Whisky 11 Jaar
Producten filteren
–
Dian Cecht 11 jaar oud Bourbon Barrel Túatha Dé Danann (whic)
Elf jaar rijping in een Bourbon vat schenkt deze Irish Single Malt heldere vruchten en romige vanille. Verzeker u van één van de 252 flessen!
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
GlenAllachie 11 jaar oud Palo Cortado Sherry Cask Finish The Wood Collection
U geniet van intense pruimen- en mokka-tonen dankzij het zeldzame Palo Cortado sherryfinish. Bemachtig nu uw exemplaar.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Nieuw
Caol Ila 2014/2026 - 11 jaar oud Sauternes Hogshead (Signatory)
Ontdek de Islay-rook en Sauternes-zoetheid van deze exclusieve jubileumabfilling. Bestel uw exemplaar rechtstreeks.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nieuw
Glen Ord 2015 - 11 jaar oud First Fill PX Butt #91 Highland Laird (Bartels)
Ontdek de intense sherryzoetheid van deze Glen Ord First Fill PX Butt op vatsterkte. Vind uw fles nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Benromach 2014/2025 First Fill Bourbon Barrel #211 Exclusively bottled for whic
Verzeker u van deze exclusieve en onvervalste single-cask-afvulling met een fruitig-zoet karakter en een subtiele toets van rook.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Nieuw
Teaninich 2015/2026 - 11 jaar oud Oloroso Cask Finish #6749159 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek intense sherryaroma’s dankzij de rijping in een klein octaafvat. Dit gelimiteerde unieke stuk mag u zeker niet missen.
€ 74,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 107,13/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Chateau Latour Barrique #2003916 Mystical Malt Creatures (Murray McDavid)
Ontdek intense turfrook en rode vruchten uit 1st Fill Chateau Latour Barrique. Bemachtig een van de 290 flessen!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Benrinnes 2015/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts Finish The Monuments of Scotland (Signatory)
Geniet van intense sherryaroma’s dankzij een First Fill Oloroso-finish bij krachtige 50,8 % vol. Verzeker u nu van uw exemplaar.
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Blair Athol 2014 - 11 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #64 (Signatory)
Ervaar Blair Athols gelaagde smaak dankzij 2nd Fill Oloroso Sherry Butts. Verzeker u van dit verzamelstuk!
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Royal Brackla 2014 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry & Bourbon Casks 100 Proof Edition #67 (Signatory)
Ervaar de intense 1st Fill sherryvatrijping van Royal Brackla! Veilig u deze exclusieve, 11 jaar gerijpte whisky.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Kilchoman 11 jaar oud Rockside Ex-Bourbon & Ex-Sherry Casks
Ontdek fruit en rook met de enige Single Farm Malt van Islay. Verzeker u nu van deze 11-jarige whisky.
€ 68,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 98,56/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill PX Sherry Hogshead Cask #2015633 Mystical Malt Creatures (Murray McDavid)
Ervaar intense turfrook en zoete sherrynoten in de Caol Ila 2014 van Murray McDavid! Verzeker u van één van de 290 flessen.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
GlenAllachie 11 jaar oud Marsala Wood Finish
Geniet van fluweelachtige fruittonen dankzij 42 maanden extra rijping in een Marsala-zoetwijnvat. Bemachtig nu uw exemplaar.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Mannochmore 2014 - 11 jaar oud 1st Fill Pedro Ximénez Quarter Casks & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #51 (Signatory)
De spannende vatcombinatie en de hoge intensiteit zorgen voor tal van genietmomenten. Zeker uw moeite waard, deze vintage botteling.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Strathmill 2011/2023 - 11 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish (Murray McDavid)
Ervaar de exotische fruitaroma's van een zeldzame Speyside-whisky! Bemachtig vandaag nog één van de gelimiteerde flessen.
€ 63,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 91,41/Liter)
Ardmore 11 jaar oud The Ardphroaig Mutant on Guard 2nd Fill Laphroaig Barrel The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Krachtig, gedurfd, complex – 11 jaar oude Ardmore, gerijpt op een Laphroaig-vat. Bemachtig uw fles nu en geniet!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Teerenpeli 2014 - 11 jaar oud Pedro Ximenez Hogshead #11082014A The Auld And The Bold (Berry Bros. & Rudd)
Geniet van Finse whisky met een ongelooflijk diepe kleur en een chocoladeachtige smaak, gerijpt gedurende 11 jaar in een PX-sherryvat.
€ 156,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 224,27/Liter)
– 20,00%
Ardmore 11 jaar oud Fury of the Obsidian Colossus 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Intensief fruitige sherrynoten door de nagerijping in een 1st Fill Oloroso-barrique. Geniet nu van kolossale Highland-rook.
€ 90,99
€ 72,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 90,99
Glenfarclas 11 jaar oud Sherry Cask (liter)
U geniet van een intense sherryzoetheid in de literfles, afkomstig van 100% rijping op sherryvaten. Bemachtig uw exemplaar!
€ 61,99
Glen Garioch 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel #GG1426 Pop-People Collection by Minea (Hidden Spirits)
Romige bourbonzoetheid verwelkomt u bij deze zeldzame 1st Fill eenmalige vat. Verzeker uzelf van uw exemplaar van deze zeldzaamheid nu!
€ 120,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 172,84/Liter)
Whisky of Voodoo 11 jaar oud The Renegade Cultist (Brave New Spirits)
De Highland-whisky overtuigt met fruitige aroma's, een eigenzinnig design en krachtige 52,5% vol.! Wees er snel bij.
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Glen Moray 11 jaar oud The Malt Marauder 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish #83 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
U geniet van intense sherryaroma's uit een 1st Fill Oloroso single cask. Bestel nu het gelimiteerde Glen Moray-unicum!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Glen Elgin 11 jaar oud Pedro Ximénez Sherry Hogshead (Wormtub)
Geniet van een intense sherryzoetheid uit deze zeldzame PX-enkelvatswhisky op vatsterkte. Verzeker u nu van uw uniek exemplaar!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Longrow Red 11 jaar oud Tawny Port Cask
De 2022-editie van Longrow Red rijpte 4 jaar na in Tawny Port-vaten. Bemachtig snel een van de begeerde flessen!
€ 192,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 275,70/Liter)