Whisky 10 Jaar
Producten filteren
–
Rammstein 10 jaar oud Irish Whiskey
Voor Rammstein-fans een must; voor alle anderen een vlot drinkbare, smakelijke Irish whiskey met sherryfinish. Grijp nu uw kans!
€ 72,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 104,27/Liter)
American Bourbon Whiskey 10 jaar oud (That Boutique-Y Whisky Company)
Ga op aromareis naar Amerika met deze gerijpte bourbonwhisky. Ontdek hem nu!
€ 70,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 101,41/Liter)
Ballechin 10 jaar oud (200ml)
Een heerlijke en uitgebalanceerde malt voor liefhebbers van turfachtige whisky’s. Twijfelt u? Met onze miniatuur van 200 ml hebt u het ideale proefformaat!
€ 21,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 109,95/Liter)
Wolfburn 10 jaar oud No. 416 First Fill Ruby Port Pipes
U geniet van rijke fruitaroma's door 10 jaar rijping in First-Fill Ruby Port Pipes. Verzeker uzelf van dit beperkte uniek exemplaar.
€ 77,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 111,41/Liter)
Talisker 10 jaar oud (200ml)
Geen whiskyliefhebber kan aan deze klassieker voorbijgaan. Talisker 10 jaar om te proeven in de 200 ml minifles!
€ 20,99
Inhoud: 0.2 Liter (€ 104,95/Liter)
Ardbeg 10 jaar oud geschenkset met 2 glazen
Met deze prachtige set hebt u alles wat u nodig hebt: een uitstekende, intens rokerige whisky met twee bijpassende glazen.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Hellyers Road 10 jaar oud Oloroso de Jerez Small Batch
Ervaar de authentieke smaak van Tasmanië met Hellyers Road – gerijpt in Oloroso Casks. Nu proeven!
€ 152,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 218,56/Liter)
Chichibu Ichiro's Malt 10 jaar oud Release 2025
Ontdek met de Chichibu 10 jaar een unieke Japanse single malt van ongeëvenaarde complexiteit. Bestel nu!
€ 389,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 557,13/Liter)
Wolfburn 10 jaar oud
De eerste 10-jarige single malt van de Wolfburn-distilleerderij rijpte volledig op Oloroso sherryvaten. Bestel nu een fles.
€ 66,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,70/Liter)
Glenlossie 10 jaar oud (Flora and Fauna)
Soepele, citrusgetinte Speyside Single Malt – beslist het proeven waard.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Cask Islay 10 jaar oud Sherry Cask (A.D. Rattray)
Ontdek de intense Islay-rook en sherryzoetheid in krachtige vatensterkte. Proef deze 10-jarige malt nu!
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Kilchoman 10 jaar oud Loch Gorm 2026 Edition
U geniet van rokerige Islay-diepte dankzij 10 jaar rijping in Oloroso-sherryvaten. Bemachtig deze beperkte editie nu.
€ 90,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 129,99/Liter)
Aultmore 10 jaar oud Oloroso Cask (Darkness)
Ontdek Aultmore van een nieuwe kant met deze intense en fruitige interpretatie van Darkness. Ontdek hem nu!
€ 63,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 127,98/Liter)
The Quiet Man 10 jaar oud Barman's Code Amarone Wine Barrel Finish
U geniet van edele fruit- en chocoladetonen dankzij de zeldzame Amarone-finish. Bestel dit beperkte hoogtepunt nu.
€ 62,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 89,99/Liter)
Old Pulteney 10 jaar oud (1 liter)
Deze maritiem-fruitige Old Pulteney verschijnt meteen in de literfles — genoeg voorraad aan dek. Grijp uw kans!
€ 49,99
Glen Scotia 10 jaar oud First Fill Bourbon Barrels
Het huiskarakter van Glen Scotia brengt u naar Campbeltown en betovert met maritieme en kruidig-zoete aroma's. Ontdek hem nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Linkwood 2012/2022 - 10 jaar oud 1st Fill Bourbon Barrel (Artist Collective #6.0 by LMDW)
Een evenwichtige Linkwood op perfecte drinksterkte rust in de sierlijke fles. Perfect om cadeau te doen of zelf van te genieten!
€ 89,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 128,56/Liter)
Benrinnes 2011/2022 - 10 jaar oud Single Cak No. 307205 Sherry Finish Artist #12 by LMDW
Overheerlijke aroma's van Benrinnes en een prachtige fles vormen een waar kunstwerk. Gun uzelf nu deze bijzondere whisky!
€ 197,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 282,84/Liter)
Kilchoman 10 jaar oud Loch Gorm 2025 Edition Sherry Cask Matured
Ervaar de eerste 10-jarige Loch Gorm, zoals steeds met heerlijke Oloroso-sherrynoten en intense turfrook. Bestel nu.
€ 98,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 141,41/Liter)
Stronachie 10 jaar oud (A.D. Rattray)
Onder de naam Stronachie bottelt A.D. Rattray de evenwichtige en fruitige single malt van Benrinnes. Wees er snel bij!
€ 46,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 67,13/Liter)
Bushmills 10 jaar oud Sherry Cask Finish (liter)
Rijke aroma’s, verrukkelijke fruittonen en spannende kruiden komen dankzij drievoudige distillatie bijzonder verfijnd in uw glas. Nu kopen!
€ 57,99
The Dundee 10 jaar oud Vintage Reserve Blended Scotch
Voordelig, degelijk en 10 jaar oud. Een mooie blend die zich uitstekend leent voor instappers of longdrinks. Bestel meteen.
€ 31,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 45,70/Liter)
anCnoc 10 jaar oud Smoky
Ervaar de balans tussen milde rook en vanillezoetheid van deze 10-jarige Highland Malt. Bestel hem nu direct.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Michters Straight Rye 10 jaar oud Single Barrel 92,8 Proof
De Mitchers 10 jaar Straight Rye overtuigt met ruim aanwezige, warme kruiden en zoete aroma's. Bestel nu!
€ 281,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 402,84/Liter)