Whisky 11 Jaar
Producten filteren
–
Blair Athol 2011/2023 - 11 jaar oud Ivy by the embers Ex Islay Bourbon Hogshead No. 302112 Cask Noir (Brave New Spirits)
Vatsterk genot voor rookliefhebbers. Bestel nu en proef de prachtig rijpe aroma's!
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Glen Garioch 2010/2022 - 11 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid)
De 11 jaar oude Glen Garioch kreeg een verfijnde narijping in heerlijke Tokaji-wijnvaten uit Hongarije. Proef deze geslaagde combinatie!
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Glenrothes 2012/2024 - 11 jaar oud Single Oloroso Sherry Cask No. 6364 Private Cellars Selection (The Whisky Cellar)
Natuurzuivere kleurpracht en hoge vatsterkte beloven een intense drinkbelevenis. Bestel nu!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)
Teerenpeli 11 jaar oud Akte Amarone Cask Finish Whisky Trilogy, Part 3
Het derde deel van de Amarone Cask Trilogy is opgedragen aan de Finse zeegod Akte. Bestel nu!
€ 86,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 173,98/Liter)
Highland Single Malt 11 jaar oud Malaga Hogshead Finish (James Eadie)
Geniet van de bijzonder volle smaak van de Teaninich dankzij de lange naborijping in Malaga-likorewijnvaten. Bestel hem nu!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Glenrothes 11 jaar oud Discovery (Gordon & MacPhail)
Een ontdekking waard: romig zachte whisky, gedragen door diepe, donkere fruittoetsen. Verwen uzelf met een dram!
€ 56,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 81,41/Liter)
Langatun Founders Reserve 2010/2022 - 11 jaar oud Single Sherry Cask No. 135
Heerlijke sherryvataroma's in een elegante dekanter. Bestel nu en ontdek het whiskygenot uit Zwitserland!
€ 120,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 241,98/Liter)
Sullivans Cove 2007/2019 - 11 jaar oud Single Special Apera Cask No. TD0214
Een uitzonderlijk genot uit de Tasmanische distilleerderij. Ontdek nu deze boeiende uitgave!
€ 990,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.415,70/Liter)
– 16,00%
Miltonduff 12 jaar oud Battlehill (Duncan Taylor)
Een heerlijk fruitige Speyside-whisky uit de trotse Battlehill-serie van Duncan Taylor. Bestel nu!
€ 78,99
€ 66,35
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,79/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 73,99
Bowmore 11 jaar oud Essence of Islay
Ervaar zelf de rokerige complexiteit en de zoete diepgang van Bowmore. Ontdek met deze single malt de geest van Islay.
€ 54,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 78,56/Liter)
Glentauchers 2013/2024 - 11 jaar oud First Fill Barrel (Thompson Bros.)
Met een krachtige alcoholsterkte van 54,9% vol. komen de fruitige aroma’s van deze Speysider prachtig tot hun recht. Grijp nu uw kans!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Makers Mark Cellar Aged 2025 Release
Een Kentucky Straight Bourbon die minstens 11 jaar op eiken vaten heeft gerijpt, gebotteld met een indrukwekkende intensiteit.
€ 204,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 292,84/Liter)
– 15,00%
Tullibardine 2012/2023 - 11 jaar oud 1st Fill Tenuta Tenaglia Barbera Barrique No. 652950+652951 (LongValley Selection)
De verhoogde drinksterkte benadrukt de intense fruittonen uit de rijping in rode wijnvaten. Bestel nu en geniet.
€ 84,99
€ 72,24
Inhoud: 0.7 Liter (€ 103,20/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 81,99
Blair Athol 2014 - 11 jaar oud 2nd Fill Oloroso Sherry Butts 100 Proof Edition #64 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ervaar de gelaagde smaak van Blair Athol, voortgebracht door 2nd Fill Oloroso Sherry Butts. Bemachtig dit verzamelstuk!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glenfarclas 11 jaar oud Sherry Cask (liter) - sample (Tasting Circle)
U geniet van een rijke sherryzoetheid in de literfles, voortgekomen uit 100% rijping in sherryvaten. Bemachtig uw exemplaar!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
GlenAllachie 11 jaar oud Premier Cru Classé wijn Finish - sample (Tasting Circle)
Uitgelezen Bordeaux-wijnvaten geven deze krachtige Speyside-whisky een fruitig-kruidig profiel. Proef hem meteen.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Cardhu 11 jaar oud - Special Release 2020 - sample (Tasting Circle)
Vertrouwde soepelheid met zoete honing en verfijnde eikenkruidigheid. Ontdek de verleidelijke facetten van deze Speysider.
€ 9,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 333,00/Liter)
Highland Park 2009/2021 - 11 jaar oud Single Hogshead No. 4860 Germany exclusive - sample (Tasting Circle)
Heerlijke aroma's in een ongelooflijk intense bottelsterkte. Gun uzelf nu dit gelimiteerde genot!
€ 13,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 466,33/Liter)
GlenAllachie 2012 - 11 jaar oud Oloroso Sherry Casks Small Batch Edition #8 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Ervaar de bijzonder weelderige fruittonen met een aangenaam krachtige drinksterkte. Bestel nu deze onafhankelijke afvulling.
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glenturret 2014/2026 - 11 jaar oud Ruadh Maor 1st Fill Oloroso Sherry Hogshead #69 (Best Dram)
U geniet van rokerige sherryvruchten uit een zeldzaam first-fill single cask, gebotteld op vatsterkte. Bemachtig dit unieke exemplaar nu.
€ 95,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 137,13/Liter)
Glen Spey 2011/2022 - 11 jaar oud Hogsheads The-Unchillfiltered Collection (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Met zijn natuurlijke kleur is deze onafhankelijk gebottelde Speysider een waar juweel. Proef hem meteen!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Mortlach 2014 - 11 jaar oud 1st Fill Oloroso Sherry Butts & Refill Hogsheads 100 Proof Edition #73 (Signatory) - sample (Tasting Circle)
Beleef intens genot met deze 11-jarige Mortlach gerijpt in sherryvaten. Bestel nu en ontdek pure elegantie!
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)
Glen Garioch 2010/2022 - 11 jaar oud Tokaji Wine Cask Finish Benchmark (Murray McDavid) - sample (Tasting Circle)
De 11 jaar oude Glen Garioch kreeg een nagerijping in prachtige Tokaji-wijnvaten uit Hongarije. Proef deze voortreffelijke combinatie!
€ 7,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 266,33/Liter)
Glendullan 2012/2024 - 11 jaar oud First Fill Sherry Butt Finish No. 5 Vali Edda #14 (whic)
Donkere sherryaroma's in vatsterkte voor maximaal karakter en onversneden authenticiteit. Ontdek dit krachtige genot!
€ 110,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 158,56/Liter)