Fruitige & kruidige whisky
Vind hier Whiskys met een scala aan fruitige noten, waaronder aroma's van rijpe appels, sappige sinaasappels en tropische vruchten. In combinatie met kruidige accenten zoals kaneel, peper en gember ontstaat een rijk en dynamisch smaakervaring. Laat u verleiden door de samensmelting van fruit en kruidigheid en geniet van de veelzijdige en aantrekkelijke aroma's die deze bottelingen te bieden hebben.
Producten filteren
–
Glenfiddich 15 jaar oud Perpetual Collection Vat 03
De eerste in de Perpetual-serie met leeftijdsaanduiding en krachtige alcoholsterkte. Laat die volmondige smaak nu bij u thuis bezorgen.
€ 115,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 165,70/Liter)
Glenfarclas 35 jaar oud
De Speyside Single Malt met uitzonderlijk volle sherryaroma’s biedt onweerstaanbaar genot. Gun uzelf dit luxeplezier.
€ 957,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 1.368,56/Liter)
Glenturret 35 jaar oud
35 jaar gerijpte Glenturret in een stijlvolle houten kist. Gun uzelf deze exclusieve luxe!
€ 4.186,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 5.981,41/Liter)
Aberlour 12 jaar oud Non Chill-Filtered 48% Vol.
Aberlour zonder koudfiltratie staat voor het volle smaakpalet van Aberlour. Aanvaard nu de uitnodiging.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
– 16,00%
Dingle Grianstad an Tsamhraidh
Stijlvolle blikvanger en smaakvol hoogtepunt ter viering van Grianstad an Tsamhraidh, de zomerzonnewende. Bestel nu!
€ 79,99
€ 67,19
Inhoud: 0.7 Liter (€ 95,99/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 68,99
Frysk Hynder 2016/2023 - 7 jaar oud Port Cask
Heerlijk fruitige aroma's door de rijping in het portwijnvat. Ontdek nu de verrukkelijke Single Malt uit Nederland,
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
– 20,00%
Auchroisk 12 jaar oud The Might of the Moor 1st Fill Oloroso Sherry Barrique Finish The Whisky Heroes (Brave New Spirits)
Met een wonderbaarlijk intens 57,2% vol. komen de rijpe aroma's in uw glas. Bestel nu!
€ 80,99
€ 64,79
Inhoud: 0.7 Liter (€ 92,56/Liter)
30-dagen-bestprijs**: € 75,99
Bladnoch 16 jaar oud Oloroso Sherry Cask The Galloway Collection
Een uitgebreide rijping van 16 jaar in sherryvaten brengt u gelaagde specerijen en gedroogd fruit in het glas. Bestel nu en geniet!
€ 124,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 178,56/Liter)
The Quiet Man 10 jaar oud Barmans Code Marsala Wine Barrels Finish
10 jaar rijping en een smakelijke Marsala-finish halen het beste in The Quiet Man naar boven. Ontdek hem nu!
€ 65,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 94,27/Liter)
Clonakilty Galley Head Bourbon Cask Matured
Ontdek de unieke smaak met bourbontonen uit de Clonakilty Distillery. Verzeker u nu van uw fles!
€ 40,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 58,56/Liter)
The Pogues Irish Single Malt Whiskey
The Pogues hebben deze single malt zelf geselecteerd en tonen daarmee dat hun smaak verder reikt dan muziek. Bestel nu.
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Macallan A Night on Earth in Jerez 2024
Samengesteld om een uitzonderlijke single malt te proeven in het gezelschap van uw dierbaren. Dat mag u zich zeker gunnen.
€ 139,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 199,99/Liter)
Glenlivet 18 jaar oud Batch Reserve (franz. Version)
De Franse uitgave van de 18 jaar oude klassieker van Glenlivet. Bestel en geniet van de uitzonderlijke elegantie.
€ 108,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 155,70/Liter)
Four Roses Small Batch 2025 Release Barrel Strength
Beleef dit unieke meesterwerk: fruitig, kruidig, onmiskenbaar! Bemachtig uw fles van de 2025 Limited Edition!
€ 230,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 329,99/Liter)
Slyrs Port Cask Finish
Ontdek Single Malt uit Beieren met een narijping op kostbare portvaten en een fruitig-kruidige smaak.
€ 78,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 112,84/Liter)
Langatun Selected Batch Swiss Rye Whiskey Batch #7 640149 333664
Laat u verleiden door een milde karamelzoetheid in deze 100% Zwitserse roggewhisky. Bemachtig nu het Selected Batch #7!
€ 66,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 133,98/Liter)
Dalmore 17 jaar oud Luminary No.3 - 2025 Edition
U geniet van 17 jaar aan aromatische rijkdom dankzij de zeldzame Calvados-, Sherry- en roodwijnfinish. Bemachtig deze editie nu.
€ 322,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 461,41/Liter)
Tullamore Dew 14 jaar oud Four Cask Finish
Solide rijping en het Four Cask Finish zorgen voor een complex aroma-profiel. Een waardige malt voor uw volgende proeverij.
€ 55,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 79,99/Liter)
Famous Grouse (liter)
Famous Grouse leent zich uitstekend voor zomerse whiskycocktails, hier in de voordelige literfles voor uw volgende feestje.
€ 29,99
Jura 12 jaar oud
Geniet van 12 jaar gerijpte Jura-whisky met perzik- en citrusaroma’s! Beleef nu het unieke eilandaroma!
€ 36,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 52,84/Liter)
Glen Parker Speyside Single Malt Whisky
De voordelige instapper in de wereld van single malts. Bestel nu.
€ 30,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 44,27/Liter)
Koval Single Barrel Rye (USA: Rye)
Ahornsiroop en appelbloesem strelen onze neus. Ontdek een fruitig-bloemige rye uit Chicago!
€ 43,99
Inhoud: 0.5 Liter (€ 87,98/Liter)
Basil Hayden Kentucky Straight Bourbon
Met zijn ongewoon hoge roggepercentage overtuigt hij ook menige beginnende bourbonliefhebber. Bestel meteen een fles.
€ 57,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 82,84/Liter)
Teeling 200 Fathoms Imperial Stout Cask Finish
Met uitgesproken geroosterde aroma’s uit de nagerijping in donkere stoutbier-vaten. Bestel nu deze uitzonderlijke Irish Whiskey.
€ 51,99
Inhoud: 0.7 Liter (€ 74,27/Liter)