-sherryfinish! Ontdek vandaag nog de intense smaak.
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Sullivans Cove 2006/2020 - 13 jaar oud Single Bourbon Barrel No. TD0165
Aangename drinksterkte en een evenwichtige rijkdom aan aroma's bij deze single cask-afvulling uit Tasmanië. Bemachtig nu één van de 203 flessen!
€ 445,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 637,13/Liter)
Glencadam 13 jaar oud Small Batch
Herinnert aan de heropening van de distilleerderij in 2003 en wordt enkel in kleine batches geproduceerd. Wees er snel bij.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Chivas Regal 13 jaar oud Extra Tequila Cask Finish
Een prachtige Scotch met een narijping in tequilavaten wacht hier op u. 13 jaar oud en heerlijk zacht. Grijp nu uw kans!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Isle of Jura Two One Two
De eerste uit de Limited Edition Series van Jura. 13 jaar oud, gefinisht in Amerikaanse yellow oak. Grijp nu uw kans!
€ 116,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 167,13/Liter)
– 16,00%
Craigellachie 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 7540775 The Octave (Duncan Taylor)
De natrijping in kleine sherry-octaves brengt heerlijke kruidigheid en zoet gedroogd fruit in uw glas. Gun uzelf dit genot!
€ 110,99
€ 93,23
Inhoud: 0.7 Liter (€ 133,19/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 96,99
Chivas Regal 13 jaar oud Extra American Rye Cask Finish
Een heerlijke Scotch van Chivas Regal wacht hier op u. 13 jaar oud en aangenaam kruidig – grijp nu uw kans!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Glenlivet 13 jaar oud First Fill American Oak
Floraal-fruitige aroma’s na 13 mooie jaren rijping. Haal nu het genot uit deze geliefde whiskyregio in huis!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Old Pulteney 13 jaar oud Travellers Exclusive (liter)
De whisky uit de literfles rijpte 13 jaar in Amerikaanse en Spaanse eikenvaten. Bestel nu en geniet van evenwichtig genot.
€ 65,99
– 25,00%
Islay #3 13 jaar oud Batch 5 (That Boutique-y Whisky Company)
Een 13-jarige mystery malt van Islay — kunt u raden welke distilleerderij het is? Bestel nu en proef!
€ 187,99
€ 140,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 281,98/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 187,99
– 35,00%
Miltonduff 2009/2023 - 13 jaar oud Sherry Cask No. 839000191 Single Cask Collection (Duncan Taylor)
Deze voortreffelijke single cask-afvulling overtuigt met fruitige sherrynoten en een krachtige vatsterkte. Probeer hem nu.
€ 115,99
€ 75,39
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,70/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 101,99
Craigellachie 13 jaar oud Bas-Armagnac Cask Finish
Whisky met Armagnac-finish. Boterig gebak, kaneel, zoete ananas en kampvuur. Bestelt u nu deze verrukkelijke smaakrijkdom!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Craigellachie 13 jaar oud
Eindelijk beschikbaar. Laat u verleiden door deze 13-jarige Craigellachie en zijn schitterende fruittoetsen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Old Pulteney 13 jaar oud Travellers Exclusive (liter) - sample (Tasting Circle)
De whisky uit de literfles rijpte 13 jaar in Amerikaanse en Spaanse eikenvaten. Bestel nu en geniet van een evenwichtig genot.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Isle of Jura Two One Two - sample (Tasting Circle)
De eerste uit de Limited Edition Series van Jura. 13 jaar oud, gefinisht op vaten van Amerikaanse gele eik. Grijp uw kans!
€ 10,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 366,33/Liter)
Ballechin 13 jaar oud First Fill Bourbon Barrel No. 76 Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
Krachtige rook ontmoet romige bourbonfassaroma's in deze exclusieve single cask-uitgave voor de Duitse markt. Wees er snel bij!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glencadam 2008 - 13 jaar oud Sauternes Wine Cask Finish Limited Edition - sample (Tasting Circle)
Frisse citrusvruchten, smeltende chocolade en zoete honing door de na‑rijping in Sauternes-wijnvaten. Nu bestellen en genieten!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glentauchers 2009/2022 - 13 jaar oud Murca Old Brandy Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De uitzonderlijke nabewerking in Portugese brandybarriques zorgde voor unieke en delicate aroma's. Wees er snel bij!
€ 8,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 299,67/Liter)
Glencadam 13 jaar oud Batch 5 - sample (Tasting Circle)
Met deze gelimiteerde uitgave wordt de heropening van de distilleerderij in 2003 herdacht. Bestel nu en geniet.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glencadam 13 jaar oud The Re-Awakening Batch 3 - sample (Tasting Circle)
Met deze uitgave uit het jaar van de heropening van de distilleerderij wordt het 'Wederopwaken' gevierd. Bestel en vier mee!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glen Ord 2012/2026 - 13 jaar oud Andrew De Moray 1st Fill Bourbon Barrels #800269+800271 Legends of Scotland (whic)
Perzik, crème brûlée en shortbread na 13 jaar rijping in eerste-vul bourbonvaten. Verzeker u van een van de weinige flessen.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Bunnahabhain 2013/2026 - 13 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #900066 (Best Dram)
Ontdek een intense sherryzoetheid en maritieme kruidigheid in pure vatsterkte. Grijp nu uw zeldzame first fill uniek stuk!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Ballechin 2012/2025 - 13 jaar oud Battle of Bannockburn 1st Fill Oloroso Sherry Butt #539 Legends of Scotland (whic)
Geniet van de unieke symfonie van rook en sherryzoetheid in elke fles! Bestel uw gelimiteerde editie nu.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Teaninich 2009/2022 - 13 jaar oud Single Sherry Butt No. 5 Hel Edda #4 (whic)
Bij de godin Hel is de donkere ziel van de Teaninich in goede handen. Bestel nu de gelimiteerde editie van de Edda‑serie.
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)