Whisky 10 Jaar
Producten filteren
–
Speyside Single Malt - 10 jaar oud Sherry Oloroso Hogshead Finish (James Eadie)
Een nieuwe blik op de Schotse Speyside in een onafhankelijke botteling met een verrukkelijk sherryfinish. Ontdek het nu!
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
The Quiet Man 10 jaar oud Barmans Code Marsala Wine Barrels Finish
10 jaar rijping en een smakelijke Marsala-finish halen het beste in The Quiet Man naar boven. Ontdek hem nu!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Eagle Rare 10 jaar oud lange Flasche
U geniet van complexe vanillenoten dankzij een rijping van 10 jaar bij Buffalo Trace. Bemachtig deze premium-bourbon nu.
€ 52,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 75,70/Liter)
Scarabus 10 jaar oud Islay Single Malt (Hunter Laing)
Rook, rijpe aroma’s, toetsen van siroop. Ontdek nu de verrukkelijke Islay Single Malt uit de mysterieuze fles.
€ 58,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 84,27/Liter)
Finlaggan 2026 - 10 jaar oud Single Cask Release Bourbon Hogshead #318519 (The Vintage Malt Whisky Co. Ltd.)
Geniet van 10 jaar Islay‑rook in dit op 330 flessen gelimiteerde single cask. Bemachtig uw exemplaar nu!
€ 86,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 124,27/Liter)
Highland Park 10 jaar oud Viking Scars
Een 10 jaar oude Highland Park-whisky die overtuigt met intense citrusnoten, vanille en heide. Probeer nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Royal Brackla 2014/2025 - 10 jaar oud Bourbon Hogshead (Thompson Bros.)
Peer, gebakken appel & boterkoekje: deze Royal Brackla brengt een dessert in het glas. Grijpt uw kans en proef hem snel!
€ 64,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,84/Liter)
Port Charlotte 10 jaar oud Heavily Peated
Bij stevige 50% alc./vol. toont het bouquet van Port Charlotte krachtige turfrook met een elegante fruitzoetheid. Niet te missen!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Port Charlotte 2013 - 10 jaar oud SYC:01 Cask Exploration Series
De lange natrijping in Syrah-roodwijvaten harmonieert met de krachtige torfrauk van de whisky. Beleef pure elegantie
€ 132,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 189,99/Liter)
Tormore 10 jaar oud Toasted Barrels Blueprint Cask Program
Nootachtige Highland-charme met vanille, toffee en moutige diepte – gerijpt in getoast eiken, rond en elegant. Bestel nu!
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Hyde 10 jaar oud Special Reserve Sherry Cask Finish
Ervaar de volle Hyde-whiskey met Sherry-finish — voor een subliem genot. Probeer hem nu!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Glen Moray 2014/2024 - 10 jaar oud Tequila Cask Finish Warehouse 1
Laat u verrassen door de unieke smaak die voortkomt uit de nagerijping in zorgvuldig geselecteerde Tequila-vaten. Zeker het proberen waard!
€ 100,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 144,27/Liter)
Tullibardine 10 jaar oud Red Wine Barrique (Thompson Bros.)
Geniet van de krachtige rodewijntonen die de whisky tijdens 10 jaar rijping uit het vat heeft opgenomen. Een must-have voor wijnliefhebbers.
€ 73,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 105,70/Liter)
Benromach 10 jaar oud Single Malt
Heerlijke fruittonen na 10 jaar rijping, lichte rooksmaak en een aangename 43% vol. Breng het genot nu bij u thuis!
€ 47,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 68,56/Liter)
Bruichladdich 10 jaar oud The Classic Laddie
U ervaart bloemige fruitigheid met deze niet-getorfd 10 jaar oude Islay-Malt bij een krachtige 50% vol. Bestel nu direct!
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Bulleit 10 jaar oud Kentucky Straight Bourbon Whiskey
Fruitig, zoet en complex! Ontdek zelf de mooie aroma’s van deze 10 jaar oude Straight Bourbon uit Kentucky.
€ 42,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 61,41/Liter)
Tyrconnell 10 jaar oud Port Cask Finish (Irland)
Frisse wijndruifnoten roepen bacchanaalachtige feesten op. Decadent genot.
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Tyrconnell 10 jaar oud Sherry Cask Finish (Irland)
Nootachtig en droog. Probeer een dram als afsluiter, misschien na een stevige Irish stew?
€ 60,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 87,13/Liter)
Old Pulteney 10 jaar oud Flotilla Vintage 2012
Kustwhisky met een zilte bries, lichte fruitigheid en een droge structuur – maritiem, rechttoe-rechtaan en typisch Old Pulteney. Nu kopen!
€ 53,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 77,13/Liter)
Laphroaig 10 jaar oud Sherry Oak Cask Finish
Ontdek de geliefde 10-jarige met licht verhoogde alcoholsterkte en nog meer smaak door de narijping in sherryvaten.
€ 71,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 102,84/Liter)
GlenDronach 10 jaar oud Forgue (liter)
Laat u verwennen door rijke aroma's van 10 jaar rijping in zorgvuldig geselecteerde sherryvaten. Bestel nu.
€ 66,99
Bruichladdich 2011 - 10 jaar oud Bere Barley
De oude Bere-gerstvariëteit van de ruige Orkney-eilanden zorgt voor krachtige honingtoetsen en rijpe fruitaroma’s. Bestel nu!
€ 84,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 121,41/Liter)
Talisker 10 jaar oud - sample (Tasting Circle)
Geen whiskyliefhebber kan aan deze klassieker voorbijgaan. Onmisbaar om te proeven.
€ 6,99
Inhoud: 0.03 Liter (€ 233,00/Liter)