Whisky 11 Jaar
Producten filteren
–
Mortlach 2014 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #73 (Signatory)
Geniet van pittige Oloroso-aroma's uit de unieke Mortlach distilleerderij met 2,81-voudige distillatie. Grijp onmiddellijk je kans.
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Aberfeldy 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt #2 Cask Strength Collection (Signatory)
Geniet van volle sherryaroma's in cask strength uit het 1st Fill Oloroso Butt. Verzeker uzelf van dit Signatory-highlight!
€ 88,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 127,13/Liter)
Half 'n' Half 2010/2022 - 11 jaar oud Spey Valley Stout Cask Finish Crafted Blend (Murray McDavid)
Een heerlijke blend van Highland- en Speyside-whisky's met een Stout-bierfinish van de lokale brouwerij. Nu kopen en genieten.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Ben Nevis 2014/2026 - 11 jaar oud 2nd Fill Port Pipe #233 Cask Strength Collection (Signatory)
Ervaar de intense fruit- en cacaonoten van deze Ben Nevis uit het portvat in cask strength. Verzeker u van uw fles.
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Dufftown 11 jaar oud Oloroso Sherry Cask Finish (Darkness)
Een volmondige uitgave die betovert met intense sherrynoten en indrukwekkende vatsterkte. Bestel meteen en ontdek.
€ 82,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 165,98/Liter)
Dailuaine 2012/2024 - 11 jaar oud Butt #300548 (The Single Malts of Scotland)
Dankzij de krachtige 58,3% Vol. in vatsterkte komen de rijpe aroma’s van Dailuaine prachtig tot hun recht. Ontdek hem nu!
€ 80,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 115,70/Liter)
Benrinnes 2013/2025 - 11 jaar oud Bourbon Barrel Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek met deze klassieke vatsterkte-afvulling de karakteristieke stijl van Benrinnes. Grijp toe en geniet.
€ 69,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 99,99/Liter)
Tamnavulin 2013/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Butt Finish #373071 (James Eadie)
Exclusief sherry-eenzelfass van James Eadie – vol gedroogd fruit, chocolade en kruidige diepte. Bestel nu meteen!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Speyside 11 (TAM) 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Bolgheri Hogsheads Small Batch Edition #13 (Signatory)
De exclusieve Bolgheri rodewijnvaten geven deze naamloze Speyside Single Malt een unieke smaak. Bestel nu.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Blair Athol 11 jaar oud Serpent's Ember Islay & Rum Hogsheads Whisky of Voodoo (Brave New Spirits)
Unieke smaak door Islay- en rumvaten! Ontdek de 11-jarige Highlandmagie van Blair Athol — bemachtig hem nu!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Bunnahabhain 11 jaar oud Sherry Casks Discovery (Gordon & MacPhail)
Ontdek de zoetheid van sherry in deze Bunnahabhain, gerijpt in de expertvaten van Gordon & MacPhail. Nu proeven!
€ 59,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 85,70/Liter)
Glen Elgin 2014/2025 - 11 jaar oud Oloroso Sherry Hogshead Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek de fruitige diepgang van de Glen Elgin 2014 dankzij het Oloroso-sherryfinish. Verzeker uzelf van een fles van deze gelimiteerde editie!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Knockdhu 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Sherry Hogshead #351 (Best Dram)
Ontdek de veelzijdige aroma’s van deze zeldzame rijping op Amontillado in vattsterkte. Een bijzonder smaakavontuur!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Mannochmore 2015/2026 - 11 jaar oud Oloroso Cask Finish #11146139 The Octave (Duncan Taylor)
Ontdek de intense smaak van Mannochmore, ontwikkeld door rijping in Oloroso-vaten! Bemachtig nu deze gelimiteerde editie!
€ 79,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 114,27/Liter)
Caol Ila 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Amontillado Hogshead #386648 (James Eadie)
Ontdek Caol Ila met een nootachtig-rokerig karakter op vatsterkte! Verzeker uzelf nu van uw fles.
€ 105,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 151,41/Liter)
Aberlour 2014/2026 - 11 jaar oud Ximénez-Spínola PX Sherry Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
Ontdek een zijdezachte zoetheid dankzij de exclusieve afwerking in Ximénez-Spínola PX-vaten. Proef deze {{name}} op vatsterkte nu!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Ben Nevis 2014/2025 - 11 jaar oud Refill Malaga Hogshead #376945 (James Eadie)
Ervaar de fruitrijke intensiteit uit het Malaga-vat bij krachtige 58,1% Vol. Bestel nu de Ben Nevis van James Eadie.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Caol Ila 11 jaar oud Widow's Cove 1st Fino Sherry Hogshead Finish #22052002 The WhiskyHeroes (Brave New Spirits)
Geniet van kruidige turfrook uit een zeldzaam Fino-sherryvat. Bemachtig nu uw gelimiteerde single cask.
€ 94,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 135,70/Liter)
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy in Tennessee Bourbon Hogshead No. 302118 Cask Noir (Brave New Spirits)
Ontdek Blair Athol van een nieuwe kant met dit onafhankelijk gebottelde genot uit het bourbonvat. Bestel nu!
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Deanston 2012/2024 - 11 jaar oud Oloroso Sherry Barrique Exploration Series (Claxtons)
Ervaar intensieve aroma's en smaken uit het Oloroso-sherrybarrique - proef nu de Deanston 11 jaar!
€ 99,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 142,84/Liter)
Aberlour 2014/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butt Finish #378485 (James Eadie)
U geniet van volle sherry-aroma's dankzij de finish in de first-fill-oloroso-vaten van deze Aberlour. Bestel nu rechtstreeks.
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Benriach 2015/2026 - 11 jaar oud 1st Fill Amontillado Hogshead Finish #101 Cask Strength Collection (Signatory)
U geniet van intense nootaroma's door de 1st Fill Amontillado Finish in cask strength. Bestel nu een van de 341 flessen.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Inchmurrin 2014/2025 - 11 jaar oud 1st Fill Rye Barrel (Hart Brothers)
U geniet van romige vanille en rogge-kruidigheid uit dit 11 jaar oude 1st Fill roggevat. Verzeker uzelf van dit zeldzame exemplaar!
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Tomatin 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Sherry Butt (Hart Brothers)
Geniet van geconcentreerde sherryaroma's uit dit exclusieve First Fill-eenkelvat. Bemachtig nu uw exemplaar.
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)