Whisky 13 Jaar
Producten filteren
–
Glen Spey 2012/2025 - 13 jaar oud First Fill White Wine Barrique #800029/2012 Cask Masters (Brave New Spirits)
Ervaar een onvervalste Glen Spey-whisky vol finesse en karakter! Bestel nu uw gelimiteerde fles!
€ 85,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 122,84/Liter)
Craigellachie 2009/2023 - 13 jaar oud French Red Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De single-cask-afvulling overtuigt met fruitige aroma's uit het rode wijnvat en een imposante vatsterkte. Bestel nu en geniet.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Inchgower 2011 - 13 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #53 (Signatory)
Ervaar intense verwennerij met Inchgower 2011 – koop nu en geniet van de unieke smaak!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Macduff 2011 - 13 jaar oud 1st Fill & Refill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #55 (Signatory)
Geniet van de intense smaak van Macduff 2011 – uw premium whisky-ontdekking. Proef hem nu!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Lennox Peat 2011/2024 - 13 jaar oud Koval Bourbon Cask Finish Mystery Malt (Murray McDavid)
Mysterieuze rook en sappig fruit komen dankzij de intense 52,6% vol. bijzonder goed tot hun recht. Ontdek hem nu!
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Dalrymple 13 jaar oud The Quiet Blade 1st Fill PX Sherry Quarter Cask Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Donkerfruitige sherrybom met mokka, cacao en kruiden – intens, complex en voor echte kenners. Bestel en proef!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
North British 2011/2025 - 13 jaar oud Second Fill Sherry Butt #248817/2011 Golden Proof Cask Masters (Brave New Spirits)
Kruidig-zoete grain met kaneel, chocolade en anijs – afkomstig uit een second-fill Sherry Butt, krachtig en karaktervol. Bestel en geniet!
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
North British 2011/2025 - 13 jaar oud Single Grain Murca Port & Spinola PX Cask Finish Select Grain (Murray McDavid)
13 jaar rijping en de combinatie van verschillende vattype zorgen voor prachtig veelgelaagde aroma's. Ontdek hem nu!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glen Garioch 2010/2024 - 13 jaar oud St. Julien Wine Barrique Finish Benchmark (Murray McDavid)
De 13 jaar oude Glen Garioch rijpte in prachtige wijnvaten uit het Franse Grand Cru-gebied. Ontdek hem nu!
€ 109,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 157,13/Liter)
Ledaig 2011/2025 - 13 jaar oud Ximénez-Spínola PX Cask Finish #2300948 Benchmark (Murray McDavid)
Ledaig 2011 PX Finish – 13 jaar turf, sherry en spanning: fruit, rook en zeezout in perfecte balans! Probeer hem nu meteen!
€ 135,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 194,27/Liter)
Glenrothes 2011/2024 - 13 jaar oud Oloroso Sherry Octave #2310066 Benchmark (Murray McDavid)
Bij indrukwekkende 58,9% vol. vatsterkte komen de rijpe sherryaroma's van Glenrothes extra goed tot hun recht. Bestel meteen!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Tomatin 2008 - 13 jaar oud Oloroso and PX Sherry Finish Benchmark (Murray McDavid)
Een prachtige symbiose van bourbon- en sherryvataroma’s in perfecte drinksterkte. Bemachtig nu één van de gelimiteerde flessen!
€ 129,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 185,70/Liter)
Teaninich 2010/2023 - 13 jaar oud Refill Marsala Hogshead Finish No. 358025 (James Eadie)
Ontdek Teaninich van een nieuwe kant in een onafhankelijke uitgave met een smakelijk finish en prachtige vatsterkte. Bestel vandaag nog!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Mannochmore 13 jaar oud The Watch 1st Fill PX Sherry Barrique Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Voor whiskyliefhebbers en superhelden. Bemachtig nu deze afvulling met een innovatief ontwerp.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Miltonduff 2011/2024 - 13 jaar oud Single Cask No. 8343619 Germany exclusive (Duncan Taylor)
De 9 maanden durende finish in een sherry-octave zorgde voor chocoladeachtige, fruitige aroma's. Grijp snel uw kans.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Longmorn 2010/2024 - 13 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van rijpe ananas- en vanillenoten van dit 13 jaar oude Single Cask op vatsterkte. Bemachtig uw unieke exemplaar direct!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Aultmore 2010/2024 - 13 jaar oud Single Cask (Hart Brothers)
U geniet van pure Speyside-elegantie met deze 13 jaar oude Single Cask op vatsterkte. Reserveer uw unieke exemplaar nu online!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Chivas Regal Extra 13 jaar oud Oloroso Sherry Cask (Design 2020-2024)
Smaakmatig bijzonder rijk en intens is deze Chivas Regal, dankzij de invloed van Oloroso-sherryvaten. Probeer hem snel!
€ 50,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 72,84/Liter)
Auchroisk 2007/2020 - 13 jaar oud Refill Bourbon Hogshead #800733 (Artful Dodger)
Intense aroma's met een hoog alcoholgehalte uit een Refill Bourbon cask! Geniet van krachtige smaakexplosies!
€ 57,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 115,98/Liter)
Tamnavulin 2011/2024 - 13 jaar oud Moscatel Port Pipe (Cut Your Wolf Loose)
Ervaar een voortreffelijke Tamnavulin met Moscatel Port-finish. Grijp uw kans en laat u verleiden door de fruitige intensiteit!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Glenburgie 2010/2024 - 13 jaar oud Oloroso Sherry Finish No. 11126 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Aroma's van donkere chocolade en gemberkoekjes verlevendigen deze single-caskafvulling. Nu te genieten in krachtige vatsterkte.
€ 125,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 179,99/Liter)
Inchgower 2007/2021 - 13 jaar oud Bourbon Hogshead #800919 (Artful Dodger)
Geniet van de intense smaak van tropisch fruit en gember met deze 13 jaar in een bourbonvat gerijpte Inchgower.
€ 72,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 145,98/Liter)
Dalrymple Blended Malt 2011/2024 - 13 jaar oud Oloroso Hogshead (Thompson Bros.)
Een Blended Malt, gecomponeerd uit minstens 13 jaar oude whisky's van Thompson Bros. Voeg hem meteen toe aan uw winkelmandje!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Kilchoman 13 jaar oud
De vatencompositie van Bourbon-, Octave- en Calvadosvaten zorgt voor sappig fruit en intense zoetheid. Niet te missen!
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)